Opinie

  1. Pawel Szefler ★☆☆☆☆

    Niedomyte, auto odebrane poplamione olejami w kurzu

  2. Luk Jaro ★☆☆☆☆

    Przyjechałem umówiony na godzinę 14 na mycie auta, jak się okazało żona coś "pomieszała" i ostatecznie inny klient został obsłużony zamiast mnie. Strata czasu. Nie polecam.

  3. Bogdan ★★★★★

    Pierwsza wizyta I na pewno nie ostatnia. Czysta poczekalnia, można napić się kawy. Samochód odzyskał trochę urody po szorowaniu. Polecam.

  1. Эдвин Гусейханов ★★★★★

    szybka i fachowa obsługa, nawet gdy się spóźniłem 30 minut, nie robili mi wyrzutów. Uczciwy warsztat i cena przystępna

  2. Aleksander Kwiecień ★★★★★

    Program P2 - mycie z czyszczeniem wnętrza. Passat tak wyglądał jak z salonu. Polecam. Właściciel bardzo kontaktowy i uprzejmy. Wizyta nie była wcześniej umówiona. Naprawdę polecam. Olo

  3. Krzysztof Wojtowicz ★★★★★

    Polecam 100% mycie wykonana niema do czeko się przyczepić i zapewne wrócę

  1. Patryk Gliwiński ★★★★☆

    "Spa" to może trochę dużo powiedziane - warsztat jest trochę ponury, ale w sumie jak każdy tego typu; auto umyte w porządku za rozsądną cenę. Spora kałuża na wyjeździe, na szczęście nie spowodowała, że mycie było na marne.

  2. Jacek Dąbrowski ★★★★★

    Byłem tam już 3 raz w ciągu 2 lat, poprzednio latanie opon na biegu, teraz wymiana wentyli i czyszczenie felg. Ceny bardzo przystępne, lokalizacja jak dla mnie ok, obsługa miła, kompetentna i szybka, duży plus za otwarcie do g.18.00 i w soboty. Jestem bardzo zadowolony, na pewno powrócę. Jacek D., czarne Renault Modus

  3. Tomasz Buga ★★★☆☆

    Dzisiaj wstawiłem autko (Nissan Qashqai) do mycia i wymiany opon. Na karoserii były lekkie zacieki (pod lusterkami), ale po przetarciu szmatką zniknęły. Realizację usługi oceniam jako: fachową, szybką, sprawną. Mam natomiast negatywne odczucia względem obsługi klienta. Dzwoniłem dwa razy (pierwszy raz żeby dowiedzieć się czy mogę podstawić auto, drugi raz żeby dowiedzieć się czy mogę odebrać auto), ani razu nikt nie odebrał ani nie oddzwonił. Pracownik nie był w stanie określić czasu realizacji, w związku z czym otrzymałem, nieco enigmatyczną, informację, że "jesteśmy otwarci do 15, więc przyjdzie pan przed 15". Byłem ok. 14:30 i auto było gotowe do odbioru. Cenowo - przeciętnie. Ani za drogo, ani super tanio: - Wymiana opon - 120 zł - Mycie (karoseria oraz wnętrze) - 120 zł Jeśli w przyszłości będę potrzebował wymiany opon "na szybko" wraz z myciem, być może skorzystam z usług. Jeśli ktoś szuka myjni, można skorzystać, jest solidnie. Jeśli ktoś szuka car detailingu (np. sugerując się nazwą "Auto Spa") - to nie jest to miejsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Spa - Myjnia Wulkanizacja Warsztat samochodowy Klimatyzacja?

Auto Spa - Myjnia Wulkanizacja Warsztat samochodowy Klimatyzacja znajduje się przy Okopowa 53, Wola, 01-043 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Spa - Myjnia Wulkanizacja Warsztat samochodowy Klimatyzacja?

Można skontaktować się z Auto Spa - Myjnia Wulkanizacja Warsztat samochodowy Klimatyzacja pod numerem +48 601 310 530

Jak można dotrzeć do Auto Spa - Myjnia Wulkanizacja Warsztat samochodowy Klimatyzacja?

Do Auto Spa - Myjnia Wulkanizacja Warsztat samochodowy Klimatyzacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements