Dzisiaj wieczorem robiłem przegląd swojego dziadka volviaczka, nie po raz pierwszy i nie tylko jego. Profesjonalnie konkretnie i na temat. Ekipa fachowców - dziękuje i polecam. Pozdrawiam!!!
Zdjęcia
Opinie
-
JERZY D ★★★★★
-
Kamil ★★☆☆☆
Jeździłem 16 lat. Starsi podchodzili do sprawy co jest do naprawy i pana tu nie było. Obecnie chyba zmienił sie właściciel bo stacja ma inny numer. Załoga jest odmłodzona i po znalezieniu usterek od razu kasuje klienta. Na plus jest jeden z diagnostów na którego ostatnio nie trafiłem. Zaprasza do kanału i wskazuje palcem co należy zrobić. Po 16 latach lojalności zmieniam stacje bo na to już panowie nie patrzą.
-
Maciej Bruchajzer ★★★★★
Bardzo dobra stacja kontroli. Panowie uczciwi, z uśmiechem, nie szukają „na siłę", żeby się przyczepić jak to czasami ma miejsce na innych stacjach. Z czystym sumieniem polecam.
-
Andrzej “Iksnak” ★★★★★
Wykonano ustawienie zbieżności i kontrolę geometrii, sprawdzono układ kierowniczy i zawieszenie. Szybko profesjonalne i w przystępnej cenie. Polecam.
-
Aleks Szydzik ★★☆☆☆
Grubszy siwy typ strasznie gburowaty, żadnego dzień dobry ani nic tylko wyskakuje z mordą że mu za blisko bramy stanąłem chcąc się tylko coś spytać gdzie przez najbliższe 15 minut i tak wszystkie auta stały i nikt nie wyjeżdżał/nie wjeżdżał. Wiele razy tu byłem i to nie pierwszy raz gdzie ten stary gbur się popisał absolutnym brakiem kultury. Czasami jest ok, np. długowłosy czy ten młodszy bardzo w porządku ale przez tego starego siwego już tu nie przyjadę i nie polecam bo ile można znosić takie traktowanie z rana. Edit: możliwe że już nie pracuje bo to było ze 2 miesiące temu, skoro już go nie ma to wychodzi na to że można zacząć znowu tam jeździć
-
BSK Solution ★★★★★
Bardzo długo już korzystam z usług tej stacji, praktycznie zawsze tu przyjeżdżam ustawiać geometrie w swoim aucie mimo że mam inne punkty bliżej. Za każdym razem jestem zadowolony z jakości, panowie naprawdę się starają, weryfikują stan zawieszenie, dotrzymuje wszystkie procedury żeby precyzja strojenia była większa, w ostatnim czasie musiałem "zdradzić" ta stacje i ustawiałem geometrie gdzie indziej- i jak się skończyło ? Auto prowadziło się nijak, w końcu wróciłem tu i po ponownej regulacji całości jest idealnie ;)
-
Marcin Knysak ★☆☆☆☆
Omijać z daleka. Chamska obsługa, rozpadający się zakład i mam nadzieje ze szybko to padnie
-
Adam Stp ★☆☆☆☆
Gbur, uwalil auto na ciemne szyby. Wyposarzenie seryjne auta, w innym zakładzie bez problemu. Nie polecam.
-
Farid Nuriyev ★☆☆☆☆
1. samo sprawdzenie konkretnego detalu - 50 zł. 2. Facet, który tam pracuje, nie zna się na samochodach. 3. Za pełny przegląd techniczny - 150 zł (bardzo drogo). jak porównasz w innych miejscach za 50-100 zł to tak
-
Filip Kiedrzyński ★★★★★
Dzisiaj skorzystałem z Państwa usług tuż przed zamknięciem. „Pan z wąsem”, niezwykle kompetentny, profesjonalny i o wysokiej kulturze osobistej. Serdecznie dziękuję i polecam !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja kontroli pojazdów?
Stacja kontroli pojazdów znajduje się przy Syreny 14, Wola, 01-132 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja kontroli pojazdów?
Można skontaktować się z Stacja kontroli pojazdów pod numerem +48 226 310 728
Jak można dotrzeć do Stacja kontroli pojazdów?
Do Stacja kontroli pojazdów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku