Bardzo dobra stacja diagnostyczna.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Smakosz ★★★★★
-
ANNA BRZEZIŃSKA ★★★★★
Gorąco polecam. Fachowa sprawna obsługa :)
-
Lulejko Prince ★★★★★
Bardzo miła obsługa szybko i sprawnie polecam na 100%...
-
Rafał J ★★★★★
Bardzo dobra obsługa, mili diagności, polecam
-
Witold Decyk ★★★★★
Profesjonalną obsluga
-
Iwona Maroszek ★★★★★
Przyjeżdżam tu co rok na przegląd samochodu, bardzo miła i profesjonalna obsługa, polecam
-
Edyta E ★★★★★
Jak zawsze miło, bez kolejki, pracownik uśmiechnięty, tylko przyjeźdzać.
-
Tomasz Kalinowski ★★★★★
Witam,Podjechałem około 7-dmej rano w sobotę, dziś Pan otwiera bramę, konsternacja ,zaprosi ? . Nie Zaprasza, Byłem zaskoczony.Jerzeli chodzi o mechaników i obsługe zaznaczam Profesjonalizm w branży samochodowej, Bardzo Polecam, W Warszawie takiej obsługi raczej nie znajdziesz. Pozdro ,
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest numer telefonu do Stacja obsługi samochodów GS Samopomoc Chłopska?
Można skontaktować się z Stacja obsługi samochodów GS Samopomoc Chłopska pod numerem +48 256 751 312
Jak można dotrzeć do Stacja obsługi samochodów GS Samopomoc Chłopska?
Do Stacja obsługi samochodów GS Samopomoc Chłopska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku