Opinie

  1. Tomasz Zieliński ★★★★★

    Serwisuję tam Opla Astrę i polecam. Bez problemów i szybko.

  2. Magdalena Piotrowska ★☆☆☆☆

    Pragnę przestrzec przed naciągactwem i jawnym wciskaniem kitu. Oddany został samochód do serwisu. Na brak mocy, który się pojawiał najczęściej w korkach. Zgaszenie silnika pomagało jednak po pewnym czasie wracało. Serwis wymienił zawór ciśnienia za który zostało zapłacone w gotówce 770 +100(paliwo, był paragon) w sumie 870. Faktura na maila dotarła 720,78. Samochód oddany z informacją że wszystko śmiga. Ale nie do końca, objawy wróciły. Auto ponownie trafiło na serwis, a tym razem Panowie stwierdzili, EGR jest do wymiany. Wstawiono używany, bo taki mieli (100% działający), faktura była opłacona 615zł. Auto wydane, bo śmiga. Po przejechaniu dłuższego odcinka w jedną stronę za miasto, wszystko ok. W drodze powrotnej problemy ponownie powrócił jak przy pierwszej wizycie. Zadzwoniłem, pojechałem, problem jest dalej. Pan nie poczuwa się do naprawy, ani rekompensaty. Ale za to miał pomysł na kolejne wymiany. Odradzać, to mało powiedziane.

  3. Dominik Trepczynski ★☆☆☆☆

    Może serwis zna się na rzeczy, ale do perfekcji opanował naciąganie "laików", tzn. wymiana świecy plus inspekcja "rzekomo" oryginalnym oprogramowaniem na starym laptopie koszt w sumie 500pln i rachunek wystawiony bez uzgodnienia.... nie polecam ;-(

  1. Maciej G. ★☆☆☆☆

    Pojechałem na diagnozę komputerową bo pojawiał się komunikat o awarii pojazdu, która nie była tania ( cena została mi podana przed ), podczas diagnozy usłyszałem, że prawdopodobnie turbo ale nie ma co ruszać, tylko jeździć i obserwować ( samo to stwierdzenie powoduje że więcej do takich osób nie wracam). Na szczęście nie jestem z tych co jeżdżą i obserwują, bo okazało się że przyczyną był pęknięty kolektor dolotowy i uszkodzony kolektor ssący- oczywiście to stwierdził inny mechanik do którego pojechałem specjalnie 200 km dalej. Warto też dodać że są to klasyczne awarie w tych pojazdach, o czym każdy mechanik opla niby wie. Nie polecam.

  2. Krzysztof Cackowski ★★★★★

    Jestem Bardzo zadowolony, mimo ze serwisuje opel w ASO - tutaj właściciel powiedział mi dużo więcej niż 3 ASO w Warszawie - co się sprawdziło oraz doradził. POLECAM

  3. Piotr Kuklewski ★★☆☆☆

    Pomimo gnijących na placu zarośniętych złomów na samochód bardziej wartościowy miejsca nie było,

  1. Darek ★★★★★

    Konkretnie, szybko, zawsze sprawnie. Warto.

  2. krzysztof kociszewski ★★★★★

    Warsztat ok poleca znają się na robocie jestem zadowolony

  3. Sylwia Wojnarowska-Szpucha ★★★★★

    Wspaniały warsztat, naprawy terminowe, fachowe.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres OPEL AUTO SERWIS?

OPEL AUTO SERWIS znajduje się przy Marecka 73, 05-220 Zielonka, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do OPEL AUTO SERWIS?

Można skontaktować się z OPEL AUTO SERWIS pod numerem +48 501 435 931

Jak można dotrzeć do OPEL AUTO SERWIS?

Do OPEL AUTO SERWIS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements