Opinie

  1. sympatyczna ja ★★★★★

    Chodzimy na zajęcia bobotusy - same zajęcia bardzo ok tak samo jak prowadząca. To co jest dla mnie zaskakujące to przede wszystkim niezabezpieczone kontakty w zasięgu ręki maluchów. Zgłaszałam to prowadzącej i na recepcji chyba 2msc temu. Dziś byliśmy po dłuższej przerwie a w temacie kontaktów nic się nie zmieniło. Kolejna kwestia, nad którą warto popracować to czystość i uważności na drobne elementy - pod grzejnikiem, również w zasięgu ręki malucha kłęby kurzu i jakieś drobne elementy chyba po zabawach. Edycja: zmieniam ocenę z 1–>5 z powodu ekspresowego kontaktu ze strony placówki z wyjaśnieniem i zapewnieniem o bezpieczeństwie zamontowanych kontaktów oraz zwróceniem uwagi na firmę sprzątającą.

  2. Monika Kisiel ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z placówką. Szczególnie polecam terapię logopedyczna u Pani Ani Staniszewskiej - Hak, która jest wspaniałym terapeutą. Dodatkowo jest bardzo miła i ma podejście do dziecka. Po pół roku dziecko zrobiło ogromne postępy. Pani Ania wspaniale prowadzi zajęcia, posiada dużo pomocy terapeutycznych i ma wiele cierpliwości. Zawsze zajęcia są wspaniale przygotowane i atrakcyjne, dzięki temu dzieci chętnie uczestniczą i pracują. Panie w recepcji bardzo pomocne i uśmiechnięte. Zawsze odbierają telefon lub oddzwaniają. W placówce można realizować WWR i wizyty komercyjne. Fajnie zorganizowana poczekalnia dla rodziców, można czekając na dziecko napić się czegoś ciepłego lub coś poczytać. Mały minus za wstawienie kanapy do wydzielonej części dla maluchów (kącik zabaw), która zajmuje dużo miejsca (jak już siedzą na niej rodzice to miejsca jest jeszcze mniej) przez co dzieci muszą bawić się w przejściu często blokując przejście do szatni i do toalet. Wcześniej w miejscu kanapy stał stolik z krzesełkami dla dzieci i to było dużo lepsze rozwiązanie. Toalety czyste i pachnące.

  3. Rafal Piotrowski ★★★★★

    Gorąco polecam. Placówka jest zadbana, czysta i przyjazna dla klienta. Personel był bardzo życzliwy. Przyszedłem chwilę przed czasem na swoją wizytę, na poczekaniu zaproponowano mi wodę i kawę. Wizyta odbyła się punktualnie. Byłem dzisiaj po raz pierwszy u fizjoterapeutki w tej placówce. Po początkowym wywiadzie Pani zabrała się za masaż. Pani terapeutka podczas wywiadu otworzyła mi oczy, tłumacząc jak różne mogą być przyczyny mojej dolegliwości z plecami! Już po pierwszej wizycie poczułem ulgę. Napewno wrócę!

  1. Magdalena Franek ★★★★★

    Miejsce jak najbardziej godne polecenia. W poradni realizujemy zajęcia w ramach WWR. Zajęcia na wysokim poziomie. Kadra na wysokim poziomie. A Panie na recepcji zawsze pomocne i miłe. Zarówno ja jak moje dzieci chodzimy tam chętnie i z radością :)

  2. Michał Kucharski ★★★★★

    polecam w 100 % najlepsza poradnia pedagogiczna w Warszawie. super podejście do dzieci same plusy zero minusów kadra na najwyższym poziomie.

  3. Marzena Derewicz ★★★★★

    Polecam. Cieszę się że tu trafiliśmy. Jesteśmy dopiero na początku ale najważniejsze że jest duża przestrzeń dla dziecka. Przemiły personel

  1. Martyna Zurowska ★★★★★

    Serdecznie polecam! Świetni diagności. Bardzo dobrzy terapeuci. Córka zawsze bardzo chętnie chodzi :)

  2. Krzysztof Sołtys ★★★★★

    Kompleksowa opieka w jednym miejscu (logopeda, psycholog, warsztaty, etc.). Profesjonalne podejścia i przyjacielska atmosfera. Dziecko z przyjemnością i ciekawością uczęszcza na kolejne spotkania z Panią Psycholog. Rodzić otrzymuje konkretną informację zwrotną oraz "narzędzia" do codziennej pracy z dzieckiem. Dobra komunikacja oraz przystępne ceny.

  3. Piotr Łysik ★★★★★

    Pomimo tego, iż finalnie moja córka nie była wstanie wziąć udziału w półkoloniach organizowanych przez Positive Therapy cały proces obsługi, rozmów i zrozumienia problemu, z którym się do PT zgłosiłem oraz pomocy w jego rozwiązaniu skłania mnie do przyznania firmie najwyższej oceny. Dziękuję za wspólnie spędzony czas.

  1. Ania G (Ania G) ★★★★★

    Polecam Positive Therapy, syn chodzi na zajęcia integracji sensorycznej, zawsze wychodzi bardzo zadowolony z zajęć, widać że lubi Panią Weronikę, jako rodzice zawsze po zajęciach dostajemy też informację o postępach dziecka czy dodatkowe wskazówki. Atmosfera jest miła, samo miejsce, gdzie mieści się Positive Therapy przypomina raczej dom niż placówkę terapeutyczną. Poza tym umawianie wizyt i ogólnie kontakt z ośrodkiem jest dobrze zorganizowany. Nie ma też problemu z parkowaniem auta.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii?

Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii znajduje się przy Drzemlika 1B, Ursynów, 02-843 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii?

Można skontaktować się z Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii pod numerem +48 575 700 712

Jak można dotrzeć do Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii?

Do Positive Therapy Specjalistyczne Centrum Diagnozy i Terapii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements