Firma ubezpieczeniowa TUW to złodzieje jakich mało. Jeżeli ktoś uszkodził twoje auto, a ma ubezpieczanie w tej firmie to łączę się w bólu, bo czeka cię długa droga do odzyskania swojej straty, bo będziesz stratny na likwidacji szkody. Kosztorys wyssany z palca... Nawet podwykonawcy na nich narzekają, że dają terminy wypiłowane wg. jakiś tabelek z excela. Dodatkowo powołują się na jakieś śmieszne regulaminy jakieś klubu rzeczoznawców - pamiętaj, żaden regulamin jakiegoś zrzeszenia nie jest ponad przepisami prawa, ale standardowo wysyłają taką regułkę, aby spławić poszkodowanego. Nie chciałem już mieć z nimi doczynienia i szkodę sprzedałem firmie ściągającej zaniżone odszkodowania. Nie polecam!!! Przy pierwszej niesatysfakcjonującej ofercie z ich strony nie trać czasu, tylko jeśli masz na to chęci idź z nimi na drogę sądową, bo nie da się z nimi nic dogadać.
Zdjęcia
Opinie
-
Bartosz Pluta ★☆☆☆☆
-
Kamil eS ★☆☆☆☆
Dno i metr mułu. Nie dotrzymują terminów, robią wszystko żeby nie wypłacić odszkodowania. Klarowna sytuacja policja na miejscu. Powinni zlikwidować tą firmę
-
Stanisław Kullibaba ★☆☆☆☆
To Towarzystwo Ubezpieczeniowe to prawdziwa tragedia. Poziom arogancji prezentowany przez firmę w procesie likwidacji szkody, jest trudny do opisania. Brak dotrzymywania jakichkolwiek terminów, to chyba standard. Gdyby można dać zero gwiazdek to byłaby właściwa opinia.
-
Łukasz Mozer ★☆☆☆☆
Nie polecam. Blisko dwa miesiące czekania na uznanie szkody, mówienie wprost że jakbym wybrał naprawę auta w mały warsztacie który z nimi współpracuje a nie z ASO to byłoby szybciej, przerzucanie się odpowiedzialnością za wynajem auta zastępczego z warsztatem (sic!), brak możliwości dodzwonienia się do osób odpowiedzialnych za najem tegoż auta, pani na infolinii nie może zrobić nic w ramach obsługi szkody poza prośbą o kontakt z likwidatorem na którą nie można się doczekać, wysyłanie prośby o notatkę do niewłaściwego komisariatu policji, etc. Mogę tak długo.
-
Katarzyna Bobowska ★☆☆☆☆
Niestety płacąc ubezpieczenie OC z mini assistance w kwocie prawie 1500zl z ratą kwartalną 350zl nie jestem zadowolona z usług firmy TUW, która dostała ode mnie wszystkie dokumenty po wypadku w ramach NNW i zostawiła mnie bez zdolności do pracy, środków na transport, którego jestem poszkodowaną uszkodzenie czasowe prawej ręki a mam skrzynie biegów w aucie manualna i w kwietniu dostaję pięknego emaila od TUW, że jednak pamiętają o mnie bo zbliża się płatność kolejnej raty OC 350zł. Dziękuję TUW za brak pomocy w ramach NNW, której stałam się ofiarą waszego systemu i wewnętrznego regulaminu. Z niecierpliwością czekam na e-mail o przypomnieniu zbliżającej się płatności na konto TUW OC auta i mini assistance. Takie wiadomości wysyłacie sprawnie, z obsługą szkody jest już konkret zawiłość.
-
Karolina Klimczak ★☆☆☆☆
Najgorsza firma z jaką miała kontakt kiedykolwiek. Brak kontaktu z opiekunem szkody, nawet po kilkukrotnym dzwonieniu na infolinie z prośbą o kontakt. Wydawanie pojazdu zastępczego to też jakiś cyrk, dają auto na 4 dni max i oczekują, że sama wycenię sb szkodę i najlepiej naprawię, tak zeby nie musieli już nic robić, z wlasnej kieszeni, a moze kiedyś oddadzą. Pani lider czy ktos tam na infolini daje dyspozycje co do naprawy pojazdu nie mając kompetencji ani uprawnień do tego. Szkoda nerwów na kontakt i użeranie się z tymi ludźmi.
-
Bartosz Łukaszek ★☆☆☆☆
Bagno ,muł , niekompetencja. Przez tydzień firma nie załatwiła holowania samochodu, nie potrafili nawet załatwić hotelu kierowcy w Anglii. Brak informacji a pieniądze wiedza jak wziąć za nic. Nie polecam u radzę ominąć z daleka.
-
Andre Calabrese ★☆☆☆☆
Metodami oszustwa znacznie przewyższają metody stosowane przez pzu sa. Próbują wciskać poszkodowanym "naprawy plasteliną". tuw jako jeden z najwyższym współczynnikiem skarg do rzecznika Finansowego. Mam nadzieję, że w końcu odbiorą im licencję. Dno !!! nie polecam
-
Rymut Kamil ★☆☆☆☆
Nie polecam tej firmy ubezpieczeniowej. Jest z nimi zawsze jakiś problem, kontakt jest utrudniony. Jeżeli chodzi o załatwienie szkody to naprawdę trzeba czekać bardzo długo, a jeżeli chcesz porozmawiać z opiekunem szkody to jest to nie możliwe lub graniczy z cudem. Dużo ludzi tam pracujących jest mało kompetentnych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" - Centrala?
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" - Centrala znajduje się przy Henryka Raabego 13, Ursynów, 02-793 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" - Centrala?
Można skontaktować się z Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" - Centrala pod numerem +48 225 453 950
Jak można dotrzeć do Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" - Centrala?
Do Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" - Centrala można dotrzeć, korzystając z poniższego linku