Opinie

  1. Hubert Sadłowski ★★★★★

    Basen sportowy rewelacja, plusem jest że niewielka liczba osób z miasta z niego korzysta, nie zdążyło się aby w trakcie swojego treningu były więcej niż 2 osoby na torze, rewelacja a część rekreacyjna jak komu przypasuje.

  2. Łukasz ★★☆☆☆

    To nie komentarz by hejtowac czy kogoś wyróżnić. Saunę ciężko polecić. Człowiek poszedłby się zrelaksować, a tu wszędzie dzieci. Wchodzą,wychodzą. Pokazują/rozkazują rodzicom gdzie chcą. Rozumiem że to miejsce dla każdego, ale uszanujcie Drodzy rodzice z dziećmi spokój i ciszę innych. Sauna to nie plac zabaw. Rozumiem że dla Was dzieci są najważniejsze, ale bieganie od sauny do sauny i słuchanie krzyków nie jest to odpowiednie miejsce jak Sauna. Do tego zawsze trafi się jakaś pani, która myśli że Wszyscy chcą znać jej pomysły na przepisy kulinarne wręcz jak radio. Po prostu chciałbym iść odpocząć zrelaksować się i nie czuć się jak na targu. Miejsce dla wszystkich z szacunkiem.

  3. Norbert Smaga ★☆☆☆☆

    Basen z zewnątrz ładny, i dużo atrakcji. Problemem są ciągłe awarie. Sauny kolejny raz w tym roku wyłączone z użytku. Co druga suszarka do włosów nie działa. Prysznice mają tylko dwa tryby: wrzątek, lód. Tory do pływania w godzinach popołudniowych wszystkie zarezerwowane na lekcje pływania. Więc dla zwykłego bywalca pozostają tory skrajne.

  1. Jarosław Szczubełek ★☆☆☆☆

    Basen ogólnie jest ok jak na te miasto, ale to że się wychodzi i połowa suszarek zajęta a druga połowa nie działa i trzeba czekać na suszenie włosów, a czas na zegarek się nabija, czas za który trzeba dużo potem za płacić bo nie można oddać zegarka przed suszeniem jak w każdym innym mieście co byłem- porażka

  2. Janusz U ★★★★★

    Basen dla dorosłych i dzieci. Niestety sauny są aktualnie w remoncie. Brodzik dla najmłodszych zdaje się krótko miał awarię, utrzymywany w czystości, przynajmniej na oko z daleka. 3 zjeżdżalnie o różnej wysokości, rzeka, 2 jacuzzi, tory do pływania dla dzieci i preferujących cieplejszą wodę. Basen pływacki 25m, ale za to głębszy niż większość typowych -można lepiej ponurkować.

  3. Małgorzata Jasińska ★★★★★

    Ceny umiarkowane personel bardzo miły. Woda w basenie lazurowa i dużo torów

  1. Michał Ćwiklak ★★★★★

    Basen godny polecenia. Na wejściu przed recepcja są szatnie na buty i okrycia wierzchnie oraz toalety. Następnie po wejściu są szatnie do sauny i szatnie do basenu. W szatniach jak i na całym basenie jest czysto. W natryskach jest ciepła woda. Są natryski z kotarami. Basen skalda się z torów do pływania 25m i torów do nauki pływania oraz części rekreacyjnej. Jest jacuzzi, dysze podwodne i górne do masażu. Są również zjeżdżalnie. Można wejść na kartę Multisport. Dodatkowo w obiekcie są inne rozrywki takie jak np. kręgle i restauracja. Polecam.

  2. Arek ★★★★★

    Wszystko ok czysto i przyjemnie, jedynie co bym proponował to wyregulować saune parową, panuje tam za duża bezwładność. Za szybko się wyłącza a następnie trzeba za długo czekać by się włączyła.

  3. Perfekt Remont ★★★★★

    Park bardzo ciekawy super zjeżdżalnie z pomiarem czasu zjazdu trzy baseny dużo miejsca ratownicy nawet przy małym basenie czysto i przyjemnie.Jeden minus że na największy basen czepki wymagane nigdzie już nie są wymagane ogólnie miejsce fajne polecam

  1. Oktawia Załęska ★★★☆☆

    Lubię tę pływalnię za to, że jest sporo przestrzeni i atrakcji oraz nie ma tłumów, ale woda w basenie sportowym jest zimna! Dużo niższa niż w innych obiektach. Woda pod prysznicami, na którą niektórzy narzekają, jest bardzo ciepła - trzeba jednak umieć ją sobie zmienić, z czym może być problem, bo prysznice mają oderwane elementy do regulacji temperatury wody. Czasami w łazienkach panuje nieprzyjemny zapach, o co warto byłoby częściej zadbać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Wodny "AQUARIUM"?

Park Wodny "AQUARIUM" znajduje się przy Wincentego Witosa 3, 07-410 Ostrołęka, Polska

Jaki jest numer telefonu do Park Wodny "AQUARIUM"?

Można skontaktować się z Park Wodny "AQUARIUM" pod numerem +48 297 642 439

Jak można dotrzeć do Park Wodny "AQUARIUM"?

Do Park Wodny "AQUARIUM" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements