Opinie

  1. Sylwia Kowalczyk ★★☆☆☆

    Wejście 2+2 kosztuje 150 zł, prócz kawałka piasku i wody nie ma ten obiekt nic więcej do zaoferowania. Obiekt przy samej trasie, kolejki do baru kilometrowe, 'zjezdzalnia' dla dzieci nie ma nic wspólnego z dobrą zabawą, ślizg się roluje, niskie ciśnienie wody wobec czego dzieci muszą same odpychać się żeby w ogóle zjechać na kółku, nie wspomnę o zakończeniu,które jest dość stronę i można wybić zęby. Stanowczo lepiej spędzić dzień w innym miejscu.Ogólnie nie polecam.

  2. Tomasz Kowalczyk ★☆☆☆☆

    Nie ma tu nic takiego co zachęciłoby mnie do przyjazdu tu drugi raz z rodziną i wydania 150 złotych za wejście 2+2. Woda jak woda, zwykły zbiornik, gdzie wszędzie indziej każdy taki jest bezpłatny. Jedyna atrakcja wodna - "zjeżdżalnia" o ile tak to można nazwać nie działa. Wchodząc na to coś usypane z piachu można sobie zęby wybić, woda praktycznie nie leci przez co nie ma poślizgu, wszystko ubabrane w piachu, bo to jakaś samoróbka Pana Romana, nie obrażając Romanów. Ogólnie porażka.

  3. Agnieszka T ★★★★☆

    Miejsce niedoinwestowane i płatne 30 zł/os (piątek), lecz mimo wszystko nie żałujemy pobytu - fajne oderwanie od codzienności i blisko nas. Brakowało nam prysznica lub chociażby kraniku, by umyć stopy. Dodatkowo brak atrakcji - np jakiejś trampoliny, pomostu do posiedzenia bezpośrednio nad wodą, zjeżdżalni dla dorosłych (była jedna mała dla dzieci-do której rozumiałam, że trzeba mieć własne koło do użycia jej), brakowało także wodnego toru przeszkód, piłek do zabawy, dmuchańców do popływania lub chociażby infrastruktury - takiej jak ławeczki albo drewnane deptaki, mało było także parasoli chroniących przed słońcem. Pizza w dobrej cenie i zaskakująco bardzo smaczna (jedną najadłyśmy się w 2 osoby). Praktycznie zerowy wybór napojów - były tylko słodkie mrożone napoje typu shake w 2 smakach oraz piwo

  1. Piotr Pawlak ★★★★☆

    Świetne miejsce na krótki wypoczynek nad wodą, w mniej niż godzinę jazdy ze stolicy. Na plus: - czysta woda, - fajna plaża (nawet dwie), choć praktycznie bez cienia (warto o tym pamiętać) - oddzielenie części płytkiej kąpieliska dla dzieci od głębszej, gdzie można spokojnie popływać - dobra pizza, niezła kawa, świetna restauracja. - bezpiecznie (dwóch ratowników, nie śpią, pilnują) - brak tłumów (pewnie cena - VI.2024 - wstęp 40 zł/osoba) Z minusów (też są, stąd jedna gwiazdka mniej): - płatność w barze tylko gotówką (sorry, to nie lata 90. ubiegłego wieku) - edit: oraz blikiem - w toaletach brak papieru do wytarcia rąk praktycznie od rana (nikt nie uzupełnił do godz. 17) - chaos na parkingu, przydałoby sie wydzielić jakieś chociaż orientacyjne linie

  2. Robert Walicki ★★★★★

    Dziwią mnie złe opinie. Większość dotyczy wysokich cen za wejście i leżaki, a przecież cennik oraz regulamin jest na stronie i można nie przyjeżdżać i nie wysławiać krzywdzących opinii. Dla mnie miejsce jest fantastyczne. Są dwie plaże, przy wodzie jest sporo ludzi z dziećmi, ale bez przesady i druga z boku prawie pusta i spokojna. Piasek dość czysty, ale mógłby być bardziej zadbany, niestety palący wyrzucają pety gdzie popadnie ( proponuję więcej koszy na śmieci). Woda czysta bez zapachu, strefa wydzielona dla dzieci i głębsza dla dorosłych. Można wypożyczyć rowerek lub kajak. Na plaży jest bar z przekąskami i napojami. Miejsce godne polecenia, warto przyjechać, jakość adekwatna do ceny, dzięki czemu nie ma tu tłumów:)

  3. Marcin ★★★★★

    Fajne miejsce, niedaleko miasta. Plaża czysta, woda również. Szkoda ze brak płatności karta w „barku” tylko got. Napewno wrócimy jak czas i pogoda pozwoli. Ratownik cały czas na swojej pozycji, Duży plus.

  1. Dorota Chojnowska ★★★★★

    Bardzo nam się podobało. Mało ludzi. Niestety nie działały żadne atrakcje. Ale i tak wyjazd zaliczam jako bardzo udany.

  2. Alojzy “Insekt” Moll ★★★★★

    Miejscówka super. Woda bardzo czysta, dno: drobny żwirek - czyste. Dużo miejsca na plaży, na plaży daszki. Wejście (2 doroslych+2 dzieci) 60 zł. Parking, łazienki, wypożyczanie sprzętu wodnego, barek. Z barku nie korzystałem, więc nie opiszę. Wypoczywałem w poniedziałek, dlatego nie za dużo ludzi. Jedyny mankament to droga dwupasmowa obok, którą mkną samochody. No cóż, taki urbanistyczny wypoczynek godz. drogi od Warszawy. Polecam!

  3. Marcin Szczęśniak ★★★★☆

    Kąpielisko co prawda płatne i to nie mało, bo 25 zł za bilet normalny w weekend, ale woda jest czysta i nie Śmierdzi. Linia brzegowa piaskowa umila wejście do wody i nad bezpieczeństwem czuwa ratownik, wyznaczone strefy głębokości. Oby to miejsce się rozwijało.

  1. Moniczka K ★★★☆☆

    Fajne miejsce, do leżakowania ,jedynie plaża niezbyt czysta,ale jest miejsce do grania w piłkę plażową.Można swobodnie wynająć rowerki wodne,co jest dużym plusem.Ratownicy w pełnej gotowości,nie siedzą bezczynnie tylko bacznie obserwują. Dla niezaopatrzonych w prowiat jest mini bar w którym można coś zjeść na ciepło,lub wypić chłodzone napoje.Cóż miejsce warte polecenia,odejmuje dwie gwiazdki za niezbyt czysty piasek!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Wodny MAMUT?

Park Wodny MAMUT znajduje się przy Rekreacyjna 1, 08-410 Wola Rębkowska, Polska

Jaki jest numer telefonu do Park Wodny MAMUT?

Można skontaktować się z Park Wodny MAMUT pod numerem +48 798 898 788

Jak można dotrzeć do Park Wodny MAMUT?

Do Park Wodny MAMUT można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements