Opinie

  1. Paweł S ★★★★★

    Bardzo dobry warsztat. Naprawiam tam swoje auta od kilkunastu lat. Pan Paweł uczciwy i rzetelny mechanik. Polecam

  2. Małgorzata Jończyk ★★★★★

    Uczciwy, solidny i przede wszystkim profesjonalny mechanik. Bez naciągania (jak większość ) sprawnie , profesjonalnie i dobrze wykonana robota. Serdecznie dziękuję i będę na pewno wracała. Zdecydowanie polecam Pana Pawła !!!!!!

  3. Katarzyna Duchnowska ★★★★★

    Zdecydowanie POLECAM! Paweł wykonuje swoją pracę zawsze solidnie, szybko i z zaangażowaniem. Każda usterka jest omawiana, zniszczone/zużyte części są do wglądu klienta, tak samo jak paragony/faktury za części, co świadczy o uczciwości.

  1. Domiśka ★★★★★

    Polecam z całego serca to miejsce! Paweł to fachowiec, pasjonat z ogromną wiedzą. Uczciwie doradzi, pomoże, podpowie. 2 auta serwisowane tylko u Pawła od lat. Dziękuję i polecam każdemu. Czasami nie ma terminów od ręki, ale dla mnie to najlepsza rekomendacja. Paweł nad wszystkim czuwa i trzyma rękę na pulsie. Polecam, polecam, polecam :)

  2. Arek Padziński ★★★★★

    Bolączka wszystkich dobrych mechaników jest taka że wykonują ten zawód jednoosobowo.Pan Paweł też jest takim przykładem i dostać termin naprawy od ręki to żadkość.Fachowość i profesjonalizm w tym miejscu. Polecam.

  3. Lukasz C (Chrust) ★★★★★

    Pan Paweł jest trzecim mechanikiem, u którego serwisuje samochody. Pierwszy "pożyczył" sobie klucz do kół i zapomniał oddać (oczywiście się wyparł). Drugi podczas wymiany oleju źle dokręcił filtr co spowodowało, że połowa wyleciała a gdybym tego nie zauważył to jeszcze by zatarł silnik. Pan Paweł nie dość, że jest stosunkowo tani, bardzo się stara to jest uczciwy. Gdy nie mógł znaleźć w hurtowniach części do wymiany, zadzwonił do ASO Volvo i dowiedział się, że zostanie to za darmo naprawione w ASO w ramach akcji serwisowej. W ten sposób ASO za darmo naprawiło silnik a Pan Paweł nie wziął nawet złotówki za poświęcony czas. Magik, który pożyczył klucz do kół zapewne sam by zawiózł auto do ASO a później skasowałby około 1000 zł za naprawę. Jedynym mankamentem jest długie oczekiwanie na naprawę (nawet 2 tygodnie), ale taka jest cena serwisowania u profesjonalisty. Polecam

  1. Juliette S ★★★★★

    Bardzo polecam!!!!! Od zawsze obydwa auta serwisujemy tylko w Classic Car Auto Serwis Paweł Kuryłek. Pan Paweł to połączenie pasji do motoryzacji, profesjonalizmu, pracowitości i ogromnej wiedzy. Ceny bardzo uczciwe i przystępne. Miejsce absolutnie godne polecenia!

  2. Adam Wocial ★★★★★

    Polecam! Mega uczciwy i DOBRY mechanik. Nie jedno autko wyjechało od Pana Pawła naprawione i nie za miliony monet. Jeszcze raz szczerze POLECAM.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres "Classic Car" Auto Serwis Paweł Kuryłek?

"Classic Car" Auto Serwis Paweł Kuryłek znajduje się przy Wiosenna 1, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do "Classic Car" Auto Serwis Paweł Kuryłek?

Można skontaktować się z "Classic Car" Auto Serwis Paweł Kuryłek pod numerem +48 505 215 499

Jak można dotrzeć do "Classic Car" Auto Serwis Paweł Kuryłek?

Do "Classic Car" Auto Serwis Paweł Kuryłek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements