Całkowicie niekompetentni pracownicy infolinii. Wykonują swoją pracę byle jak, żeby tylko mieć spokój. W październiku poprosiłem o wystawienie zaświadczenia o przebiegu ubezpieczenia. Zaznaczyłem, że podpis i pieczęć na dokumencie są obowiązkowe, ponieważ jest to wymóg urzędu miejskiego. Pani wydrukowała dokument i wysłała mi go pocztą bez żadnych pieczątek. Dokument nie posiadał również podpisu elektronicznego. Zadzwoniłem ponownie i poinformowałem, że dokument jest nieprawidłowy. Pracownik wysłał dokument z podpisem, ale tym razem widniała w nim tylko jedna polisa, podczas gdy ja mam ich cztery. Zadzwoniłem trzeci raz i pracownica powiedziała, że nie są w stanie wygenerować dokumentu obejmującego wszystkie polisy, które kupiłem w Allianz, mimo że widzą je w swoim systemie. Powiedzieli, że przekażą sprawę do działu IT i to wszystko, co mogą zrobić. Od trzech miesięcy walczę z firmą, żeby otrzymać ten bezwartościowy kawałek papieru. Aż strach pomyśleć, jak u Państwa wyglądają wypłaty odszkodowań. Czy ktoś może wpłynąć na pracowników infolinii, aby w końcu przygotowali ten dokument
Zdjęcia
Opinie
-
Andrei ★☆☆☆☆
-
Mariusz Nowak ★★☆☆☆
Opinia dotyczy Allianz Zdrowie. Moje doświadczenia wskazują, że usługa ta jest nieprzystosowana do realiów i odbiega znacząco od rynkowej oferty innych instytucji świadczących tego rodzaju usługi. Dostęp do świadczeń oraz terminów jest bardzo utrudniony i wręcz przypomina lata 90te, wyniki oraz zlecenia nie są widoczne przez lekarzy. Traci się mnóstwo czasu na omówienie wizyty oraz logistykę.
-
Anonim121 ★★★★★
Pani Joanna Jurko pracująca na infolinii medycznej to osoba niezwykle pomocna i empatyczna. Z dużą cierpliwością i zrozumieniem podchodzi do rozmówców, zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jej profesjonalizm i życzliwość sprawiają, że kontakt z nią to ogromne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa
-
Łukasz Pawlak ★☆☆☆☆
Zgłosiłem szkodę z polisy OC sprawcy i od samego początku sposób, w jaki zostałem potraktowany, budzi poważne wątpliwości. Po oględzinach wykonanych przez rzeczoznawcę samochód trafił do autoryzowanego serwisu BMW. Ku mojemu zaskoczeniu, kilka dni później ten sam rzeczoznawca zadzwonił do mnie i próbował wywrzeć presję, twierdząc, że jeśli nie wyrażę zgody na podłączenie dodatkowego urządzenia diagnostycznego do auta, to ubezpieczyciel wstrzyma wypłatę odszkodowania. Nie otrzymałem żadnego oficjalnego dokumentu w tej sprawie, dopiero po mojej interwencji przysłano pismo. Dziś dodatkowo pozbawiono mnie samochodu zastępczego, mimo że szkoda nie została jeszcze rozliczona, a mój pojazd został uznany za nienadający się do jazdy. Zmusza mnie to do ponoszenia kosztów wynajmu auta w klasie odpowiadającej mojemu (klasa S). Mam poczucie, że zostałem pozostawiony bez wsparcia i potraktowany bardziej jak ktoś próbujący coś wymusić, niż jak poszkodowany, który zgodnie z prawem powinien otrzymać rzetelną i sprawną obsługę. Takie działania są skrajnie nieprofesjonalne, generują ogromny stres i narażają mnie na dodatkowe wydatki.
-
Łukasz Sz. ★★★☆☆
Po pierwsze - zla lokalizacja pinezki na Mapach Google. Po drugie - byłem tutaj już 3 razy i wiecznie trzeba wypełniać te same dokumenty RĘCZNIE, zamiast wydrukować uzupełniony dokument jak w innych miejscach tego typu, gdzie wystarczyło by potwierdzić dane i złożyć jeden podpis. Przecież firma ma wszystkie moje dane i historie, czemu nie można wydrukować dokumentu już uzupełnionego jeśli sprawa dotyczy tego samego? Człowiek czuje się jak na Poczcie.
-
Agata Ceglińska ★☆☆☆☆
brak kontaktu w sprawie odzyskania środków z Pracowniczych Planów Kapitałowych - żenada. Minęło już 32 dni od czasu wysłania wniosku. Podnieście słuchawkę!
-
Paweł W ★☆☆☆☆
Ten oddział to jedna wielka żenada. Obsługa nie zna produktów alianz tylko Aviva więc klienci alianz nic tu nie załatwia. Zostaną połączeni na infolinię, i siedząc w poczekalni wśród innych klientów muszą się na głos spowiadać z chorób, peseli i innych chronionych danych. TRAGEDIA
-
maciek Janiszewski ★☆☆☆☆
Kiepski przekaz informacji mimo weryfikacji.wszystko to wielka tajemnica.
-
Karolina Żmijewska ★★★★★
Miła obsługa na dzień dobry. Wszyscy bardzo pomocni. Wystroju, klimat bardzo ciepły. Napewno wrócę
-
Ryszard Filipowicz ★★★★★
Jeśli chcesz polisę DLA SIEBIE przyjdź i porozmawiaj bo tu są ludzie, którzy pomogą Ci podjąć właściwą decyzję. Czekamy na Ciebie ! POLECAM!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Allianz Oddział?
Allianz Oddział znajduje się przy Inflancka 4a, Śródmieście, 00-189 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Allianz Oddział?
Można skontaktować się z Allianz Oddział pod numerem +48 516 989 348
Jak można dotrzeć do Allianz Oddział?
Do Allianz Oddział można dotrzeć, korzystając z poniższego linku