Opinie

  1. Paweł Smakosz ★★★★★

    Bardzo dobra stacja diagnostyczna.

  2. ANNA BRZEZIŃSKA ★★★★★

    Gorąco polecam. Fachowa sprawna obsługa :)

  3. Lulejko Prince ★★★★★

    Bardzo miła obsługa szybko i sprawnie polecam na 100%...

  1. Rafał J ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa, mili diagności, polecam

  2. Witold Decyk ★★★★★

    Profesjonalną obsluga

  3. Iwona Maroszek ★★★★★

    Przyjeżdżam tu co rok na przegląd samochodu, bardzo miła i profesjonalna obsługa, polecam

  1. Edyta E ★★★★★

    Jak zawsze miło, bez kolejki, pracownik uśmiechnięty, tylko przyjeźdzać.

  2. Tomasz Kalinowski ★★★★★

    Witam,Podjechałem około 7-dmej rano w sobotę, dziś Pan otwiera bramę, konsternacja ,zaprosi ? . Nie Zaprasza, Byłem zaskoczony.Jerzeli chodzi o mechaników i obsługe zaznaczam Profesjonalizm w branży samochodowej, Bardzo Polecam, W Warszawie takiej obsługi raczej nie znajdziesz. Pozdro ,

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest numer telefonu do Stacja obsługi samochodów GS Samopomoc Chłopska?

Można skontaktować się z Stacja obsługi samochodów GS Samopomoc Chłopska pod numerem +48 256 751 312

Jak można dotrzeć do Stacja obsługi samochodów GS Samopomoc Chłopska?

Do Stacja obsługi samochodów GS Samopomoc Chłopska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements