Jedliśmy z żoną dwa razy w Pamir. Za pierwszym razem mięso było trochę za słone, ale za drugim wszystko tip-top. Falafel bardzo dobry, pita z wołowiną również. Wszystko świeże i smaczne. Zamówiłem kanapkę na ostro i była ostra. Inne kebaby zazwyczaj się szczypią z ostrością ;) Z pewnością skorzystamy jeszcze raz.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Borowski ★★★★★
-
Sylwester Kowalski ★☆☆☆☆
Czekałem na tego kebaba ponad 30 min a smakował on bardzo słabo. Tortilla sprawiała wrażenie taniej i kupnej. Mięso było za słone a surówka, jakby nie świeża. Jedynie sos był okej, ale i tak za całość daję 1. Nie wrócę i nie polecam.
-
Insygniusz ★★☆☆☆
Zacznijmy od początku: Kebab powinien być otwarty o 10:30, a otworzył się w okolicach 11:00. Z plusów można wymienić to, że jest wybór kebaba w picie. Mięso: kurczak oraz mix wołowo-barani (kula zrobiona z mielonki). Wybór warzyw ogranicza się do kapusty białej, czerwonej i jakiejś sałaty. Wybrałem Pitę z mięsem mieszanym i sosem mieszanym za 17 zł czyli jak na dzisiejsze ceny- tanio. No i niestety odzwierciedla to co otrzymujemy: 50/50 podział warzyw z mięsem. Kurczaka w środku nie znalazłem, albo było go tak mało, że nie zauważyłem nawet. Ilość sosu ostrego kompletnie zabiła smak wszystkiego i do tego był on głównie polany po części z mięsem, a łagodny był po części z warzywami. Do tego dopowiem, że 15 minut po zjedzeniu zaczął boleć mnie brzuch. Nie polecam odwiedzać tego miejsca wiedząc, że taki Hermes jest całkiem niedaleko oraz po drugiej stronie wiaduktu jest Royal, który również będzie lepszym wyborem, bo przynajmniej nie dostałem problemów żałądkowych.
-
Rafał Tasak ★☆☆☆☆
Ode mnie niestety 1.. Po komentarzach o zmianie właściciela pojechałem pełen nadzieji, a na dzień dobry mięso podgrzane w mikrofalówce - dalej można by już nie komentować. Ale.. sos średnio smaczny. Warzywa marne i mało. Wygląda, że mają za mały obrót klienta na dobry produkt, a czymś takim go na pewno nie zachęcą. Byłem, spróbowałem i nie polecam.
-
Sebastian Nieznasz ★★★★★
Przede wszystkim kebab bardzo smaczny, warzywa świeże, nie tłusty. Szczerze polecam to miejsce, jest nowy właściciel i widać, że naprawdę się stara. Czysto, właściciel mówi po polsku i angielsku więc git. Na miejscu herbata gratis więc też bardzo spoko. Ogólnie bardzo polecam, oby się z czasem nie popsuli :p
-
Grzegorz Szponder ★★★★★
Odkąd zmienił się właściciel i pracownicy, zmieniło się wszystko! Pyszne jedzenie, czysto, bardzo sympatyczna obsługa. Czasem dobrze zagadać po angielsku, albo coś dopowiedzieć:-) Generalnie - są świetni!
-
Marta Gajewska ★★★★★
ZMIENIŁ SIĘ WŁAŚCICIEL! Obecnie jest inny zespół i jedzenie jest mega dobre, jadłam talerz oraz wersję w bułce i polecam!
-
cdzett ★★★★★
Noo w końcu jest dobry kebab w Piastowie. Chwaliłem między kolegami a każdy po kolei próbował nieśmiało i przekazywał dalej że warto ;) Sosy chyba są jak kiedyś, a mięso i surówki git. W lokalu jest ruch, pachnie, można posiedzieć. Nic tylko kosztować. Oby się nic nie zmieniło w tym temacie.
-
Marta Mika ★☆☆☆☆
Masakra. Nigdy w życiu nie próbowałam zjeść czegoś tak okropnego. Mięso odgrzewane w mikrofali, do tego zatęchnięte warzywa albo spleśniałe. Sanepid mial by tam co robić. Nawet pita przypalona na czarno. Nawet jeśli było by to jadalne to ceny wysokie. Polecam omijać bardzo szerokim łukiem, my zjechaliśmy ponieważ podobno kiedyś był smaczny ten kebab. Żałuję że nie zerknęłam na opinie bo jak widać to nie przypadek tylko reguła.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pamir Kebab Piastów?
Pamir Kebab Piastów znajduje się przy aleja Wojska Polskiego 34, 05-820 Piastów, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pamir Kebab Piastów?
Można skontaktować się z Pamir Kebab Piastów pod numerem +48 502 833 203
Jak można dotrzeć do Pamir Kebab Piastów?
Do Pamir Kebab Piastów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku