Totalne rozczarowanie. Kebab przyjechał zimny, suchy, w opłakanym stanie. Mięso rozdrobnione i twarde, całość wyglądała jakby była przygotowana godzinę wcześniej i odłożona na bok. Nie wiem, co się stało z jakością, ale to już nie jest ten sam lokal, którego broniliśmy przed innymi. Zostawiam zdjęcie, żeby każdy mógł ocenić sam.
Zdjęcia
Opinie
-
Julka Hajduk ★☆☆☆☆
-
legiawwy ★★★★☆
Kebab spoko, zamówiliśmy klasyczna pite , 3 rodzaje mięsa. Dobry sos, może mogłoby być trochę cieplejsze ale dostawa była kawałek drogi od lokalu.
-
Jan Mielcarek ★★★★★
Polecam kebab Wariata. Jedliśmy wersję bez sera, mieszaną oraz sam kurczak. Sosy łagodny i mieszany, jednak obydwa kebaby były delikatnie ostre. Trzeci, mały Wariat, również smaczny i wcale nie taki mały.
-
Kacper G ★★★★☆
Kebab bardzo dobry, trzeba pamiętać że jest to kebab wieprzowy taki jak w Grecji. Zamówiłem dużego wariata w tortilli ogromny plus za super frytki w środku (często są bardzo ugotowane a tutaj mamy chrupiące smaczne cieniutkie frytki). Pita jest gruba i dobra specyficznie zawinięta. Gwizda odpada za to że cały sos milem na dole a często było (głównie przez frytki) bardzo suche. Kebab polecam nie było po nim żadnych rewelacji następnym razem jeżeli będę w tym miejscu w porze obiadowej to wybiorę jednak sodo ostry gdyż mieszany w ogóle nie kasą.
-
Paweł Walentynowicz ★★★★★
Dużo plusów w jednym miejscu. Pierwszy to ze można zamówić tu kebab wieprzowy tak jak w Grecji. Szkoda, ze nie było do niego tzaziki. Drugi duży plus to polska ekipa przyjmująca zamówienia. Trzeci to smak i porcje które są wzorowe. Dobra surówka taka w polskim stylu, przypominala mi pierwsze kebaby jakie jadłem 20 lat temu. Miejscówka też bardzo przyjemna, na miejscu są nawet wygodne fotele.
-
Grzegorz Górnik ★☆☆☆☆
1 gwiazdka za fatalna obsługę klienta, zamówienie otrzymałem po 35 minutach, mimo, że nie było dużego ruchu (poniedziałek po 19tej). Od 19:09 do 19:39 czekałem cierpliwie, po zapytaniu co z zamówieniem okazało się, że „Zapomniało się” Smakowo też szału nie ma, jak ktoś jadł Efez, Kurę Warzyw czy nawet Amrit to niczego zaskakującego tutaj nie znajdzie. Atmosfera na kuchni wesoła, śpiewają sobie, bawią się, szkoda że zapominają o podstawowym obowiązku. Pod koniec oczekiwania nawet było pusto już, stałem metr od okienka z rowerem i pani się tym specjalnie nie przejmowała.
-
Łukasz Kain ★★★★☆
Kebab na cienkim, duży, mięso mieszane, sos mieszany. Bardzo dobry, wypchany mięsem i warzywami, dobra ilość sosów, mięsko soczyste dość. Cena wysoka, no ale tak to już teraz jest niestety, trochę się czasy zmieniły. Lokal słaby z wyglądu, raczej lepiej zjeść na dworzu. W okolicy zapewne najlepszy kebabik, warto spróbować
-
pietruszemska ★★★★★
Bardzo dobry kebab. Smaczne mięsko i super sos. Produkty świeże i dobrej jakości! Polecam to miejsce!
-
Radoslaw (Mailman) ★★★★☆
Ode mnie 4 gwiazdki. Jedzenie na wynos, wiec nie oceniam lokalu. Natomiast przez okienko widac, ze praca jest dobrze zorganizowana, zamowien jest duzo. Ze wzgledu na skale na pewno jest swiezo. Co do jedzenia, porcje duze, warzywa swieże i smaczne. Jakość i smak mięsa ustępuje temu, do czego przywyklem w innym miejscu. Ogolny smak kebaba uznalem za malo wyrazisty. Malo turecki. No i frytki w kebabie to nieporozumienie. Szkoda, ze nie oferujecie baraniny w jakiejkolwiek formie. Podsumowanie: solidny, klasyczny kebs na duzy głód. Uczciwe ceny. Raczej bez fajerwerkow.
-
przemek PRZEMEK ★★★☆☆
Na pewno fajna tortilla, delikatna... Kebab w smaku ok. Nic nadzwyczajnego... Mięso - chyba wszystkie kebaby w WWA od jednego producenta,czyli słabe. (Domyślam się że jakiś glutaminian wrzucony do przyprawiania...) Podsumowując - jak bym mieszkał w pobliżu pewnie jadłbym raz na jakiś czas. Amrit na Górczewskiej lepszy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Chata Wariatta?
Chata Wariatta znajduje się przy Gorzykowska 5A, Targówek, 03-552 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Chata Wariatta?
Można skontaktować się z Chata Wariatta pod numerem +48 500 444 134
Jak można dotrzeć do Chata Wariatta?
Do Chata Wariatta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku