Nie polecam pani pobierającej krew dokładnie wskazałam miejsce do pobrania skąd zawsze mam pobieraną krew pozytywnie bez problemów a mam skłonności do zasłabnięć w trakcie pobierania a pani mnie ukuła w całkiem inne bardzo bolące miejsce które boli już 2 godziny zrobiła to bardzo niedelikatnie i jest wielki siniak jeżeli ta kobieta tam pracuje za karę niech szuka innej pracy ale napewno nie do kontaktu z kobietami w ciąży ponieważ się do tego nie nadaje.
Zdjęcia
Opinie
-
Francesco Rothschild ★★★☆☆
-
Renata Alam ★★★★★
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Opinia o dr Marcinie Drąbie – ginekologu Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora Marcina Drąba. Pan doktor wykazał się ogromnym profesjonalizmem, spokojem i życzliwością. Wszystko dokładnie wyjaśnił, poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam, i odpowiedział na każde pytanie. Dzięki jego podejściu czułam się zaopiekowana i spokojna. To lekarz z prawdziwym powołaniem — serdecznie polecam każdej pacjentce, która szuka rzetelnego i empatycznego specjalisty.
-
Monika M ★★★★★
Polecam Gabinety Krasńskiego,to miła i profesjonalna obsługa . To zapewne istotny czynnik . Najbardziej jednak doceniam profesjonalizm i poważne podejście do pacjenta doktor Anny Scholz. Wspaniały lekarz, ale także człowiek . Spokój i dobry kontakt z pacjentem a także poczucie zaopiekowania. Dziękuję.
-
Olga Mironava ★★★★★
Wszystko mi się podobało. Przyszedłem, wypełniłem dokumenty, od razu, o wyznaczonej godzinie, wysłali mnie na badanie krwi, a potem zbadali dr Beatę. Podobała mi się obsługa. Kiedy po badaniach poczułem się trochę źle, posiedzieli przy mnie i dali mi wodę.Atmosfera jest dobra, a muzyka przyjemna
-
Kinga K ★☆☆☆☆
Jestem wieloletnią pacjentką Gabinetów Krasińskiego i dzisiaj jak zadzwoniłam z prośbą o receptę na tabletki, które mi się kończą usłyszałam, że recepta kosztuje 80 zł… Jestem w szoku ponieważ nie jestem osobą „z ulicy” tylko od wielu lat pacjentka doktora Palacza. Przez ten czas zostawiłam tam mnóstwo pieniędzy, bo trzeba przyznać że Gabinety Krasińskiego do tanich poradni nie należą… Ale żeby brać od swojej pacjentki 80 zł za receptę? No szok serio. Niestety nie polecam - drogo! Czas zmienić placówkę.
-
Mon A ★★★★★
Już od pierwszego kontaktu czujesz się jak człowiek, przesympatyczna osobą na recepcji wszystko wyjaśnia i udziela jasnych i rzeczowych komunikatów. Placówka choć położona w odległym dla mnie miejscu warta była odwiedzenia. Pacjent czuje się jak człowiek a nie petent, toaleta zaopatrzona w podstawowe artykuły higieniczne. Sama wizyta u Pani doktor również była pozytywna, zostałam bardzo ciepło przyjęta, nie było oceniania i osadzania. Dostałam jasne wytyczne po wizycie. Jestem zadowolona i polecam.
-
Dzida Spear ★☆☆☆☆
Zabieg wykonywany przez dr Jarczak na mojej pełnoletniej (18 lat) córce Ostrzegam. Prosiłam o atmosferę dyskrecji, poinformowałam o depresji córki i prosiłam o szczególną ostrożność. W trakcie zabiegu okazało się, że ma dołączyć praktykujący lekarz, który spóźniony przyjechał ciągnąć fartuch po podłodze. Poprosiłam żeby nie wchodził, powtarzając moje argumenty. Młody lekarz zrozumiał. Niestety pani dr nie zamierzała rezygnować. Wyszła do recepcji w masce i rękawiczkach przerywając zabieg. Dyskutowałyśmy przy wszystkich prosiłam o zrozumienie, zwróciłam uwagę, że nawet jeśli córka się zgadza to jest w stanie w którym nie ma siły odmówić. Ostatecznie Pani zapytała czy córka jest ubezwłasnowolniona?! Potwierdziłam, że nie. Pani doktor zaprosiła kolegę nie zmieniając ubrań, fartucha, maski czy rękawiczek. Koszmar, po 2 godzinach od zabiegu córka wyła z bólu!!! Jak zwierzę! Zadzwoniłam po pomoc i okazało się, że tak to kusi wyglądać. Nigdy byśmy się nie zdecydowały na zabieg w tym miejscu i w tych warunkach, gdybym wiedziała co nas czeka. Koszmar mnie prześladuje do dziś a minął rok. Bądźcie ostrożni, pytajcie o wszystko, najlepiej niech będzie na to dokument. To było straszne…
-
Asia Jaworska ★★★★☆
Miałam nieprzyjemne doświadczenie związane z bardzo opóźnioną wizytą (ok. 70 min), która po dojściu do skutku trwała 10 min i nie zostałam nawet zbadana (wyłącznie wywiad, mimo mowy o dolegliwościach bólowych). Po zgłoszeniu swojego zawodu dostałam rekompensatę w postaci kolejnej wizyty na koszt kliniki. Bardzo dziękuję za reakcję i szybki ponowny termin. Pacjentkom (nie tylko tej kliniki, ale ogólnie) polecam zgłaszać problemy w tak kluczowych tematach, bo jak widać na moim przykładzie, zdarza się refleksja i postawienie naszego zdrowia (szczególnie w płatnej formie wizyt) na pierwszym miejscu. Tutaj - Lekarze wybitni, organizacja (przede wszystkim czasowa) na 2*.
-
Maria Widz ★★★★★
Polecam z całego serca. Najlepsi specjaliści, kompleksowa opieka w jednym miejscu. W szczególności polecam dr Wieczorka. Prowadził moją trzecią ciążę i żałuję tylko jednego, że wcześniej nie dowiedziałam się o Panu Doktorze i wcześniej nie trafiłam do Gabinetów Krasińskiego. Nigdzie wcześniej nie miałam zapewnionej tak fantastycznej i profesjonalnej opieki zarówno w ciąży, jak i w trakcie porodu.
-
ola ziaro ★★★★★
Polecam, pełen profesjonalizm prowadziłam ciążę w Gabinetach Krasińskiego w roku 2019 do tej pory jestem stałą pacjentką. Lekarze oraz położne na najwyższym poziomie dbają o swoje pacjnetki i maleństwa, badania wykonywane są na prawde szczegółowo korzystam do tej pory z wizyt ginekologa-endokrynologa oraz z badań USG piersi. Panie na recepcji zawsze uśmiechnięte i przemiłe służą pomocą. Wszystko na najwyższym poziomie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinety Krasińskiego?
Gabinety Krasińskiego znajduje się przy Zygmunta Krasińskiego 61, Żoliborz, 01-755 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinety Krasińskiego?
Można skontaktować się z Gabinety Krasińskiego pod numerem +48 518 663 814
Jak można dotrzeć do Gabinety Krasińskiego?
Do Gabinety Krasińskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku