Wszystko profesjonalnie zrobione, wszystko na bieżąco uzgadniane, super kontakt, dostałem fotorelacje z remontu silnika, wszystko co można przy okazji zrobić zostało zrobione, 2tys km po remoncie wszystko śmiga jak należy. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Polecam jako zadowolony klient.
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktor ★★★★★
-
Em Dzo ★★★★★
Opinia wystawiana po dłuższym czasie, ale w przypadku silnika adekwatnym dla opinii jest czas i kilometry. Po 6k/km od naprawy silnika 2.0 w volvo s40, ktora byla w styczniu, naprawde moge określić Pana Pawła jako profesjonaliste. Od mechaniki po sama obsluge klienta. Bylem informowany o wszystkim krok po kroku i jesli cos wymagalo dodatkowej wymiany, bylo wymieniane, a nie pomijane. Okazalo sie ze w moim silniku pękł tłok razem z tuleja cylindra, przez zle wykonany poprzedni remont u INNEGO MECHANIKA. Pan Paweł zeby przyspieszyc proces zaoferowal mi swoj silnik po jego regeneracji. Silnik który otrzymałem pracuje jak powinnien, a co najwazniejsze nie bierze w ogole oleju. Silnik udalo sie dotrzec przez 1,5k na ekspresowkach, zgodnie z zaleceniami co do obrotow. Dzieki czemu teraz mam spokojna glowe o silnik, a Po tych 6k/km moge stwierdzić ze Pan Paweł robi tak jak to powinno sie robic PEŁNA PROFESKA ;) Brak ukrytych kosztów, informacje na bieżąco, fotorelacja. Fakt samego podejscia, nie wiesz, to nie problemu i dostaniesz wyczerpującą odpowiedz. Moze sie rozpisałem, ale Pan Paweł zasługuje na taka opinie :)
-
Bartosz Lelonkiewicz ★★★★★
Absolutnie polecam!!! Regeneracja silnika w volvo v50 (2007r) Pierwszy raz w życiu czułem się tak zaopiekowany jako klient. Zdjęcia postępu prac, dobry kontakt z mechanikiem, elastyczność i empatia właściciela firmy ! Auto ma ponad 300tyś przejechane i zyskało nowe życie. Cena naprawy bardzo dobra. Gwarancja na rok- SZOK !! :) Polecam raz jeszcze !
-
Tobiasz Wudarczyk ★★★★★
Z czystym sumieniem potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat tego warsztatu. Pełen profesjonalizm, skuteczność oraz doskonałe podejście do klienta. Bardzo duży plus za terminowość oraz fotorelację.
-
tpenterprises0 ★★★★★
Pacjent: volvo v50 1,8 duratec, palenie oleju na poziomie 2-3 litrów na 1000 km. Dziś 2 lata po remoncie, silnik pracuje bardzo dobrze i nie bierze oleju w ogóle... Dzięki temu, że zdecydowałem się na naprawę, mam ochotę jeszcze trochę pojeździć tym autem. bardzo polecam warszat Pana Pawła. Szóstą gwiazdkę daje dodatkowo za ciągły kontakt, fotorelację z naprawy oraz sprawne rozwiązanie nieoczekiwanych problemów ujawnionych podczas demontażu silnika. Super!
-
Paweł Szymański ★★★★★
Polecam w 100% to już trzecie auto które Pan Paweł mi naprawia, serwis jest na tyle dobry że przyjeżdżam specjalnie z Warszawy, właściciel zawsze odbiera mnie z dworca i tam odwozi. Pełen profesjonalizm i ceny rozsadne. Jeden z najlepszych specjalistów dotyczących silnika Forda
-
Łukasz Lisicki ★★★★★
Wrażenie bardzo pozytywne. Pełen profesjonalizm. Widać, że znają sie na tym co robią. O każdej czynności dostawałem foto relacje. Usługa wykonana na czas o ewntualnej obsówce czasowej wcześniejsza informacja. Na duży plus ciagły kontakt i zdjęcia.
