Profesjonalna i komfortowa wizyta. Lekarz uważny, kompetentny i cierpliwy — badanie przeprowadzone dokładnie, a zalecenia przekazane w jasny sposób. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian Polanski ★★★★★
-
Marzanna Kołodziejska ★★★★★
Bardzo uprzejma obsługa na recepcji. Od trzech lat jestem pacjentką endokrynologa dr Kołodzieja. Bardzo polecam tego specjalistę. Oprócz wysokich kwalifikacji profesjonalnych doktor jest pełen empatii, wszystko dokładnie tłumaczy , nie lekceważy pacjenta.
-
Katarzyna Szopiak ★★★★★
Państwo na recepcji byli bardzo mili i pomocni. Zgubiłam torebkę, pan zaoferował mi pomoc i zadzwonił w miejsce, gdzie ją zostawiłam. Byłam pod wrażeniem doktor Andziak, uśmiechnięta i przyjazna, dodawała spokoju. W mojej ocenie badanie wykonywała dokładnie.
-
Ewa T. (Konewka) ★★★★★
Byłam u pani dr Milewskiej po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. To miła, empatyczna i profesjonalna lekarka. Badanie zostało przeprowadzone dokładnie, a pani doktor znalazła przyczynę mojego bólu brzucha. Okazało się, że mam endometriozę, dlatego skierowała mnie na zabieg oraz na powtórzenie badań hormonalnych (przechodzę wiek okołomenopauzalny). Poza tym miła obsługa w recepcji. Polecam!
-
Karolina Wróbel ★☆☆☆☆
Pani na recepcji przy kontakcie telefonicznym bardzo nie uprzejma. Ciężko było dowiedzieć się czegokolwiek ponieważ Pani na każde pytanie odpowiadała nie wiem. Rozumiem, że są czasem sytuacje nie zależne od nas ale wszystko można przekazać w życzliwy sposób.
-
Agnieszka Rybus ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zawsze miła obsługa przez panie z recepcji :)
-
X Y (nieznany) ★★★★★
Współpracuję z tą firmą od kilku lat. Bardzo wysoki poziom zarządzania, obsługi i usług medycznych. Ogromne zaangażowanie, wiedza i zdolności właścicielki.
-
Bar Kot ★★★★☆
"Uprzejmie prosimy aby w przypadku jakichkolwiek objawów przeziębieniowych przekładać termin planowych wizyt u specjalistów." Szkoda, że ta sama zasada nie obowiązuje najwyraźniej lekarzy przyjmujących w placówce, bo niestety nie zapytano mnie, czy zgadzam się na wizytę dziecka u kichającej i pociągającej nosem lekarki (przynajmniej tyle że w maseczce). Z konieczności korzystam regularnie w trakcie pandemii z placówek opieki zdrowotnej i jeszcze ani razu nie zdarzyło mi się, bym czuła się zestresowana brakiem zachowania podstawowych zasad. Tak naprawdę to żałuję, że nie wyszłam z gabinetu, ale chyba byłam zbyt zszokowana. Chyba że Państwa personel codziennie przechodzi testy i nie mam się czym przejmować... Edit: Dobrze, żyjmy w rzeczywistości, w której cytat nie pochodzi z Państwa strony, a personel nie ma objawów infekcji. O ile sytuacja z placówki po prostu mnie zasmuciła, o tyle Państwa odpowiedź zamyka dla mnie temat kontaktów.
-
Katarzyna Kacprowicz ★☆☆☆☆
Czekanie ponad 40 min w kolejce, mimo punktującego przyjścia na wizytę, to chyba lekkie nieporozumienie. Nie po to płaci się za prywatną wizytę, aby przesiadywać w poczekalni. Niepoważne traktowanie klientów. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Macromedica Centrum Medyczne?
Macromedica Centrum Medyczne znajduje się przy Jurija Gagarina 26, Mokotów, 00-754 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Macromedica Centrum Medyczne?
Można skontaktować się z Macromedica Centrum Medyczne pod numerem +48 228 410 679
Jak można dotrzeć do Macromedica Centrum Medyczne?
Do Macromedica Centrum Medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku