Pan Tomasz - Notariusz to człowiek z powołania, przy odczytywaniu Aktu dokładnie i prostymi słowami wyjaśniał wszystkie z tym związane okoliczności. Polecam.
Opinie
-
Kamila Leszczynska ★★★★★
-
Ewelina Galicka ★★★★★
Współpraca z Panią Notariusz przebiegła na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Wszystkie czynności notarialne zostały wykonane rzetelnie, terminowo oraz z pełnym poszanowaniem obowiązujących przepisów. Notariusz wykazała się wyjątkową kulturą osobistą, rzeczowym podejściem oraz umiejętnością klarownego wyjaśnienia złożonych kwestii prawnych. Z pełnym przekonaniem rekomenduję korzystanie z usług tej Kancelarii Notarialnej.
-
DMariola ★★★★★
Dzień dobry Jeśli szukacie Państwo godnego polecenia notariusza w Wyszkowie to Kancelaria Notarialna Tomasz Abramczyk jest miejscem, w którym klient przekraczając próg kancelarii czuje, że trafił w odpowiednie miejsce. Obsługa, zaangażowanie i wiedza to nie tylko zalety tej kancelarii. Pan Notariusz do każdego klienta podchodzi indywidualnie, potrafi doradzić i udzielić stosownych wskazówek. Panie w sekretariacie witają z uśmiechem na twarzy.
-
Mateusz Goral ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam tego notariusza. Popełnili błąd, nie wydali kompletu dokumentów. Przy prośbie o dosłanie dokumentów Pani przez telefon użyła bardzo nie profesjonalnej odpowiedzi. Proszę unikać załatwiania spraw w tej kancelarii!
-
Niko ★☆☆☆☆
Niestety ale nie udało nam się załatwić sprawy w tym miejscu. Po rozmowie telefonicznej w ubiegłym roku, mieliśmy podesłać komplet dokumentów. Niestety po podesłaniu dokumentów nie było już odzewu i brak odbierania telefonu o Pani Notariusz. Bardzo nieprofesjonalne podejście do klienta.
-
Zarina Archakova ★★★★★
Pracują tu najwyższej klasy profesjonaliści! Zdecydowanie najlepsza Kancelaria Notarialna w Polsce! Tomasz jest bardzo sympatyczną osobą, która potrafi stworzyć dobrą atmosferę dla klienta. Szanowni Państwo, serdecznie polecam! Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
-
Victoria Musica ★☆☆☆☆
Dzwoniłam do sekretariatu zapytać o potrzebne dokumenty do załatwienia sprawy. Pani z którą rozmawiałam obraziła mnie wielokrotnie podczas rozmowy, była nie miła i naśmiewała się z moich pytań. Nigdy więcej nie odwiedzę tego miejsca. Polecam omijać szerokim łukiem, sekretariat odstrasza klientów.
-
Ewa G. ★★★★★
Kilkanaście lat korzystania z usług Kancelarii, zawartych kilka różnych umów i podpisanych dokumentów i zawsze Kancelaria prezentuje ten sam wysoki standard - sprawnie i kompetentnie. Szczególnie cenię we współpracy zawarcie potrzeb klienta w sporządzanych dokumentach z zastosowaniem wykładni prawa oraz wyjaśnienie przyjętych zapisów.
-
Настя Чернышева ★★★★★
Super profesjonalna i życzliwa obsługa. Szczególne podziękowania dla miłych Pań w Sekretariacie. Pan Notariusz przy odczytywaniu Aktu na bieżąco dokładnie i prostymi słowy wyjaśniał wszystkie z tym związane okoliczności. Biuro mieści się na parterze i jest bardzo łatwo dostępne dla osób niepełnosprawnych.
-
Monika (Mts1501) ★★★★★
Kilka lat temu miałam przyjemność być klientką Pana T. Abramczyka. Zdecydowanie polecam tą kancelarię notarialną w Wyszkowie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kancelaria Notarialna Notariusz Tomasz Abramczyk.?
Kancelaria Notarialna Notariusz Tomasz Abramczyk. znajduje się przy Generała Józefa Sowińskiego 81 C, 07-200 Wyszków, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kancelaria Notarialna Notariusz Tomasz Abramczyk.?
Można skontaktować się z Kancelaria Notarialna Notariusz Tomasz Abramczyk. pod numerem +48 297 424 121
Jak można dotrzeć do Kancelaria Notarialna Notariusz Tomasz Abramczyk.?
Do Kancelaria Notarialna Notariusz Tomasz Abramczyk. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku