Opinie

  1. Agnieszka Aga ★☆☆☆☆

    nie polecam.zazdrosc ludzka nie zna granic.

  2. Roma ! ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam!!!

  3. Ktoś Tam ★★★★★

    Potrzebowałem wjechać na kanał, sprawdzić wyciek oleju. Pan mnie wpuścił, zszedł ze mną pod samochód, obejrzał, doradził co zrobić i nie wziął ani grosza. Oby więcej takich ludzi. Polecam

  1. Damian Skomra ★☆☆☆☆

    Gość nie ma raczej za dużo pojęcia co robi bo mówi o usterkach, które nie istnieją przez co musiałem zakupić części, a te w samochodzie nie wymagają wymiany. Problemy wyssane z palca. NIE POLECAM !!!

  2. artur m ★☆☆☆☆

    W zakresie przeglądów technicznych nie polecam, miałem jakiś wyciek płynu z chłodnicy ogrzewania, który w ogóle nie ma znaczenia dla sprawności pojazdu coś co i tak naprawie w wolnej chwili, ale niestety termin 14 dni na naprawe i brak przeglądu na kolejny okres. Dodatkowe koszty i unieruchomione auto.

  3. Agnieszka Fortuna ★★★★★

    Bardzo miło i kompetentnie. Polecam :)

  1. Natalia Burnat ★★★★★

    Polecam! Miło, szybko i profesjonalnie.

  2. bob rob ★☆☆☆☆

    Zanim wjechałem na stanowisko to pan diagnosta już był niezadowolony. Burczał coś pod nosem i robił aluzje jaki to on kiedyś miał samochód w porównaniu do mojego. Auto mam stare ale technicznie sprawne i serwisowane. Szukał długo aż coś się znajdzie, do skutku. W starym samochodzie zawsze można coś znaleźć. Całe szczęście że są inne stacje, z uprzejmą obsługą. Nie polecam i nigdy już tam nie pojadę. W innej stacji sprawdzili auto i podbili dowód bez problemu.

  3. Mateusz Durmaj ★★★★★

    Miejsce schludne, przegląd trwał szybko, rzeczowo. Akurat trafiłem na moment bez żadnych kolejek. Diagnosta udzielił cennych rad dotyczących eksploatacyjnych elementów auta.

  1. Cinek ★★★☆☆

    Serwis mechaniczny jest bardzo dobry ale Stacja kontroli pojazdów to tragedia. Pan Technik przybysz z Warszawy zakomunikował mi stukając mocno w karoserię, że moja kolej. Przed badaniem od razy wziął stówę. Bardzo nie sympatyczny. Zaczął sprawdzać: gaśnica, trójkąt, pasy, spryskiwacze, wycieraczki z tyłu z przodu nawet sprawdzał czy reflektor i akumulator są przymocowane. Wsiadł do auta i nie żałował hamulca ręcznego. Taki dokładny i precyzyny ale ze 100zł reszty nie wydał. Niby to tylko 2zł ale on przecież taki dokładny i gorliwy jak urzędnik państwowy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P?

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P znajduje się przy Obwodnica 22, 05-840 Brwinów, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P?

Można skontaktować się z Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P pod numerem +48 797 216 600

Jak można dotrzeć do Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P?

Do Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements