Opinie

  1. Szymbox Gfu ★★★☆☆

    Kebab dobry, porcja duża. Jak za 26zl i 50cm to bardzo dobrze. Nie wyróżnia się niczym pomiędzy innymi w Grodzisku.... Ceny bardzo dobre. Nie jest to najlepszy kebab w Grodzisku. Polecam spróbować.

  2. Ilona Wesołowska ★★★☆☆

    Bida! Kebab poza tym, że duży, a właściwie długi, to biedny strasznie - tortilli więcej niż mięsa i dodatków, przez co mocno suchy. W smaku całkiem spoko, ale za tę cenę chciałabym żeby "wsadu" było jednak więcej. Plus za szybką dostawę

  3. Krzysztof Grudkowski ★☆☆☆☆

    Nie jadalne. Tłuszcz wypływa ciurkiem z kebaba, brak sosu w środku. Zamówienie wylądowało w koszu. Nie polecam.

  1. ŁUKASZ DŁUGOKĘCKI ★★☆☆☆

    Zamówienie: Bułka mięso z kurczaka sos ostry z odrobiną czosnkowego cena 20zł W kanapce otrzymałem proporcjonalnie połowę mięsa połowę warzyw a w zasadzie kapusty w 3 odsłonach na wierzchu znalazł się jeszcze pomidor i ogórek pokrojone w kostkę odrobina czerwonej cebuli i jedna papryczka jalapeno warzywa sprawiały wrażenie świeżych mięso dobrze przypieczone dzięki czemu nabrało smaku ale było dość suche nie wyczułem żadnych przypraw Bułka to taka jak to kiedyś serwowano mi pasowała Sosy kupione gotowe słabej jakości i smaku Podsumowując smak jest dość jałowy tyle dobrze że z kanapki nie ciekło wybrałem kurczaka bo mięso W/B nie zachęcało... Obsługa OK Lokal trochę obskurny i brudny w fatalnym miejscu pod samymi oknami samochody i przechodzący ludzie

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kebab Prince?

Kebab Prince znajduje się przy Henryka Sienkiewicza 41, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jak można dotrzeć do Kebab Prince?

Do Kebab Prince można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements