Opinie

  1. Jacek Nowicki ★★★★★

    Warsztat do którego przyjeżdżam od 7 lat i nigdy nie było żadnego problemu. Pan Adam wykonuje swoją pracę należycie od początku do końca i polecam z uwagi na rzetelność i dobre ceny za fachową pracę!!!

  2. Leon Cio ★☆☆☆☆

    Spotkala mnie podobna sytuacja jak Pana tylko przygoda z klimatyzją. Tam ogolnie jest dwóch Panow. Przygodę miałem ale z tym Mlodym, wytatuowanym krzyknął mi 600zl za uwaga nabicie klimatyzacji. Celowo pojechałem gdzie indziej Wulkanizacja na Połczyńskiej i tam mi za to samo krzyknęli 190zl. Można można:) Mlody wytatuowany ceny wali jak z kosmosu. Od znajomego tez słyszałem że zostawil go z problemem. Polecam młodego omijać szerokim łukiem...

  3. Pestkafilm ★☆☆☆☆

    Część usługi została wykonana, ale nie do końca zostawiając mnie z problemem.Pan mechanik ten młodszy potatuowany stwierdził, że wychwycił usterkę w silniku i nie nie może do końca wykonać usługi (za którą całość już zapłaciłem) i zostawił mnie bez słowa. Także miło tam też nie jest, bez do widzenia itd. ciekawe czy tylko ja mam takie odczucie :) Pojechałem od razu do innego mechanika, który dokończył to czego ten wcześniejszy nie potrafił (chciał naciągnąć po prostu na dodatkowe koszty). Inny mechanik do którego po tym zdarzeniu przyjechałem w ciągu kilku minut nie biorąc żadnych pieniędzy dokończył usługę twierdząc, że za taką małą rzecz nie trzeba płacić. Zostawiam Was z tym komentarzem bo jestem zdumiony taką dobrą oceną (duża ilość gwiazdek) tego warsztatu. Odpowiedm tutaj teraz na Wasz komentarz: Właśnie dlatego napisałem tą opinię, bo dziwi mnie jak jest naprawdę i skąd tyle dobrych tutaj opinii. Po co miałbym nie pisać prawdy? Nie chcę też ukrywać tego, że wkurzyło mnie Wasze olewcze podejście zupełnie inne niż tutaj ktoś miło pisze i że chce zawsze pomóc i dobrze. Na żywo wyglądało zupełnie inaczej. Niech klienci sami weryfikują jak jest naprawdę, a może mój wpis zmieni coś na lepsze dla Was.

  1. Rafal Gruca ★★★★★

    Bardzo polecam warsztat, Panowie robią wszystko porządnie. Od jakiegoś czasu szukałem warsztatu w większości naciągacze i partacze. Może nie wygląda jakoś super ale naprawdę jak ktoś chce mieć dobrze zrobiony samochód i w normalnej cenie to bardzo polecam. Serwisuje u nich busa i audi a6.

  2. Mar Cinek ★★★★★

    Bywam tam regularnie z gazem i zawsze wszystko zrobione jak trzeba. Polecam mechanika

  3. Konrad Sibilski ★★★★★

    Fajna obsługa, pomoc od ręki, realna chęć pomocy i nie naciąganie na koszty, polecam :-)

  1. Joanna ★★★★★

    Polecam! Zawsze uczciwie, szybko, profesjonalnie i do tego przyzwoite ceny. Naprawiam tu swoj samochod juz kolejny rok i za kazdym razem jestem zadowolona.

  2. xx yy ★★★★★

    Zdecydowanie polecam. Duży serwis mojego auta wraz z wymianą rozrządu wykonany sprawnie profesjonalnie i w rozsądnej cenie. Do tego naprawa i napełnienie klimatyzacji wraz z ozonowaniem. Będę stałym klientem.

  3. Ewelina M ★★★☆☆

    Nie spieszy się z naprawą. Drogo. Za wymianę paska klinowego 180zl. Na stronach innych mechaników ceny za tą usługę są od 30zl do 100zl max.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AP-CAR Mechanik Bemowo, Auto Gaz - LPG, Adam Pierścieniak?

AP-CAR Mechanik Bemowo, Auto Gaz - LPG, Adam Pierścieniak znajduje się przy Połczyńska 42, Bemowo, 01-337 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AP-CAR Mechanik Bemowo, Auto Gaz - LPG, Adam Pierścieniak?

Można skontaktować się z AP-CAR Mechanik Bemowo, Auto Gaz - LPG, Adam Pierścieniak pod numerem +48 502 967 959

Jak można dotrzeć do AP-CAR Mechanik Bemowo, Auto Gaz - LPG, Adam Pierścieniak?

Do AP-CAR Mechanik Bemowo, Auto Gaz - LPG, Adam Pierścieniak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements