Naprawa kolejnego samochodu. Pełen profesjonalizm, wszystko naprawiane jak należy. Polecam :).
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Zazulak ★★★★★
-
alex romanov ★☆☆☆☆
NIE POLECAM. Prosze trzymac sie z daleka od tych pseudo fachowcow. Zaczne od uszkodzonego gwintu odpowietrzenia w zacisku, przez co moglem stracic zycie. Przekrecony gwint, obluzowany odpowietrznik, wyciek plynu = brak hamulcy! Konczac na uszkodznym samochodzie - pekniecia tylnych lamp, wgnieciona podloga bagaznika. Wymieniajac dalej: zle ustawiony rozrzad po wymianie przez tych partaczy, po kilkudziesieciu km wysakuje check. Odczytano wypadanie zaplonow, czego wczesniej nie bylo. Silnik wyraznie gorzej pracuje na zimnym. Maglownica miala zostac zregenerowana, tymczasem nie moze znalezc dokumentu potwierdzajacego operacje. Wspomaganie ciezko chodzi. Podejrzewam, ze wsadzil mi uzywana z innego auta za "grosze", zakladajac tylko nowe drazki, naliczajac 1500 za regeneracje. Z auta zginely dystanse aluminiowe z tylnych kol, akumulator padniety (z pewnoscia nie byl odlaczony na czas 3-miesiacznego postoju), wstawil mi uzywany o duzo mniejszej pojemnosci i nie pasujacy w podstawke. Wlasciciel ma to wszystko w nosie i nie poczuwa sie do jakiejkolwiek winy. Wzywana byla policja. Przestrzegam przed zostawieniem auta u tych s... now.
-
Wioleta Studzińska ★★★★★
Bardzo dobry mechanik. Potrafił rozwiązać problem z samochodem, któremu nie podołali inni nawet firmowany serwis.
-
Michal Malenda ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam,zostawiłem samochód z listą zleconych prac,po trzech dniach w warsztacie był gotowy do odbioru i tu okazuje się,że połowa rzeczy nie zrobiona. Termostat nie wymieniony bo podobno niema-na zdjęciu zaznaczyłem żeby pan wiedział na przyszłość,że jest i gdzie,filtry nie wymienione bo dobre są-na zdjęciu widać co zastałem jak otworzyłem. Świece nie wymienione bo dobre są-na zdjęciu oryginalne mercedesa dziewięcioletnie zdemontowane. Zostawiłem prawie 3k i czuję się oszukany,piękna gadka pana z warsztatu nic nie zmieni.
-
Babette Mos ★☆☆☆☆
Był to warsztat mojego samochodu. Po awarii oddałam samochód do innego warsztatu. Okazało się że wszystkie dotychczasowe naprawy były spartaczone. Dluuuga lista poprawek. Ponieważ mimo próśb nie miałam żadnych rachunków zaświadczeń napraw i wymienionych części nie mogłam złożyć reklamacji. Wszystko raczej prawie wszystko zapisywał właściciel w zeszycie. Brak faktury za wymieniony akumulator ( okazało się że w samochodzie jest używany do wymiany). To samo rozrusznik i wiele innych części. Wszystko było zawsze zapłacone. Jak się okazało przepłacone. Warsztat działa na zasadzie mam klienta zarobię na poprawkach. Po każdej naprawie coś innego się psuło lub trzeba było poprawiać. Kilometry też się nie zgadzały. Nie polecam czuje się oszukana.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mechanik Legionowo - Adam Zalewski?
Mechanik Legionowo - Adam Zalewski znajduje się przy Modlińska 330, 05-110 Jabłonna, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mechanik Legionowo - Adam Zalewski?
Można skontaktować się z Mechanik Legionowo - Adam Zalewski pod numerem +48 668 513 381
Jak można dotrzeć do Mechanik Legionowo - Adam Zalewski?
Do Mechanik Legionowo - Adam Zalewski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku