Opinie

  1. Justyna Popczyńska ★☆☆☆☆

    Skuszona dobrymi opiniami zdecydowałam się na usługi tej firmy sprzątającej i czuję się w obowiązku ostrzec innych. Usługa została wykonana skrajnie niedbale. Piekarnik umyto środkiem chemicznym, który pozostawił biały osad, przez co wygląda gorzej niż przed sprzątaniem. Nie zdemontowano prowadnic, a z tyłu pozostało dużo brudu. Okap nie został umyty w ogóle – nadal jest cały w tłuszczu. Na szafkach pozostał kurz i ziarna kawy, blat kuchenny był nietknięty. Podczas sprzątania p. Malwina zachlapała brudną wodą plisowane rolety w moich oknach, nie demontując ich, mimo że jest to standardowa procedura każdej profesjonalnej firmy sprzątającej. W trakcie pracy pani ciągle rozmawiała przez telefon, informując kogoś, że bardzo się spieszy („już jedzie”, „już wychodzi”, „na pewno zdąży”). Okna były myte w pośpiechu, bez należytej staranności, co bezpośrednio doprowadziło do powstania szkody. Co więcej, w czasie pracy dwukrotnie wychodziła do samochodu, co łącznie zajęło ok. 30 minut – czas ten został mi doliczony do usługi. Koszt sprzątania wyniósł 500 zł, a jakość pozostawia wiele do życzenia. Co gorsza – doszło do zniszczenia mojego mienia! Tego samego dnia zgłosiłam firmie zachlapanie rolety. Od początku kontakt z ich strony był utrudniony – na wiadomości nie otrzymywałam odpowiedzi, a deklarowany kontakt następował wyłącznie po licznych ponagleniach z mojej strony. Musiałam dosłownie bombardować firmę wiadomościami, by doczekać się reakcji. Właściciel po kilku dniach w końcu umówił się ze mną na ponowne przyjście w celu naprawy szkód. W ustalonym terminie nikt się nie pojawił, bez jakiejkolwiek informacji, próby kontaktu czy przeprosin. Ponownie konieczne było wysyłanie kilkunastu wiadomości, aby doprosić się kolejnej wizyty. Dnia 10.12 otrzymałam wiadomość z deklaracją (cytat): „Jeżeli to nie pomoże i nie uda się tego usunąć, to oczywiście ubezpieczalnia pokryje szkodę.” Po kolejnym „czyszczeniu” rolety wyglądają gorzej niż wcześniej. Zostały wyczyszczone wbrew zaleceniom producenta, mimo że osobiście skontaktowałam się z producentem i przekazałam firmie sprzątającej jednoznaczne instrukcje jak można czyścić ten materiał. Czyszczenie na morko całkowicie zniszczyło roletę i doprowadziło do trwałego odbarwienia materiału. Aktualnie, a w zasadzie od początku, firma próbuje przerzucić odpowiedzialność na mnie, zarzucając mi się wilgoć i pleśń w domu oraz „winę materiału”, jednocześnie twierdząc, że „nie ma pewności”, czy zabrudzenie powstało z ich winy. Jest to absurdalne, ponieważ tego samego dnia po usłudze wysłałam zdjęcia mokrej, zachlapanej rolety. Zabrudzenie powstało jednoznacznie w trakcie sprzątania, w wyniku pośpiechu i rażącego niedbalstwa. Punktowe ślady pleśni z tyłu rolety są zupełnie innym rodzajem zabrudzenia i nie mają z tą sytuacją nic wspólnego, co firma również widziała na miejscu. Mimo wcześniejszej deklaracji, firma wycofała się ze swojego stanowiska i odmówiła pokrycia kosztów wymiany rolety, podtrzymując decyzję, która jeszcze kilka dni wcześniej miała być zupełnie inna. Absolutnie nieprofesjonalne traktowanie klienta. Strata mojego czasu, nerwów oraz pieniędzy. Jak widać, nawet w odpowiedzi na opinię firma stara się przerzucić odpowiedzialność na mnie. Ogromne rozczarowanie- na załączonym przeze mnie zdjęciu widać że rozlega zostala ochlapana brudna woda. Podaje Pan, że wyciągnął do mnie rękę i przyszedł wyczyścić rolete - po ponad 2,5 tyg gdy zabrudzenie już wdarło się w tkaninę..: Aktualnie poza kosztem sprzątania, jestem zmuszona ponieść koszty nowej rolety.

  2. aromasze ★★★★★

    Szczerze polecam firmę pana Jacka. Pani Natalia jest niezwykle dokładna i solidna. Generalne sprzątanie zagraconego i pełnego bibelotów, dużego mieszkania mojej sędziwej mamy było nie lada zadaniem, ale zostało wykonane bardzo starannie.

  3. Zosia .Kacprzak ★★★★★

    Zamówiłam sprzątanie kompleksowe i takie właśnie było. Wszystko dokładnie wysprzątane, każdy zakamarek ogarnięty. Super system rezerwacji. Świetny kontakt z właścicielem firmy. Polecam!

  1. Rafał Kapitan ★★★★★

    Serdecznie polecam. Sprzątanie wykonane rewelacyjnie, czysto schludnie i pachnąco. Mieszkanie nigdy nie wyglądało lepiej. Nawet po kupnie i nowe. Pani Patrycja wykonała pracę wzorowo, dokładnie i solidnie. Bardzo miła osoba, kontaktowa i pracowita. Kocha swoją pracę i zaraża entuzjazmem innych. Z czystym sumieniem polecam.

  2. Monika Aleksander ★★★★★

    Chciałabym się podzielić opinią na temat sprzątania. Pani Patrycja punktualna, miła i przykładająca się do wykonywanej pracy, której efekt jest znakomity. Mieszkanie lśni w każdym kącie. Polecamy z CZYSTYM sumieniem :)

  3. Iwona Komuda ★★★★★

    Polecam wykonanie, wszystko dobrze zgodnie z oczekiwaniem

  1. S M ★★★★★

    Mieszkanie zostało bardzo dokładnie odgruzowane, efekt przed i po to jak 2 różne mieszkania. Wszystko co zostało ustalone zostało wykonane. Bardzo mili ludzie. Bardzo polecam!

  2. Karol Ch ★★★★★

    Miło, szybko, sprawnie i przyjaźnie. Pani miała własny odkurzacz, środki czystości i ewidentnie wiedziała jak się nimi posłużyć. Może, to dlatego, że facet jestem, ale nie wiedziałem do czego niektóre służą ;p. Po wszystkim w mieszkaniu rozchodził się przyjemny zapach. Nawet gdybym chciał, to nie miałbym się czego przyczepić :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sprzątanie Mieszkań?

Sprzątanie Mieszkań znajduje się przy Baśniowa 3/lok 63, 02-349 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sprzątanie Mieszkań?

Można skontaktować się z Sprzątanie Mieszkań pod numerem +48 512 266 221

Jak można dotrzeć do Sprzątanie Mieszkań?

Do Sprzątanie Mieszkań można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements