nie polecam.zazdrosc ludzka nie zna granic.
Opinie
-
Agnieszka Aga ★☆☆☆☆
-
Roma ! ★★★★★
Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam!!!
-
Ktoś Tam ★★★★★
Potrzebowałem wjechać na kanał, sprawdzić wyciek oleju. Pan mnie wpuścił, zszedł ze mną pod samochód, obejrzał, doradził co zrobić i nie wziął ani grosza. Oby więcej takich ludzi. Polecam
-
Damian Skomra ★☆☆☆☆
Gość nie ma raczej za dużo pojęcia co robi bo mówi o usterkach, które nie istnieją przez co musiałem zakupić części, a te w samochodzie nie wymagają wymiany. Problemy wyssane z palca. NIE POLECAM !!!
-
artur m ★☆☆☆☆
W zakresie przeglądów technicznych nie polecam, miałem jakiś wyciek płynu z chłodnicy ogrzewania, który w ogóle nie ma znaczenia dla sprawności pojazdu coś co i tak naprawie w wolnej chwili, ale niestety termin 14 dni na naprawe i brak przeglądu na kolejny okres. Dodatkowe koszty i unieruchomione auto.
-
Agnieszka Fortuna ★★★★★
Bardzo miło i kompetentnie. Polecam :)
-
Natalia Burnat ★★★★★
Polecam! Miło, szybko i profesjonalnie.
-
bob rob ★☆☆☆☆
Zanim wjechałem na stanowisko to pan diagnosta już był niezadowolony. Burczał coś pod nosem i robił aluzje jaki to on kiedyś miał samochód w porównaniu do mojego. Auto mam stare ale technicznie sprawne i serwisowane. Szukał długo aż coś się znajdzie, do skutku. W starym samochodzie zawsze można coś znaleźć. Całe szczęście że są inne stacje, z uprzejmą obsługą. Nie polecam i nigdy już tam nie pojadę. W innej stacji sprawdzili auto i podbili dowód bez problemu.
-
Mateusz Durmaj ★★★★★
Miejsce schludne, przegląd trwał szybko, rzeczowo. Akurat trafiłem na moment bez żadnych kolejek. Diagnosta udzielił cennych rad dotyczących eksploatacyjnych elementów auta.
-
Cinek ★★★☆☆
Serwis mechaniczny jest bardzo dobry ale Stacja kontroli pojazdów to tragedia. Pan Technik przybysz z Warszawy zakomunikował mi stukając mocno w karoserię, że moja kolej. Przed badaniem od razy wziął stówę. Bardzo nie sympatyczny. Zaczął sprawdzać: gaśnica, trójkąt, pasy, spryskiwacze, wycieraczki z tyłu z przodu nawet sprawdzał czy reflektor i akumulator są przymocowane. Wsiadł do auta i nie żałował hamulca ręcznego. Taki dokładny i precyzyny ale ze 100zł reszty nie wydał. Niby to tylko 2zł ale on przecież taki dokładny i gorliwy jak urzędnik państwowy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P?
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P znajduje się przy Obwodnica 22, 05-840 Brwinów, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P?
Można skontaktować się z Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P pod numerem +48 797 216 600
Jak można dotrzeć do Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P?
Do Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów WPR 024/P można dotrzeć, korzystając z poniższego linku