Dzień dobry. Ta Biedronka stała się dużo lepsza zostało dodane nowe kamery , sufit jusz niema dziur i nic z niego nie cieknie a co najważniejsze została bardziej zadbana, zmechanizowana i jest bardziej przestrzennie, moja ocena z 2⭐️ wskakuje na 5⭐️. Jest dużo lepsza !!!
Zdjęcia
Opinie
-
Mykhailo Huryn ★★★★★
-
Piotr Leszczyński ★★★★★
REMONT!!!! Nareszcie, bo dach budynku był w fatalnym stanie. Jeśli rozplanowanie przestrzeni będzie sensowne, czystość i dbałość o świeży towar wzorowa sukces gwarantowany. Na plus ZAWSZE miła i profesjonalna obsługa.
-
Angela ★★☆☆☆
Za każdym razem, kiedy wchodzę do tej Biedronki, wiem, że czegoś z listy zakupów na pewno zabraknie. Jak na tak duży sklep, asortyment jest naprawdę ubogi – brakuje herbaty rumiankowej, pieczywa prawie nigdy nie ma, lodówka z ciastami i deserami świeci pustkami, a bezlaktozowego mleka też nie mogę znaleźć. Rozumiem, że towary po prostu się szybko rozchodzą, ale może warto byłoby sprowadzać ich więcej?
-
Agnieszka Jezorowska ★☆☆☆☆
Dramat kobiety na kasie! Zero kultury i taktu! Starsza kobieta przyszła, ze złym nabitym towarem została obsłużona przed nami - nie mam problemu, śle przy tym zatrzymała bieg kolejki gdy w niej również stali klienci, Osoby starsze czy ciężarne. W takich sytuacjach bierzemy klienta do osobnej kasy i tak dokonujemy reklamacji gdy coś się dzieje. Kierowniczka - Ukrainka bezczelna mówi o swoich przełożonych przy kasie, ze zaraz będzie audyt i niemiła blondynka go wykona… straszne, sama pracuje w handlu, ale coś takiego jest dla mnie nie dopuszczalne! Dramat! NIE POLECAM
-
Julian Król ★★★★★
Biedronka w super miejscu przy parku szczęśliwickim , przestronna i super zaopatrzona . Miła pomocna obsługa . Przy wejściu ustawiony bankomat jedyny w okolicy . Parking od strony parku oferuje zawsze bezpłatne miejsce postojowe co zaczyna być zaletą na Ochocie .
-
Dawid S ★★★☆☆
Biedronka jedna z gorzej prowadzonych. Przy kasach samoobsługowych nie można liczyć na pomoc. Wszędzie tłok i rozgardiasz ciężko cokolwiek znaleźć. Obsługa stara się jak może ale nie nadążają pod wpływem natłoku klientów. Generalnie to średnia przyjemność robić tutaj zakupy.
-
Anna Seferyńska ★☆☆☆☆
Jestem stałą klientką tego sklepu od około 7 lat... I nie pamiętam kiedy było tak źle, notoryczne braki towaru, niezależnie od dni tygodnia i pory dnia.....Czekałam prawie dwa miesiące, aż się coś poprawi, ale niestety jest coraz gorzej. Na większe zakupy juz sie tam nie wybiorę, bo to co normalnie tutaj kupowalam to nie ma tego i mówię o podstawowych produktach ....... sklep jest tak zatowarowany jakby biedronka miala go zaraz zamknąć... porażka! Takie zakupy to ja mogę sobie w z*bce zrobic.
-
Janusz Kusinski ★☆☆☆☆
05.04.2023 około godziny 16.30 - na hali sklepowej, tam gdzie są wyłożone towary spożywcze, tuż obok linii kas stoi kobieta i trzyma na rękach PSA ! I nie był to pies przewodnik - nie ta rasa i rozmiar. Pomijam stan umysłowy tejże kobiety, ale obsługa bez żadnej reakcji ! A akurat sporo osób z obsługi było na sklepie.
-
Mikołaj Pytlak ★★☆☆☆
Ten sklep chyba uważa, że masło i mleko (nie UHT) to dobra luksusowe, bo znalezienie ich w tym sklepie to cud. W innych Biedronkach nie mam tego problemu. Przejścia przy lodówkach bardzo często są zawalone towarem do wyładowania na półki, przez co jest miejsce tylko na szerokość 1 osoby i trzeba się przeciskać. Nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Władysława Korotyńskiego 23, Ochota, 02-123 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku