Niestety lokal z kategorii rollercoaster ale z przeważającą ilością zjazdów w dół. Jeden Pan tam potrafi zrobić dobrego kebaba, niestety rzadko mi się zdarzało żeby robił kebaby gdy tam jadłem. Sytuacja zaobserwowana wielokrotnie nie jest to pojedynczy przypadek. Gdyby nie to że raz na kilka razy zdarzyło się tutaj zjeść całkiem smacznie była by jedna gwiazdka ale niestety przeważająca ilość wizyt kończyła się poczuciem zawiedzenia. Obsługa poprawna bez zastrzeżeń. Jakość jedzenia zazwyczaj to grubo ciosana kula pasztetula w bardzo długich paskach, duża ilość kapusty i to wszystko zalane sosem w ilości takiej że robiła się w środku zupa, dodatkowo oprócz kapusty w środku znajdował się dosłownie przy lepszym dniu jeden plasterek pomidora trochę cebuli. Wszystko to złożone w kształt "latawca" w średniej wielkości kebabie. Temat do zjedzenia i szybkiego zapomnienia a niestety z braku laku co jakiś czas dawałem kolejną szansę. Było kiedyś lepsze mięso z piripiri i na początku zjadłem tam naprawdę dobrego kebsa fajnie cienko krojona wołowina, pomidor i cebula już w normalnych racjonalnych ilościach, to wszystko fajnie delikatnie polane sosami(skoro są sosy przy stolikach to nie ma sensu zalewać tego tak obficie) i to był kebab z ręki Pana fachowca, za jakiś czas Pana nie było i oprócz mięsa jakość wróciła to poprzedniego wydania. Później było połączenie z Lamaya niestety tutaj chyba nigdy nie było poziomu Lamayi nawet w 50% zawsze na końcu przeważał styl Kemera nawet przy lepszym mięsie które lądowało w kebabie. Teraz powrót do nazwy Kemer i znowu była kulka i raczej kolejnych szans nie będzie. Klimat trzy gwiazdki biorąc pod uwagę lokal w środku który byłby na 4-5 bo jest dużo miejsca wygodnie ale odejmuję za doznania smakowe bo trochę klimat siada bo takim jedzeniu. Nigdy nie miałem żadnych przygód żołądkowych po tym kebabie także taki plus też tego wszystkiego.
Zdjęcia
Opinie
-
TasteZoneExpert ★★☆☆☆
-
A S ★☆☆☆☆
Byłem w Lamaya, było bardzo słabo. Dzisiaj wszedłem do Kemeru okazuje się, że jakość jedzenia jest dalej tak słaba jak w Lamaya i zastanawiam się, skąd ten stos bardzo dobrych opinii. Czyżby pracownicy sami sobie pisali z różnych kont? Bo wątpie, że klienci przy tak słabym jedzeniu wydali tak dużo bardzo pozytywnych opinii. Ja osobiście nie polecam tego lokalu.
-
Przemek GOŁUCKI ★★★★☆
Bbywalem w tym miejscu. Przez pierwsze 4 miesiace dzialania kebab był kebabem. Porcje nieokrojone. Teraz porcję coraz mniejsze a co gorsza narzucają jakiejś NATKI i zieleniny i smakuje jak uparowana. Nie bardzo mi to juz smakuje.
-
Łukasz Grądzki ★★★☆☆
Teraz to Lamaya Express a nie Kemer. Myślałem że to filia tej knajpki z Marek, ale jedzenie słabe, bardzo przeciętne. Du.. nie urywa.
-
Gastro Podróżnik ★★★★★
Na chwilę obecną najlepszy kebab w Radzyminie. Z mięs dostępny kurczak oraz wołowina z Piri Piri. Oba mięsa smaczne, nie wysuszone, dobrze przyprawione. Warzywa świeże. Lawasz dobrze podgrzany. Jedyny minus to czasami sos łagodny bywa mdły. Porcje duże, mięsa nie żałują. Rozbudowane menu więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny ok. Obsługa miła. W lokalu czysto. Przed budynkiem jest gdzie zaparkować.
-
Rafał Więch ★★☆☆☆
Jak dla mnie jakość spadła bardzo mocno sosy-bez smaku, mięso-kiepsko doprawione, ceny dosyć duże, jedynie lokal i czysty na plus. Szkoda bo korzystałem od prawie 2ch lat i było ok...
-
Kamil Liszewski ★★☆☆☆
Niestety nie polecam, dałem 2 szansę po kilku miesiącach. Za 1 razem tortilla była tak chrupiąca że zraniłem się w podniebienie, tym razem była w sam raz natomiast mięso... Takie jak w większości budek, chyba wszyscy biorą z jednego źródła :| na plus świeże warzywa.
-
Łukasz Er ★★★☆☆
Na plus na pewno jest lokal, jak na kebab jest bardzo przyjemny. Obsługa ogólnie miła i uśmiechnięta. Jest gdzie zaparkować. Ceny są adekwatne do rozmiaru kebaba. Jedzenie ogólnie da się zjeść ale sosy są mdłe, a pita twarda i chrupiąca, surówka i mięso kiepskie.
-
Patryk Świderski ★★★★☆
Szybka dostawa, czekałem jakieś 15 minut duże zdziwienie. Jeżeli chodzi o jakość i ilość to uważam że adekwatnie do ceny, jedynie mięso mnie nie urzekło, zwykle sieciowe niestety.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kemer Kebab -Radzymin?
Kemer Kebab -Radzymin znajduje się przy Wołomińska 21, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kemer Kebab -Radzymin?
Można skontaktować się z Kemer Kebab -Radzymin pod numerem +48 577 779 886
Jak można dotrzeć do Kemer Kebab -Radzymin?
Do Kemer Kebab -Radzymin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku