Zalecam omijać z daleka tą kancelarię. Po próbie umówienia terminu i kilkukrotnych próbach upewnienia się u pracowników kancelarii czy jest możliwość odkupienia miejsca (a dokładnie boksu parkingowego, który jest na osobnej księdze wieczystej) otrzymałem informację potwierdzoną przez notariusza, że nie ma absolutnie takiej możliwości. Okazało się to totalną bzdurą, co zgodnie potwierdziło 2 innych notariuszy. Najlepsze jest to, że akt zakupu (sprzed 10 lat) był robiony właśnie w tej kancelarii. Przez niekompetencję i brak profesjonalizmu osób z tej kancelarii zarówno sprzedający jak i ja jako kupujący straciliśmy mnóstwo czasu i nerwów. Całkowity brak profesjonalizmu, na tle tego jak działają inne kancelarie.
Zdjęcia
Opinie
-
Artur ★☆☆☆☆
-
Fiodor Zabłocki ★☆☆☆☆
Poprosiłem o odpis umowy deweloperskiej w formie dokumentu elektronicznego. Dostałem odmowę umotywowaną tym, że w takim przypadku pan notariusz będzie musiał to zeskanować. Nie polecam tej kancelarii.
-
Pawel Kempista ★☆☆☆☆
Dramat opinie pozytywne wystawiają osoby z ramienia dewelopera czy spółek które zmuszają do zawierania aktów w tej kancelarii. My podpisywaliśmy w sumie 3 akty przy każdym problemy przy każdym zamiast 30min to ponad 2h. Mnóstwo błędów i poprawek które są zrzucane na asystentki. Najgorsze rzeczy to wyjście z czynności wraz z drugą stroną i omawianie sytuacji za drzwiami pod pretekstem prywatnych spraw w co trudno uwierzyć bo po powrocie są kolejne zmiany. Ile nerwów straciliśmy to nie jest warte żadnych pieniędzy..
-
Foundation Windmill Tree ★☆☆☆☆
Nie polecam. Bardzo niska jakość obsługi. Ustalona przez telefon cena jest inna niż na miejscu.
-
Maciej Mazur ★☆☆☆☆
Brak wiedzy na temat przepisów. Darujcie sobie tą kancelarię. Zamiast umowy którą chciałem notarialnie potwierdzić dostałem „pouczenie” ,które kompletnie mija się z przepisami. Żenada.
-
Grzegorz Korczyński ★☆☆☆☆
Nie polecam. Słaba obsługa, drogo. Omijajcie to miejsce. A Pan zastępca notariusza to już w ogóle porażka. Zero kompetencji.
-
Kamil Błaszczyk ★★★★★
Już trzeci raz korzystałem z usług tej kancelarii. Za każdym razem byłem bardzo zadowolony z jakości obsługi klienta. Polecam.
-
Paweł Hernik ★☆☆☆☆
Przemiał i chaos. Klient traktowany taśmowo. Bardzo długi czas oczekiwania a w rezultacie sprawa i tak nie załatwiona, po mimo zapewnień nie wywiązano się z terminu. Byłem zmuszony szukać innej kancelarii ,,na już". Odradzam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kancelaria Notarialna Sebastian Kubań?
Kancelaria Notarialna Sebastian Kubań znajduje się przy Cybernetyki 13, Mokotów, 02-677 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Notarialna Sebastian Kubań?
Można skontaktować się z Kancelaria Notarialna Sebastian Kubań pod numerem +48 222 072 916
Jak można dotrzeć do Kancelaria Notarialna Sebastian Kubań?
Do Kancelaria Notarialna Sebastian Kubań można dotrzeć, korzystając z poniższego linku