Opinie

  1. Przemek Sawsa ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa, ignorowanie klienta. Nie ma co liczyć na wypłatę jakiegokolwiek odszkodowania. Obsługa wysyła masowo to samo pismo, zmieniając tylko dane, jakbyś rozmawiał z botem. Nigdy więcej ubezpieczeń w tej firmie, odradzam każdemu.

  2. Wiktoria Sęktas ★☆☆☆☆

    Absolutnie nie polecam tej ubezpieczalni. Wykupiliśmy polisę, a kiedy przyszło do wypłaty pieniędzy – zaczęły się problemy. Pomimo przesłania wszystkich wymaganych dokumentów, nikt nie raczył nawet odpisać na nasze maile. Zero kontaktu, zero odpowiedzialności. Czujemy się oszukani i całkowicie zlekceważeni. Zdecydowanie odradzam wszystkim – szkoda nerwów i pieniędzy.

  3. Bartek Dura ★☆☆☆☆

    Odradzam jako były już na szczęście klient. Komunikacja fatalna, podejście dalekie od ludzkiego, firma nastawiona tylko i wyłącznie na zysk za wszelką cenę. Konkurencja zaproponowała lepszą ofertę po wielu latach współpracy, różnica wyniosła ponad 30% co daje do myślenia. Ściganie za rzekomą kontynuację polisy mimo wykupienia przez Rankomat nowej i rezygnację z poprzedniej. Rekomenduję każdemu znalezienie tańszej i lepszej alternatywy!

  1. Justyna Klimczyk ★☆☆☆☆

    Po wielu latach dystrybucji, nadszedł pierwszy raz w roli klienta. I teraz mi wstyd co rekomendowałam. Zanim zrobicie ten krok zapoznajcie sie z procesem likwidacji szkody w roznych TU. Żaluje, że nie sprawdzałam opinii na forach. TU nie spełnia warunków które deklaruje w umowie. AC w wariancie serwis, a przy zgłoszeniu szkody jedyna opcja to warsztat partnerski, który podczas kontaktu informuje mnie, ze naprawia na najtańszych częściach i nie bedzie patrzeć co mam w polisie bo mają swoje umowy.Tak wyglada gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Warsztaty w miejscu zamieszkania po usłyszeniu z kim mają rozliczać faktury, odmówiły bezgotówkowej likwidacji ze względu na złe doświadczenia. Mija miesiąc, pojazd rozbity. Wycena szkody TU 6tys. gdzie ASO deklaruje 22 tys. wyliczając całkę, warsztat 16tys. Najzabawniejsze, rzeczoznawca Towarzystwa dokonujący oględziny poinformował, ze kosztorys będzie zaniżony bo TAK TO DZIAŁA. To po co robicie oględziny, skoro w kosztorysie ledwo starcza na koszty robocizny, szkoda paliwa. Tym sposobem zakupiłam polisę, ktora gwarantuje mi samodzielną likwidacje szkody na własny koszt.

  2. Pola Pokora ★☆☆☆☆

    Ostrzegam każdego kto dobrowolnie myśli o zakupie polisy mającej zabezpieczyć dom lub auto w tej firmie. Sprawy ciągną sie tygodniami, brak opiekuna sprawy, dodzwonić się aby otrzymać informację o postępie szkody graniczy z cudem. Kupując ac serwis nie otrzymasz możliwości naprawy w serwisie tylko warsztacie, który informuje ze naprawia na najtańszych częściach tak jak podpisali w umowie. Ubezpieczenie nieruchomości to prowizorka przy zalaniu wyliczają powierzchnię plamy, nieważne ze musisz suszyć i malować caly pokój... zanim podpiszecie z nimi umowę, zastanówcie sie dobrze, sprawdźcie jak wyglada procedura Likwidacji... szkoda pieniędzy i zdrowia

  3. Damian Majcher ★☆☆☆☆

    Sytuacja z OC po śmierci ojca rozmawiam z konsultantem rozmowa przechodzi do sieci ,korespondencje wysyłam emailem scany dokumentów itd .Konsultant pyta się Mnie czy chcę kontynuować umowę ,zgadzam się ,wszystko ok. Po czym przy końcu ubezpieczenia wysyłam prośbę o odnowienie polisy .Będąc pewny ,że otrzymam kontynuacje oczywiście Nie otrzymałem.!! Nieświadomy tej sytuacji dowiaduje się, że nie przedłuża się automatycznie .Czemu konsultant nie poinformował MNIE O TYM !!!! Tak ciężko mają powiedzieć 4 słowa ..Wprowadzili Mnie w błąd ,nie miałem zielonego pojęcia o tym prawnie i teraz kara 3500zł ... do zapłacenia K.. to mało powiedziane !.Nie polecam tej g. pseudo firmy a dodzwonić się do nich to szybciej do prezydenta RP się dodzwonisz!!

  1. Natalia Walczak ★★★★★

    Daję 5 gwiazdek za szybką i rzetelną likwidację mojej szkody z AC. Miałam zarysowane drzwi, przedstawiciel skontaktował się ze mną dzień po zgłoszeniu mojej szkody i przedstawił dogodne dla mnie możliwości tak żebym mogła szybko naprawić pojazd. Wycenę otrzymałam już podczas rozmowy telefonicznej.

  2. Maciek Wieckowski ★☆☆☆☆

    Tragedia ubezpieczalnia chyba najgorsza już ze wszystkich dzwonisz podajesz dane i się rozłączają załatwić assistance trzeba poświęcić ze 3h do tego warunków ubezpieczenia znać nie muszę przez cały okres ubezpieczenia to w psim obowiązku infolinii jest podać warunki ubezpieczenia dla przypomnienia Auto zepsuło się 3km od domu dosłownie pod warsztatem i Pan poinformował że żeby było auto zastępcze to auto musi być zholowane z ubezpieczenia więc auto zholowalem do domu i potem z powrotem do warsztatu laweta i gość że warunki mówią że min.50km musi być holowania aby było auto zastępcze to nie można było kur.... powiedzieć odrazu tego ? Po co było zawracanie duży lawecie na 3km

  3. Kamil Deszczynski ★☆☆☆☆

    Nie polecam Miałem skręcony staw skokowy plus złamanie V kości śródstopia Wypłacili tylko za złamanie kości a za skręcenie stawu skokowego NIE. Była prośba do rzecznika finansowego ,nie pomógł. Była prośba o kontakt z opiekunem szkody,mija dzisiaj drugi dzień roboczy-nie odezwał się. Z Innej ubezpieczalni za to samo skręcenie dostałem 2 procent uszczerbku a Wienier stwierdził że się nie należy. Jestem zmuszony moją sprawę skierować do sądu. Zdarzenie miało miejsce 10.06.2022r.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group?

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group znajduje się przy Wołoska 22A, Mokotów, 02-675 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group?

Można skontaktować się z Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group pod numerem +48 224 696 969

Jak można dotrzeć do Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group?

Do Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements