Do firmy Pana Adama trafiłem oglądając kanał Youtube, Auto Import Nieporęt. Skoro pasjonat Volvo poleca drugiego to nad czym się zastanawiać? Niektóre mało pozytywne opinie wyglądały na mocno przesadzone i nie odstraszyły mnie. Zostałem fachowo obsłużony a miła rozmowa na koniec , tylko umocniła pozytywne wrażenie. Patrząc na budynek i miejsca pracy widać , że ktoś ma wizję rozwoju porządnej firmy Na pewno będę wracał w razie potrzeby. Ps Mały znaczek a jak wielki wysiłek dla bawarskiej motoryzacji przy próbie wyprzedzenia ....
Zdjęcia
Opinie
-
Mariusz Dabrowski ★★★★★
-
Radzimir Martynowicz ★★★★★
Bardzo polecam, jak sprzedawałem samochód mechanik z nabywającym byli w szoku jak dobrze był serwisowany i naprawiany mój samochód, "do niczego nie mogę się przyczepić, gdzie pan gdzie pan jeździł do mechanika?" sam się za bardzo nie znam ale słysząc takie opinie od kupujących mocno przekonałem się, że następne samochody też będę tam prowadzić.
-
Jakub Burghardt ★★★★☆
Do warsztatu trafiłem z polecenia i opinii. Problem spadków mocy w S80. Pierwsza wizyta zupełnie nieudana - ciągłe przekładanie terminu, potem brak kontaktu i naprawa samochodu bez informacji o kosztach. Problem mimo zapewnień nie został rozwiązany. Serwis proponuje poprawki, w trakcie których po dwóch wizytach i łącznie prawie 3 tygodniach w warsztacie finalnie problem zostaje zlokalizowany i rozwiązany. W międzyczasie jeszcze panowie naprawiają problem z alternatorem.
-
Wrupcel 123 ★★★★★
Z pełnym przekonaniem mogę polecić ten warsztat! Profesjonalna obsługa, rzetelna diagnoza i szybka naprawa sprawiły, że z pewnością wrócę tu w przyszłości. Mechanicy znają się na rzeczy, chętnie tłumaczą, co zostało zrobione, i nie naciągają na niepotrzebne koszty. Dodatkowy plus za telefon przed przystąpieniem do działania, terminowość oraz miłą atmosferę. Auto zostało oddane czyste i w idealnym stanie technicznym. Tak powinien działać każdy serwis samochodowy!
-
Wojciech Płudowski ★★★★★
Polecam Pana Adama, szybko, sprawnie i bez naciągania! :)
-
Jakub P ★★☆☆☆
Dawno temu naprawiłem, s60 i byłem zadowolony więc mając teraz problem z S90 finalnie udałem się do serwisu z tym autem. Problem powracający check engine, naprawa wykonana za 1900PLN, odpalam samochód przejeżdża 100 metrów, i zapala się check engine. Pan kasuje błąd i wskazuje za przyczynę nieszczelna rurę od turbo, nie było o tym mowy przy wycenie naprawy za 1900, ale ok. Nowa rura + obejmy z ASO 1000PLN, wymienione błędy skasowane, przejechane 3km zapala się check engine, dzwonię do serwisu volcer umawiam się przyjeżdżam Pan podłącza pod komputer i teraz przyczyną jest zawór EGR o którym nie było wcześniej mowy.. Zniechecony wcześniejszymi naprawami mówię że zastanowię się już mam jechać ale Pan z volcer.. Halo halo 100PLN się należy za diagnozę... Trochę mnie zirytowal bo wiem że ta diagnoza to psu w D.... I pewnie jeszcze pół auta wymienię za jego rada zanim trafię na przyczynę ale OK zapłaciłem pojechałem dalej, wyjechałem z VOlCER do serwisu naprawiajacego DPF, mechanik podnosi maskę i pierwsze co mówi ten przewód jest na odwrót podłączony... Fajnie to proszę go odwrócić, szkoda że w serwisie naprawiajacym Volvo tego nie widzieli. Poprawiony błędy skasowane wyjechałem, po 50 km błąd wrócił tym razem DPF, liczę że finalnie po poprzednich naprawach będzie to... VOLCER reasumując w mojej ocenie ich możliwości naprawiania volvo skończyły się na s60 I generacji i podobnych autach, inne może się uda może nie uda ważne że czy naprawa będzie udana czy nie to klient zapłaci...
-
Jan “Yanek” Wasiak ★☆☆☆☆
Nie mają czasu dla nowych klientów. Robią tylko "zaprzyjaźnionych"
-
Tomasz Szustakowski ★★★★★
Pierwszy przegląd mechaniczny zakresowy w V40 po skończonej gwarancji wykonałem u Pana Adama. Jestem bardzo zadowolony, szybko, przystępnie cenowo i w miłej atmosferze. Od wizyty minęło już kilka miesięcy i nie mam zarzutów. Panie Adamie, do zobaczenia za rok.
-
Konrad Suska ★★★★★
Serwis bardzo polecam. Pan Adam podchodzi indywidualnie do każdego klienta i nikogo nie zbywa. Kontakt jest jak najlepszy a wykonywane usługi są na najwyższym poziomie. Jeżeli ktoś ma samochód marki Volvo i jakiś problem z tym samochodem to bez zastanowienia powinien tu właśnie przyjechać.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres VOLCER SERWIS Adam Ceran?
VOLCER SERWIS Adam Ceran znajduje się przy Generała Emila Fieldorfa 2d, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do VOLCER SERWIS Adam Ceran?
Można skontaktować się z VOLCER SERWIS Adam Ceran pod numerem +48 724 310 733
Jak można dotrzeć do VOLCER SERWIS Adam Ceran?
Do VOLCER SERWIS Adam Ceran można dotrzeć, korzystając z poniższego linku