Opinie

  1. JERZY D ★★★★★

    Dzisiaj wieczorem robiłem przegląd swojego dziadka volviaczka, nie po raz pierwszy i nie tylko jego. Profesjonalnie konkretnie i na temat. Ekipa fachowców - dziękuje i polecam. Pozdrawiam!!!

  2. Kamil ★★☆☆☆

    Jeździłem 16 lat. Starsi podchodzili do sprawy co jest do naprawy i pana tu nie było. Obecnie chyba zmienił sie właściciel bo stacja ma inny numer. Załoga jest odmłodzona i po znalezieniu usterek od razu kasuje klienta. Na plus jest jeden z diagnostów na którego ostatnio nie trafiłem. Zaprasza do kanału i wskazuje palcem co należy zrobić. Po 16 latach lojalności zmieniam stacje bo na to już panowie nie patrzą.

  3. Maciej Bruchajzer ★★★★★

    Bardzo dobra stacja kontroli. Panowie uczciwi, z uśmiechem, nie szukają „na siłę", żeby się przyczepić jak to czasami ma miejsce na innych stacjach. Z czystym sumieniem polecam.

  1. Andrzej “Iksnak” ★★★★★

    Wykonano ustawienie zbieżności i kontrolę geometrii, sprawdzono układ kierowniczy i zawieszenie. Szybko profesjonalne i w przystępnej cenie. Polecam.

  2. Aleks Szydzik ★★☆☆☆

    Grubszy siwy typ strasznie gburowaty, żadnego dzień dobry ani nic tylko wyskakuje z mordą że mu za blisko bramy stanąłem chcąc się tylko coś spytać gdzie przez najbliższe 15 minut i tak wszystkie auta stały i nikt nie wyjeżdżał/nie wjeżdżał. Wiele razy tu byłem i to nie pierwszy raz gdzie ten stary gbur się popisał absolutnym brakiem kultury. Czasami jest ok, np. długowłosy czy ten młodszy bardzo w porządku ale przez tego starego siwego już tu nie przyjadę i nie polecam bo ile można znosić takie traktowanie z rana. Edit: możliwe że już nie pracuje bo to było ze 2 miesiące temu, skoro już go nie ma to wychodzi na to że można zacząć znowu tam jeździć

  3. BSK Solution ★★★★★

    Bardzo długo już korzystam z usług tej stacji, praktycznie zawsze tu przyjeżdżam ustawiać geometrie w swoim aucie mimo że mam inne punkty bliżej. Za każdym razem jestem zadowolony z jakości, panowie naprawdę się starają, weryfikują stan zawieszenie, dotrzymuje wszystkie procedury żeby precyzja strojenia była większa, w ostatnim czasie musiałem "zdradzić" ta stacje i ustawiałem geometrie gdzie indziej- i jak się skończyło ? Auto prowadziło się nijak, w końcu wróciłem tu i po ponownej regulacji całości jest idealnie ;)

  1. Marcin Knysak ★☆☆☆☆

    Omijać z daleka. Chamska obsługa, rozpadający się zakład i mam nadzieje ze szybko to padnie

  2. Adam Stp ★☆☆☆☆

    Gbur, uwalil auto na ciemne szyby. Wyposarzenie seryjne auta, w innym zakładzie bez problemu. Nie polecam.

  3. Farid Nuriyev ★☆☆☆☆

    1. samo sprawdzenie konkretnego detalu - 50 zł. 2. Facet, który tam pracuje, nie zna się na samochodach. 3. Za pełny przegląd techniczny - 150 zł (bardzo drogo). jak porównasz w innych miejscach za 50-100 zł to tak

  1. Filip Kiedrzyński ★★★★★

    Dzisiaj skorzystałem z Państwa usług tuż przed zamknięciem. „Pan z wąsem”, niezwykle kompetentny, profesjonalny i o wysokiej kulturze osobistej. Serdecznie dziękuję i polecam !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja kontroli pojazdów?

Stacja kontroli pojazdów znajduje się przy Syreny 14, Wola, 01-132 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja kontroli pojazdów?

Można skontaktować się z Stacja kontroli pojazdów pod numerem +48 226 310 728

Jak można dotrzeć do Stacja kontroli pojazdów?

Do Stacja kontroli pojazdów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements