Opinie

  1. Ewa K ★★★★★

    Polecam! przez psa miałam podrapany cały bok, pazurkami zdarł mi lakier do podkładu. Po naprawie nie widać uszkodzeń. Szybko, sprawnie.

  2. Artur ★★★★★

    Oddałem samochód do serwisu po kolizji, który był naprawiany z OC sprawcy. PZU nie uznało wszystkiego za szkodę tamtego wypadku, tak więc dodatkowo zamawialiśmy części do samochodu. Zapłaciłem tylko za ich dokładną cenę za jaką zostały wystawione na Allegro. Przy mnie zostały zamówione i opłacone , więc nie ma tu mowy o oszustwie ( jak już zdążył nas do tego przyzwyczaić co drugi serwis ). Sama naprawa przebiegła dość sprawnie a i do efektu końcowego nie ma co się przyczepić, auto wygląda jak z salonu. Najbardziej pozytywnie mnie zaskoczyło że całe zostało dokładnie umyte w środku i na zewnątrz a w szczególności umyte fotele. Krótko mówiąc miejsce godne polecenia.

  3. Sławomir Sałasiński ★★★★★

    Byłem klientem firmy AutoDelux.Jestem zaskoczony że w Kobyłce mamy tak wysokiej klasy firmą naprawa samochodów po wypadku.Zawsze po wypadku drogowym dla właściciela jest duża dawka stresu.Natomiast oddając samochód do naprawy w tej firmie żadnego stresu,zero zmartwień.Wszystko załatwią za ciebie i dadzą samochód zastępczy i to wszystko z uśmiechem i w kulturalny sposób.Otrzymałem już samochód i jestem mega zadowolony.Tak trzymać.Pozdrawiam właściciel Volkswagena Jetta.

  1. Kinga Józefowska ★★★★★

    Po stłuczce skorzystałam z usług warsztatu, który wykonał naprawę mojego auta. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, a personel był profesjonalny i rzetelny. W trakcie naprawy otrzymałam auto zastępcze, które było w świetnym stanie i komfortowe, co bardzo ułatwiło mi codzienne obowiązki. Samochód po naprawie wygląda jak nowy – wszystkie uszkodzone elementy zostały wymienione, a jakość wykonania naprawy jest naprawdę wysoka. Jestem bardzo zadowolona z efektów i z pewnością polecę ten warsztat innym.

  2. Maria Biderman ★★★★★

    Super serwis, Szybka profesjonalna naprawa, kompetentna i miła obsługa Polecam i chetnie skorzystam ponownie

  3. Dominika Zarzycka ★★★★★

    Polecam bardzo usługi tej firmy. Kilkakrotnie korzystaliśmy z Ich usług i zawsze wszystko bez problemu zrobione. Profesjonalne podejście do klienta.

  1. Paweł Jagodziński ★★★★★

    Fachowo i bez przeszkód. Sprawny kontakt. Całość udało się załatwić szybko i terminowo. Jestem bardzo zadowolony. To Centrum Napraw Powypadkowych w Kobyłce poleciła mi znajoma i bardzo się cieszę, że się jej posłuchałem. Naprawdę warto!

  2. Kamil Milewski ★★★★★

    Profesjonalna obsługa oraz naprawa szkody, bardzo dobrze zrobiony samochód a pozatym polerowanie lakieru oraz odświeżenie środka samochodu. Gorąco polecam.

  3. Lu O ★☆☆☆☆

    Stanowczo odradzam! Jedno wielkie nieporozumienie! Niekompetentni pracownicy którzy nie mają zielonego pojęcia co mają robią. nieprzyjemny szef. 2 razy robili samochód którego efekty nie są takie jakie były obiecane. Ceny z kosmosu za źle wykonaną pracę!! Bez możliwości poprawy. "nie chcę tego samochodu już więcej u siebie widzieć" dziękuję, nie do zobaczenia!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AutoDelux Kobyłka Centrum Napraw Powypadkowych?

AutoDelux Kobyłka Centrum Napraw Powypadkowych znajduje się przy Kazimierza Wielkiego 49, 05-230 Kobyłka, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AutoDelux Kobyłka Centrum Napraw Powypadkowych?

Można skontaktować się z AutoDelux Kobyłka Centrum Napraw Powypadkowych pod numerem +48 668 316 352

Jak można dotrzeć do AutoDelux Kobyłka Centrum Napraw Powypadkowych?

Do AutoDelux Kobyłka Centrum Napraw Powypadkowych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements