Najgorsza firma kurierska w tym kraju. Omijać szerokim łukiem. Od rana czekam na paczkę w domu, wszedłem sobie na śledzenie in”kierowcę nie zastał nikogo w domu”. Dodzwonić się oczywiście nie da tylko rozmowa z konsultantem, zapętlona płyta, numery podane na stronie nie istnieją. Absurd
Zdjęcia
Opinie
-
Michal Oraczewski ★☆☆☆☆
-
Iza Rochalska ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa klienta. Brak rozwiązania problemu. Sprawa przesyłki przerzucana na pośrednika - punkt nadania paczki. Kurier fedexu podał nieprawdziwą adnotację na liście przewozowym, że adres jest błędny i przesyłka została zwrócona do centrum logistycznego i prawie 2 tygodnie leży w centrum logistycznym. Nikt z fedexu nie poczuwa się do weryfikacji kuriera dlaczego podał nieprawdziwą informację i nie dostarczył przesyłki. Fedex tylko nakazuje nadawcy osobiscie potwierdzać adres dostawy u pośrednika. To jest absurdalne bo nadawca wpisał prawidłowy adres i prawidłowy adres widnieje na dokumencie nadania. Firma przerzuca swoją nieudolność w dostarczeniu przesyłki na klienta. Ale oczywiscie zaprasza adresata po odbior przesyłki z centrum logistycznego... nie potrafią się przyznać do tego że mają problemy z dostarczeniem przesyłek. Są nieskuteczni w realizacji usług. Najgorsza firma kurierska, z jaką miałam styczność. Odradzam stanowczo.
-
Maciejka Maciejewska ★☆☆☆☆
Brak kuriera przez kolejne 3 dni, mimo trzech kolejnych zapowiedzi sms o planowanym dostarczeniu, kurier nie podejmował żadnej próby dostarczenia lub chociaż kontaktu, brak możliwości skontaktowania się z jakimś biurem obsługi, a na "infolinii" dostępny jest tylko jakiś automat, bo nawet botem tego nazwać nie można. Działalność takich firm i w taki sposób powinna być prawnie zabroniona Edit: na czwarty dzień przyszło dwóch z jedną małą paczką:) Nie wiem może chodzą już parami dla bezpieczeństwa, bo odbiorcy nerwowo nie wytrzymują? Tak czy siak, cieszę się, że nie chodziło o żadną ważną czy pilną przesyłkę, bo wtedy oprócz zmarnowanego czasu, straty dla mnie mogłyby być większe no i przynajmniej jestem bogatsza w to doświadczenie, w przyszłości uniknę większych problemów, bo wiem, że nigdy, przenigdy nie skorzystam z FedEx
-
Kamil Wrzosek ★☆☆☆☆
Odnoszę wrażenie, że pracownicy swoje kompetencje wyciągnęli na papierku z paczki chipsów. Zamówiłem przesyłkę z UK, której koszt transportu wyniósł 132£. Doręczenie zostało zarezerwowane na dzień 10.11. Dnia 6 listopada o godz. 18:55 otrzymałem maila od FEDEX-u o wysokości opłaty celnej, oraz że została zakończona odprawa celna. W pełni rozumiem, że mogła nie dojść 10.11 ze względu na długi weekend (ja sam brałem wolne), jednak w tej sytuacji powinna zostać dostarczona 12.11 w środę. Po kontakcie mailowym otrzymałem informację, że 13.11 otrzymała status potwierdzający jej zwolnienie z odprawy celnej - doskonale, pomyślałem. 17.11 dostałem wiadomość mailową, po uprzednim ponownym kontakcie z działem obsługi klienta, że według systemu jej doręczenie jest zaplanowane na 18.11. Dzień minął, a przesyłka kolejny raz (od tygodnia) otrzymała status “dostarczona do magazynu TNT Wypędy”. Finalnie dotarła 19.11. Daję jedną gwiazdkę, bo nie była uszkodzona.Ciary żenady…
-
Piotr Chojnacki ★☆☆☆☆
Niepoważna firma. Kurier zostawił pod drzwiami paczkę o wartości ponad 3 tysiące złotych. Nawet nie podjął próby kontaktu. Będąc w pracy nagle dostałem maila, że paczkę dostarczono. Wracając, zastałem ją pod drzwiami. Ciekawe jakby się odnieśli do tego gdyby paczki nie było albo była uszkodzona.
-
Magda Sauzedde ★☆☆☆☆
Szanowni Państwo, firma Fedex nie jest warta ani jednej gwiazdki. Najgorsza firma kurierska z jakakolwiek miałam kontakt. Zagubili ważną przesyłkę administracyjną, która była przesłana z Francji do Polski. Kurier twierdzi, ze wrzucił do skrzynki i idą w zaparte, ze została doręczona. Sprawdziłam skrzynkę, ochronę, pocztę, pytam sąsiadów i najważniejsze sprawdziłam i zabezpieczyłam monitoring i niestety kuriera nie było w tym terminie i niczego nie doręczył. Niestety na infolinii nikt nie pomoże, nawet jak uda się przebić przez robota, który nie chce łączyć z konsultantami, korespondencyjnie odsyłają do Francji, do złożenia tam reklamacji. Dramat!!!!! Nawet tutaj do opinii klientów nikt z Fedex-u się nie odnosi! Omijajcie szerokim łukiem! Ta firma kpi sobie z klientów!
-
Zuzia Kamińska ★☆☆☆☆
Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia. Kurier przez 4dni odbierał paczkę z oddziału, jeździł z nią przez cały dzień po czym zwracał do oddziału (codziennie dostawałam informacje SMS że paczka będzie do godziny 15, tak wiec pilnowanie żeby ktoś był w domu, w razie pojawienia się kuriera). Pomijając tragiczny stan paczki która w końcu dojechała, nigdy nie spotkałam się z taką niekompetencją.
-
BartekGosia ★☆☆☆☆
Jestem pełen podziwu jak taka firma jak wasza jeszcze w ogóle istnieje na rynku, no po prostu masakra. Nie znam drugiej tak dziadowskiej firmy. Zero kontaktu z kurierem zero infolinii zero informacji co innego mówią na infolinii co innego się dzieje, żenada. Proponuję wyjście z 19 wieku i wejście w 21
-
Anastasiia Vlasova ★☆☆☆☆
Przez trzy miesiące nie mogłam dostać swojej paczki, cały czas coś, to to dosłać, to tego nie ma. W końcu nie miałam już na to siły zdecydowałam się na odesłanie paczki z powrotem (łatwiej mi pojechać i odebrać laptop ze Szwajcarii niż dostać paczkę od was) ale i dalej jest problem, nadawca dalej nie może otrzymać tej paczki z powrotem. To co się dzieje to jeden wielki cyrk nic poza tym. UPRZEJMIE PROSZĘ PO RAZ KOLEJNY O WYSŁANIE MOJEJ PACZKI Z POWROTEM DO NADAWCY.
-
RALPH ★☆☆☆☆
Niestety, ale poziom świadczonych usług bardzo spadł. Od ponad miesiąca FedEx nie potrafi sobie poradzić z obsadą kuriera na tak mały region Warszawy jakim jest dzielnica Ursynów. Paczki są dostarczane z co najmniej dwutygodniowym opóźnieniem. Gratulujemy FedEx-owi kadry zarządczej która z takimi prostymi rzeczami sobie nie radzi. Równia pochyła....do końca działalności firmy?
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres FedEx Express Poland?
FedEx Express Poland znajduje się przy Zdrojowa 9, 05-090 Raszyn, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do FedEx Express Poland?
Można skontaktować się z FedEx Express Poland pod numerem +48 801 310 000
Jak można dotrzeć do FedEx Express Poland?
Do FedEx Express Poland można dotrzeć, korzystając z poniższego linku