-
Piotr Strama ★☆☆☆☆
Odradzam korzystanie z usług regeneracji silników ford Duratec2.0 i innych. Silnik zakupiony i zamontowany pojeździł 1 miesiąc, wyrzucał olej przez odpowietrzenie skrzyni korbowej. Oczywiście Pan daje gwarancje i tu już zaczęły się problemy i przepychanki. Że to nie wina silnika tylko sprawdzić katalizator bo jest zapchany i inne wymyślenia. Wszystko musiałem sprawdzać i przesyłać dokumenty do Pana. Po 1 miesiącu przepychania się z wielką łaską przyjechał Pan z lawetą i zabrał auto do siebie. po około 3 tygodniach auto wróciło z nowym silnikiem, kiedy przy odebraniu auta zapytałem się dlaczego tak drga mocno silnik to usłyszałem odpowiedz cytuje "ja nie wiem" Wszystkie procedury dotarcia silnika wykonana prawidłowo, instalacja LPG uruchomiona po dotarciu. Auto na drugim silniku zrobiło 50tyś km i zaczynało szarpać i traciło na mocy falowały obroty nie dało się jechać. Odstawiłem auto do mechanika który robi fordy ( znaleziony na forum ) okazało sie że w głowicy pozapadały się gniazda zaworowe i głowica do roboty. Mechanik który robił kręcił tylko nosem i się zapytał kto Pana tak nabił w butelkę z tym silnikiem pseudo po remoncie, Opinia mechanika była następująca zapłacił pan 5tyś za nowe pierścienie i nowe Panewki. Pierwsze pytanie mechanika było, czy Pan który robił silnik wiedział że auto jest w gazie, oczywiście że tak , niestety pomimo tego że wiedział nie zrobił odpowiednio głowicy, próbowałem z Panem Pawłem nawiązać jakiś kontakt raz odebrał porozmawialiśmy i tyle. Mój numer tel zablokowany żony tak samo. (SMS)Podałem numer do mojego mechanika nie raczył się skontaktować, czyżby się bał konfrontacji? .Teraz głowica jest zrobiona i faktycznie teraz czuje że to 2.0 :) Chce wszystkich przestrzec przed nerwami i straconymi pieniędzmi. A co ciekawe auto moje było naprawiane 1msc a w miedzy czasie z Gdyni przyjechał jeszcze jeden ford do naprawy z takimi samymi problemami jak ja miałem. Po rozmowie z mechanikiem okazuje się że to ta sama osoba robiła co mi. UWAGA SZKODA CZASU PIENIĘDZY I NIE POTRZEBNYCH NERWÓW Nie polecam proszę uważać na Pana Pawła i jego usługi.
-
Agata ★★★★★
Rewelacja!!!! Polecam każdemu kto posiada skomplikowanego forda 2.0 benzyna. U nas zrobiony silnik dwumasa i jeszcze parę rzeczy. Ale mechanik super zna się na rzeczy nawet udało się ogarnąć wariujace zamki. Polecam z całego serca po naprawie całkiem inny samochód aż miło się jeździ!!!
-
Marta Wodzyńska ★☆☆☆☆
Cała naprawa mojego auta miała zacząć się od diagnostyki. I już wtedy trudno było się skontaktować i porozumieć, po ustaleniu co jest do wymiany dogadaliśmy się na dostarczenie części i naprawę. Pan mechanik jak każdy oczywiście ma prawo do urlopu, w pełni to rozumiem, jednak jeśli wiedział, że auta nie zdąży zrobić powinien poinformować lub go nie przyjąć. Z panem mechanikiem absolutny brak kontaktu. Po kilku dniach dostaje SMS, że następnego dnia auto będzie gotowe do odbioru. W dzień w którym auto rzekomo miało być gotowe, znów absolutny brak kontaktu, po kilku nieodebranych przez pana telefonach i smsie dostaje informacje zwrotną że w aucie do wymiany jest uszczelka oraz że psujemy zaplanowany urlop, po prośbie o numer do panów którzy aktualnie się moim autem zajmują żeby nie zawracać głowy w czasie odpoczynku znów brak odezwu. W tym momencie została podjęta decyzja z mojej strony, że auto chce zabrać ponieważ po dwóch tygodniach od zostawienia auta dalej nie mam żadnych rzetelnych informacji o aucie, dodatkowo wychodzą nowe naprawy i koszty które nie były wcześniej ustalone i przerastają mnie na ten moment. Jeśli chodzi o wymianę części o których była wcześniej mowa, zostały wymienione jednak pan który faktycznie autem się zajmował oddając je mówił początkowo, że został wymieniony termostat, ponieważ taka była umowa, jednak nie jest to przyczyna problemu, po czym po 10 minutach twierdził, że jednak zacinał się on i musiał zostać wymieniony. Do samego końca nie była mi znana kwota naprawy, mimo że było to dla mnie bardzo istotne i pytałam o nią kilka razy podczas omawiania naprawy. Dopiero w momencie prośby o zwrócenie auta, po dwóch godzinach, późnym wieczorem dostałam wycenę tego co zostało zrobione i ile będzie kosztować naprawa. Dodatkowo auto nie zostało sprawdzone, ponieważ w układzie chłodniczym dalej są usterki takie jak po przecierany wężyk, przez który ucieka płyn, mógłyby on zostać spokojnie wymieniony podczas naprawy jednak brak profesjonalnej diagnozy spowodował brak możliwości użytkowania auta nie długo po naprawie. Wybraliśmy ten warsztat na podstawie dobrych opinii jednak, widocznie dla firm z którymi warsztat współpracuje są zupełnie inne względy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto Serwis Paweł Woźnicki?
Auto Serwis Paweł Woźnicki znajduje się przy Płońska 5, 09-100 Płońsk, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto Serwis Paweł Woźnicki?
Można skontaktować się z Auto Serwis Paweł Woźnicki pod numerem +48 606 711 371
Jak można dotrzeć do Auto Serwis Paweł Woźnicki?
Do Auto Serwis Paweł Woźnicki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku