ja u nich robiłem swój 5 razy bez zarzuty profeska i terminy zawsze dogadane
Zdjęcia
Opinie
-
Artur Goscicki ★★★★★
-
Krzysztof Grad ★★★★★
Kupiłem i serwisuję tu swój drugi skuter - bezproblemowo, tj. fachowo, w terminie, blisko centrum i przyzwoicie pod względem cen.
-
Klaudiusz Felczak ★★★★★
Serwisuje u nich skutery od 8 lat. Mam trzeci skuter może nie są super ekspresowi ale za to dokładni. W pierwszym (burgmanie 400) podjęli się nawet remontu silnika. Z drobnymi naprawami niema większego problemu wystarczy się wcześniej umówić i kwestia dostępności części. Naprawdę szczerze polecam.
-
Harry Harry ★★★★★
Serwisuję u nich już trzeci skuter i jak na razie nie mam zastrzeżeń dlatego dziwią mnie negatywne opinie. Fakt że czasami trzeba chwilę poczekać ale tragedii nie było.Miałem robiony też remont silnika w Yamaha Majesty 125 ok dwa miesiące temu i jak na razie śmiga bez awaryjnie. Zdecydowanie Polecam.
-
Aaaa ★☆☆☆☆
ODRADZAM TEN SERWIS TAK JAK ICH SKLEP !! SKUTER PRZETRZYMYWALI DWA MIESIĄCE !! TLUMACZAC SIE URLOPEM, OK WAKACJE. ROZUMIEM ALE 2 MIESIACE TO PRZESADA. 2 TYGODNIE NAWET GO NIE RUSZYLI PALCEM. PO 2 TYG ZADZWONILEM DO NICH Z ZAPYTANIEM CZY SKUTER ZOSTAL NAPRAWIONY. OTRZYMALEM ODPOWIEDZ ZE NIE. DZWONIE PO TYGODNIU I KOLEJNA WYMOWKA- KOLEGA KTORY NAPRAWIA SKUTERY POJECHAL NA URLOP... 3.5 TYGODNIA... SKUTER "NAPRAWILI" PO PONAD 2 MIESIACACH. A TAK NA PRAWDE NIE ZROBILI NIC !!! W DODATKU NAWET PRZEZ TEN CZAS AKUMULATORA NIE NALADOWALI W EFEKCIE TEGO BYLEM ZMUSZONY JECHAC BEZ SWIATLA STOP ORAZ KIERUNKOW.. OTRZYMALEM JEZDZACY SKUTER KTORY ZOSTAL ZROBIONY NA SZTUKE Z GWARANCJA "DO BRAMY" ODRADZAM !!!!
-
Orzeu ★☆☆☆☆
ODRADZAM TEN SERWIS TAK JAK ICH SKLEP !! SKUTER PRZETRZYMYWALI DWA MIESIĄCE !! TLUMACZAC SIE URLOPEM, OK WAKACJE. ROZUMIEM ALE 2 MIESIACE TO PRZESADA. 2 TYGODNIE NAWET GO NIE RUSZYLI PALCEM. PO 2 TYG ZADZWONILEM DO NICH Z ZAPYTANIEM CZY SKUTER ZOSTAL NAPRAWIONY. OTRZYMALEM ODPOWIEDZ ZE NIE. DZWONIE PO TYGODNIU I KOLEJNA WYMOWKA- KOLEGA KTORY NAPRAWIA SKUTERY POJECHAL NA URLOP... 3.5 TYGODNIA... SKUTER "NAPRAWILI" PO PONAD 2 MIESIACACH. A TAK NA PRAWDE NIE ZROBILI NIC !!! W DODATKU NAWET PRZEZ TEN CZAS AKUMULATORA NIE NALADOWALI W EFEKCIE TEGO BYLEM ZMUSZONY JECHAC BEZ SWIATLA STOP ORAZ KIERUNKOW.. OTRZYMALEM JEZDZACY SKUTER KTORY ZOSTAL ZROBIONY NA SZTUKE Z GWARANCJA "DO BRAMY" ODRADZAM !!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres A-ZET?
A-ZET znajduje się przy Czerniakowska 145, 00-453 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do A-ZET?
Można skontaktować się z A-ZET pod numerem +48 609 608 484
Jak można dotrzeć do A-ZET?
Do A-ZET można dotrzeć, korzystając z poniższego linku