Opinie

  1. Sawa Filipowicz ★★★★★

    Z mechanikiem powinno być jak z lekarzem: zaufanie to podstawa. Korzystam z usług tej firmy od 2012 roku: od tego momentu nie pojechałam już do innego warsztatu. Rodzinę ze swoimi autami też przeniosłam do tego warsztatu i NIGDY nie miałam powodów narzekać. Pani z opinii poniżej musiała mieć poprostu zły dzień. Szkoda, że zamiast się dogadać na miejscu to za klawiarę złapała, ale coż - takie jej prawo. :)

  2. Dorota Grabarek ★★★★★

    Super profesjonalna obsługa

  3. Ewelina Ola ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam tego pana! Potrzebowałam podłączenia auta pod komputer i zdiagnozowania problemu. Odkąd tylko weszłam do warsztatu czułam się lekceważona, a pan podchodził do mojego problemu w sposób olewacki. Dosłownie robił łaskę, że zniży się do takiego błahego problemu. Skasował błąd, mnie na 50zł, odjechałam i okazało się, że nie działa sterowanie radiem, nawigacja, menu auta. Byłam w okolicy, więc zawróciła i podjechałam jeszcze raz żeby spojrzał, bo przestało działać po jego kasowaniu błędu. I nigdy nie spotkałam się z takich zachowaniem. Napotkałam postawę buca z pobłażliwym uśmiechem mówiącym, że przyjechała kobieta z autem i nie zna się na niczym. Skończyło się na tym, że odjechałam z niczym, straconymi pieniędzmi i niesmakiem na bardzo długo. Dawno nie spotkałam kogoś kogo mogłabym określić mianem śliskiego buca! Polecam obchodzić to miejsce szerokim łukiem!!

  1. Paweł Skłucki ★☆☆☆☆

    Dziś właściciel uszkodził mi auto które zostawiłem u niego nie chciał się przyznać do winy obtarl zderzak o samochód który stał przed warsztatem. Podziwiam cię że kłamiesz w żywe oczy zamiast zachować się jak człowiek. Sprawa trafia na policje. Korzystałem z warsztatu nie jeden raz ale to był ostatni raz. Sprawa jest na policji. Nie polecam

  2. Arkadiusz Matulaniec ★☆☆☆☆

    Nie wiem, skąd te opinie... chyba samych znajomych. Nasz firmowy samochód rozsypał się kilkaset metrów po wyjechaniu z serwisu. Skorzystaliśmy po rekomendacji znajomego. W efekcie okazało się, że cena 3-krotnie większa niż u naszego dotychczasowego mechanika, czas realizacji bardzo długi, a stan auta gorszy niż przed podstawieniem. Laweta zawiozła nasze auto do sąsiadującego mechanika, który naprawił je w 1 dzień i stanowczo odradził wizyty u tych panów. Podobno sporo aut po próbach naprawy w auto fantomas od razu trafia do pobliskich mechaników - tak twierdził pan od którego odebrałem sprawny samochód. Znają się ponoć na zabytkach, jak stare fiaty, polonezy, ale współczesne samochody użytkowe powinny omijać ten "serwis" dalekim łukiem.

  3. Jerzy Nozdryn-Płotnicki ★★★★★

    Za każdym razem jak jest coś do zrobienia w moim Golfie, pan Tomasz wykonuje reperatury sumiennie, mówi jasno ile będzie kosztowało i cierpliwie tłumaczy osobom które nie znają sie na samochodach co zostało zrobione. Bardzo polecam ten warsztat, bo już miałem złe doświadczenia z innymi warsztatami (zmienianie ustalonych kosztów, nieuprzejme traktowanie klientów "z góry"). Do mechanika trzeba mieć zaufanie i mechanik musi też je sobie wyrobić - panu Tomaszowi się to udało. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Serwis (na lewo od SKP)?

Auto Serwis (na lewo od SKP) znajduje się przy Nowej Huty 9, 01-338 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Auto Serwis (na lewo od SKP)?

Do Auto Serwis (na lewo od SKP) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements