Opinie

  1. Aleksander Gajewski ★★★★☆

    Jak poczytałem komentarze o tym jak jest zimno to się zastanawiałem czy nie zrezygnować. Drugi stycznia, na zewnątrz koło zera. Po wejściu na halę basenową uderzyło mnie ciepłe powietrze. Ogólnie wydaje się, że jest ciepło, natomiast są miejsca gdzie jest faktycznie zimno - głównie przy zjeżdżalniach zewnętrznych, bo wdmuchują do środka zimne powietrze. Woda jest taka sobie, w strefach dziecięcych zwykle bywa cieplejsza niż tu, ale tragedii nie ma. W rekreacyjnym była też ok. W jacuzzi ciepła. Strefa dziecięca dla niepływających bardzo fajna, 5 zjeżdżalni, działka do strzelania wodą. Cały obiekt bardzo duży. Świetny system szafek z czytelnymi ekranami dotykowymi. Szafkę wybiera się samemu. Przebieralnie trudne do ogarnięcia - zamykanie drzwi odbywa się przez opuszczenie ławki. Nie ma instrukcji, znacznika czy zajęte. Tutaj w przeciwieństwie do szafek design słaby. Online i w automacie można kupić tylko koszmarnie drogie bilety całodzienne. Dwugodzinne są tylko w kasie stacjonarnej, przez co kolejki do kasy są czasem ogromne. Wyciąganie kasy na siłę - nie chcesz stać to kup cały dzień. Parking oczywiście dodatkowo płatny. No ogólnie jest drogo, tego nie da się ukryć.

  2. Michel Skupień ★★★★☆

    Sam park wodny w porządku. Trochę chłodno jak się wyjdzie z wody, ale poza tym jest OK. Wielu ratowników, praktycznie co kilka metrów. Jest kilka atrakcji, więc jest co robić przez około 2h. Szkoda, że dla klientów jest płatny parking.

  3. Monika ★★☆☆☆

    Najzimniejszy park wodny w Polsce! Nawet w kombinezonie jest tu strasznie zimno. Jeździmy po całej Polsce do parków wodnych i z przykrością muszę przyznać, że ten w Krakowie wyróżnia się głównie niską temperaturą i wysokimi cenami. Bardzo drogo, parking dodatkowo płatny, strefa zewnętrzna też dodatkowo płatna (i to sporo). Dla dzieci dostępna tylko strefa malucha, czyli dziecko, nawet jeśli umie pływać w wieku 5 lat, to jedynie może przebywać w strefie maluszka, na której ze zjeżdżalni zjeżdża się do wody 15-30 cm.

  1. Justyna ★☆☆☆☆

    Strefa Parkowa mimo zapowiedzi i informacji na stronie Parku o otwarciu... owszem otwarta ale bez żadnej oferowanej tam usługi czy atrakcji z wyjątkiem otwartej toalety i leżaka. W basenach nie ma wody, gastronomia zamknięta a na kasach hula zakup biletów w pełnej cenie. Za 45 zł otrzymujemy... leżak. Koszt za sam leżak większy niż za ten na plaży we Włoszech, tylko tam ten leżak jest nad morzem... Finalnie z regulaminowej oferty za którą płacimy nie otrzymujemy NIC. Nie ma żadnej informacji na stronie parku, na wejściu, etc. Że strefa jest praktycznie wyłączona i płacąc pełną cenę biletu nie dostajemy nic z wyjątkiem leżaka. Pani sprzedajaca bilety, również nie informuje o stanie strefy. Odradzam i jeżeli chcecie spędzić ostatni weekend wakacji w tej strefie jak zachęca do tego park, to absolutnie tego nie róbcie. Na tarasie w domu macie leżak za darmo a te pieniądze przeznaczenie na przyjemności. Nie ma to jak Polska rzetelność w sprzedaży usług...

  2. Łukasz Stefanski ★☆☆☆☆

    Chodzę tutaj od 20 lat i na siłownię i na basen. Sprzęt na siłowni ten sam od 20 lat kosmetyczne zmiany . Wrzucona jakąś salka do crosfitu ale ogólnie siłownia ciasna. Najgorsze co mogliście zrobić to płatny parking na klientów !!!??!?? 20 zł za każdym razem jak przyjadę ?? Licząc że karnwt 200 zł i jestem 10-15 razy w miesiącu to dodatkowo 300 zł za parking ?!?!?! Rozumiem bramki żeby inni nie parkowali ale dla czego zlikwidowaliscie możliwość ładowania biletów dla klientów ????? I po 20 latach zmiana siłowni l, na szczęście sporo się po otwierało w Krakowie więc jest wybór.

  3. ZeNuSs ★★★☆☆

    Ogólnie OK ale nie za tą cene - 83 zł za cały dzień na basenie. Woda spoko jeśli chodzi o temperaturę ale jak już się wyjdzie to piździ jak w Kieleckim. Moja narzeczona bardzo zwróciła na to uwagę. Wcześniejsze komentarze tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że faktycznie oszczędności na ogrzewaniu tutaj Kraków zastosował. Kilka lat temu byłem tutaj i stwierdzam, że wejścia na baseny nie przemyślane. Czasem trzeba było sie zastanowić jak wejść aby np. powspinać się na ściance. Baseny odgrodzone od siebie liną i nad nią znak: zakaz przechodzenia.. wszędzie tory do pływania jakby nie dało się zrobić jeden basen olimpijski do pływania a resztę do zabawy.. Następny wypad będzie o 100 kilometrów bliżej i tańszy a napewno nie gorszy - Aquadrom.

  1. bikus ★★★★★

    Park bardzo przyjemny. Na wejściu można kupić potrzebne akcesoria jeżeli się ich nie ma. Jest też restauracja z nawet niezłymi cenami jak na takie miejsce. Ogólnie obsługa bardzo miła I pomocnaz z uśmiechem na ustach. Ratownicy też dość fajni. Pilnują porządku i także są mili. Sama część basenowa nie jest jakaś ogromna ale jest tam dużo atrakcji. Zjeżdżalnie przetestowane wszystkie. Wszystkie są spoko, ale najlepsze są na samej górze. Szybkie, dodają adrenaliny. Wejście na 2 godziny na spokojnie starczy. Ogólnie park czysty i schludny. Polecam

  2. Iwona Renata ★★★★★

    Krakowski park wodny ma już swoje lata, ale daje rade. Wróciłam tu po paru latach i muszę stwierdzić, że nie wiele się tu zmieniło. Czuć tu momentami prawdziwego ducha PRLu, zwłaszcza w szatniach i mozaikowych ozdobach. Na pewno jest co robić dla rodzin z dziećmi, są rury o różnym stopniu trudności, jacuzzi solankowe z bardzo, bardzo gorącą wodą, sympatyczna strefa dla maluszków i "średniaków". Za godzinę dla 2+1 wychodzi ok. 100 zł (patrz cennik na stronie parku, cena różni się w zależności od dnia tygodnia, godziny i długości pobytu). Dzieci do lat 3 płacą 3 zł, super. Przy dłuższym pobycie koniecznie weź coś do jedzenia i picia. Ceny w basenowym barze (znajduje się przy strefie dla maluchów) powalają, są to jednak ceny typowe dla takich miejsc. Obsługa miła. Parking duży, darmowy. Cena mogłabybyć trochę niższa.

  3. Catalina Venegas ★★★★★

    Wspaniałe miejsce na relaks i odpoczynek z całą rodziną. Jest tu wiele różnych atrakcji: jacuzzi solankowe, basen dla umiejących pływać, płytka część dla najmłodszych z przeróżnymi zjeżdżalniami, kilka dużych zjeżdżalni z pontonami, siłownia na pierwszym piętrze z widokiem na basen, sauna (tak na prawdę jest ich tu kilka: parowa, na podczerwień, morska, ognista, ziołowa, ruska bania oraz strefa relaksu z tężnią). Duża restauracja o szerokim menu działa również w części basenowej - jeśli tam złożymy zamówienie, rachunek zapłacimy przy oddaniu opaski z indywidualnymi numerem wychodząc z basenu. Aquapark honoruje karty Multisport (1,5 godziny darmowego korzystania z atrakcji na terenie basenu - sauna dodatkowo płatna). Przy budynku bardzo duży parking z którego bilet można wyzerować opuszczając teren aquaparku (przy kasie), czyli właściwie darmowy dla użytkowników basenu. Po wyzerowaniu ma się godzinę na opuszczenie parkingu bez dodatkowych opłat. Dla kolekcjonerów monet dodam, że na terenie aquaparku jest automat z monetami. Znajdziemy tu również salę zabaw dla dzieci Gibon oraz sklep z kostiumami kąpielowymi i innymi przydatnymi gadżetami (klapki, czepki, okulary, pontony itp.) niestety ceny szybują w obłokach i zapowiadają się jeszcze wyższe loty po nowym roku...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Wodny w Krakowie S.A.?

Park Wodny w Krakowie S.A. znajduje się przy Dobrego Pasterza 126, Mistrzejowice, 31-416 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Park Wodny w Krakowie S.A.?

Można skontaktować się z Park Wodny w Krakowie S.A. pod numerem +48 126 163 190

Jak można dotrzeć do Park Wodny w Krakowie S.A.?

Do Park Wodny w Krakowie S.A. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements