Opinie

  1. Moni Ka ★★☆☆☆

    Zabiegi na NFZ u stomatologa to fikcja. Nigdy nie czułam się tak zlekceważona. Od wejścia do gabinetu wykład, podważanie opinii innych lekarzy, sugerowanie innych (płatnych) zabiegów. I nie neguję, faktu że są wskazane, bo inny "specjalista" źle wykonał mi leczenie kanałowe, tylko, że przyszłam w innym celu. Traktowanie pacjenta z wyższością jak 5 latka, bo planował wykonać zabieg na NFZ jest naprawdę przykre. Pozostała kadra bardzo miła, choć zauważyłam, że praca w recepcji " na doskok".

  2. Joanna Sochacka-Słowik ★★★★★

    Polecam tę przychodnie. Miłe Panie w recepcji oraz w punkcie pobrań, usługi dentystyczne godne polecenia dla małych dzieci jak i dla dorosłych.

  3. Izabela Kujawa ★★★★★

    W przychodni stomatologicznej byłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona.Sprzęt nowoczesny, miły i kompetentny personel.Higienizacja zębów wykonana bardzo dokładnie. Napewno jeszcze tam wrócę.

  1. Anna Ludwiniak ★★★★★

    Polecam Panią Joanna Starobrzyńska-Kotas- pełen profesjomalizm, miła obsługa, przekazanie wszystkich informacji w sposób jasny i fachowy. Pani higienistka Sylwia bardzo miła i uczynna. Polecam usługi stomatoloiczne w tej przychodni.

  2. Mariusz W ★★★★☆

    Oczekiwanie w recepcji ponad 10 minut - brak pracownika, nikt nie był zainteresowany petentem. Jak już pielęgniarka pojawiła się w recepcji to obsługa na odpowiednim poziomie.

  3. Michal ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM TEJ PRZYCHODNI TRAGEDIIA Lekarze interniści beznadzejni.Prawie wszyscy lekarza z Ukrainy słabe ci znają Polski i nie umia leczyć .W szczególności pseudo doktór bo inaczej nie można tej Pani nazwać Tatiana która się nie zna na leczeniu Poszłam do niej w gorączka i ogólnym przeziębienie a ona ledwo co po polsku niech Pani sobie kupi jakiś syrop na kaszel w aptece następnie go dnia okazało się że mam ostrej zapalenie krtani ledwo co wyszłam z tego

  1. Alicja Arcińska ★☆☆☆☆

    Masakra, przychodnia jest schludna i ogółem atmosfera jest sprzyjająca, ale Pani Młynik to tragedia. Byłam u niej na bilansie, twierdziła, że niczego nie sugeruje jednak jej sugestie były wręcz obrażające. Ciągle robiła miny. Była chamska i niemiła. Kręciła oczami. Zachowuje się jakby pracowała tam za karę. Brak jej kompetencji, profesjonaliści i przede wszystkim podejścia do pacjenta.

  2. Monika Smyk ★★★★★

    Bardzo polecam te przychodnie,leczymy sie od wielu lat ,jestesmy bardzo zadowoleni ,a zwlaszcza Dr.Mlynik wspaniala Pani doktor,pełny profesjonalizm, w recepcji Panie również zawsze mile,bardzo polecam

  3. Weronika m ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej przychodni.!!!! Mimo wielu lat chyba czas na zmianę lekarza rodzinnego i przychodni, tak jak zasugerowała dr Młynik, Cytat: "JAK SIĘ NIE PODOBA TO PROSZĘ ZMIENIĆ PRZYCHODNIĘ" Nie polecam dr Młynik, omijać szerokim łukiem, ta kobieta chyba za karę pracuję w tej przychodni, takie odniosłam wrażenie podczas jej wzdychania. Aż niesamowite, że będąc w grupie Medicover tak traktuję się pacjentów!!!!!!!

  1. Rafał Kaniewski ★★★☆☆

    Obsługa super, lekarze także. Tylko dlaczego w poczekalniach ciagle TVP i propaganda? Nie da się tego słuchać. Od razu się podnosi ciśnienie. Może właściciele coś z tym zrobią.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres CENTRUM MEDYCZNE NA REYMONTA?

CENTRUM MEDYCZNE NA REYMONTA znajduje się przy Władysława Reymonta 12, 05-250 Radzymin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do CENTRUM MEDYCZNE NA REYMONTA?

Można skontaktować się z CENTRUM MEDYCZNE NA REYMONTA pod numerem +48 227 616 685

Jak można dotrzeć do CENTRUM MEDYCZNE NA REYMONTA?

Do CENTRUM MEDYCZNE NA REYMONTA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements