Opinie

  1. Magdalena Iwańska ★★★★★

    Polecam!!! Sukienka była w plamach -pochodzenie nieznane :))) sukienka z delikatnego materiału, ale po wielu trudach udało się Pani odpłacić ją do stanu używalności. Jeszcze raz bardzo dziękuję !

  2. Magdalena Haman ★★★★★

    Bardzo miła obsługa, świetna jakość wykonania usługi! Sukienka córki była cała w trawie i błocie na dole i pani dokładnie przypilnowała, żeby wszystko zeszło. Pani sama też zachęcała, żeby sprawdzić ubrania, również klientce w kolejce przede mną. Widać, że poczuwają się do odpowiedzialności i poważnie traktują klientów. Będę wracać! Dziękuję:)

  3. Tomasz Kane ★★★★★

    Swego czasu oddałem tu kurtkę (skin shark) ubrudzoną żywicą z choinki... Pani nie gwarantowała sukcesu ale udało się doskonale za dość rozsądne pieniądze. Mogę więc polecić pranie ubrań w tym miejscu :-)

  1. Adam “Blaj” Maciejak ★★★★★

    Oddałem tu swój garnitur ślubny i jestem bardzo zadowolony z efektu. Garnitur wygląda jak nowy – wszystkie plamy zostały usunięte perfekcyjnie. Obsługa była profesjonalna i miła, a cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Gorąco polecam!

  2. Don Simon ★★★★★

    Sprawnie, szybko, bez zastrzeżeń. Garnitury jak nowe. Polecam :) Cenowo standardowo.

  3. Mikołaj “YuYu” Westrych ★★★★★

    Używałem usług tej pralni już kilka razy. Na szczęście nie sprawdzałem wcześniej opinii. Jest poprostu najbliżej. Jestem w pełni zadowolony z usług. Gdy było jakiekolwiek ryzyko wystąpienia np: odbarwień, zostałem o tym poinformowany podczas zdawania odzieży i po praniu okazało się, że nic takiego się nie wydarzyło. Pełna satysfakcja. Polecam!!!

  1. Wanda Chromik ★☆☆☆☆

    Dwa razy oddałam skórzany plaszcz do oczyszczenia. Za pierwszym razem było wszystko w porządku. Za drugim płaszcz został uszkodzony, rozerwany z przodu. Na reklamację starszy pan na mnie nakrzyczał i dodatkowo stwierdził że dziura już była przy przyjęciu, tylko ...zapomniał to powiedzieć. Nigdy więcej nie oddam tam nic do oczyszczenia. Nie polecam!

  2. Marta Piwowar ★☆☆☆☆

    Panie zniszczyły mi jedwabna sukienkę. Sprawa trafiła do rzeczoznawcy, który stwierdził, że pralnia nie zachowała należytej staranności. Materiał jedwabny był zniszczony: włókna połamane, odbarwiony, porozciągany i porwany. Po 3 miesiącach walki Pani Łucja podala mi numer swojego ubezpieczenia i otrzymalam odszkodowanie. Nigdy więcej tam nic nie oddam. Nie polecam.

  3. Beata Kiełczewska ★★★★★

    Odebrałam sukienkę zgodnie z uzgodnionym terminem. Wszystko ok. Ceny podobne jak w innych pralniach. Na plus dłuższe godziny otwarcia, spokojnie można zawieźć rzeczy do prania po pracy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pralnia chemiczna, ekologiczna?

Pralnia chemiczna, ekologiczna znajduje się przy Królewska 90, 05-822 Milanówek, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pralnia chemiczna, ekologiczna?

Można skontaktować się z Pralnia chemiczna, ekologiczna pod numerem +48 227 245 135

Jak można dotrzeć do Pralnia chemiczna, ekologiczna?

Do Pralnia chemiczna, ekologiczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements