Opinie

  1. Brajan Młudzik ★☆☆☆☆

    W basenie starzy ludzie całują się przy dziecku a s jacuzzi dotykali się tak gdzie nie powinni w basenie zimną woda w zjeżdżalni jakiś grzyb jest po bokach

  2. Mikołaj ★☆☆☆☆

    Nie miła obsługa w wakacie basen jest czynny do 17:30 i godziny otwarcia są mocno skrócone. Przyjmowane są zbyt duże ilości osób przez co widać było że dzieci ni mogły się nawet ruszyć w basenie. Po przyjechaniu kolonii usłyszałem że było w sumie 88 osób! To wszystko praktycznie w jednym małym basenie przez co nie można nawet było wykupić biletu, ale też nie byłoby to opłacalne. Na zjeżdżalni jest wszechobecny grzyb i jej ścianki są aż czarne ( powinny być niebieskie jak na zewnątrz) jest wszędzie brudno w tym w szatni, a w lazence nawet nie ma zamknięcia. Przebieralnie dwie na jedną szatnię serdecznie nie polecam

  3. januszmix ★☆☆☆☆

    Augustów. Środek sezonu. Leje deszcz cały tydzień - a basen ma skrócone godziny otwarcia ! Pocałowaliśmy klamkę o 18:30 cała grupą. Szybka decyzja - kierunek Suwałki. Szkoda …..

  1. Kamil C ★☆☆☆☆

    Funkcjonowanie basenu czy siłowni 10-18 w sezonie letnim to jakaś kpina. Czy widział ktoś kiedykolwiek gdziekolwiek żeby działy się takie cuda? No nie, takie rzeczy tylko w Augustowie, SZCZEGÓLNIE ze ten obiekt finansowany jest za nasze publiczne pieniądze. Już nie wspomnę że w sierpniu jest w planach w ogóle zamknąć cały obiekt. Totalne pominięcie i naplucie w twarz osobom które dbają o formę cały rok.Dramat dramat i jeszcze raz dramat.

  2. ANezka ★★★★★

    Świetne miejsce , schowana między blokami pływalnia oferuje jeszcze siłownie, saunę. Basen duży, tory do pływania ( głębokość od 2,2 m do 3,4 m), oprócz tego dwa jacuzzi, mniejszy basen 2,3 m dla dzieci i zjeżdżalnia, petardyczna, można wejść na kartę Multisport i przebywać 90 mi, poza kartami cena za godzinę jest baaaaaardzo atrakcyjna.

  3. John Doe ★★★☆☆

    Basen Ok, choć trafiłem na chyba nie najlepszy humorek obslugi :)

  1. Aga Demb ★★★★★

    Kameralna pływalnia, fajnie można spędzić czas z rodziną.

  2. Joanna Krasny ★★★★☆

    Basen nie jest duży ale woda jest ciepła i jest czysto. Byłam w sobotę, tłumów nie było. Można było bez problemów popływać i posiedzieć w jacuzzi.

  3. Maciej Stankowski ★★★★★

    Obecnie sauny czynne przed 16-ta tylko w wt czw.

  1. Jakub Nosalik ★★★☆☆

    Sensownie wykonywane remonty i usprawnienia. Strefa saun super. Ale parking to jakieś nieporozumienie. Nawet gdy klientów można policzyć na palcach 1 ręki to ciężko jest znaleźć miejsce. Parkują tam mieszkańcy sąsiednich bloków. Postawcie tam jakiś znak albo szlaban.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pływalnia Miejska w Augustowie?

Pływalnia Miejska w Augustowie znajduje się przy Sucharskiego 15, 16-300 Augustów, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pływalnia Miejska w Augustowie?

Można skontaktować się z Pływalnia Miejska w Augustowie pod numerem +48 876 436 758

Jak można dotrzeć do Pływalnia Miejska w Augustowie?

Do Pływalnia Miejska w Augustowie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements