Na infolinii możesz wisieć godzinami i telefonu nie odbiorą, na czacie nie podają nr telefonu do kuriera, żeby jakoś zorientować się, o której można spodziewać się dostawy. Taką mają prokliencką politykę firmy, nawet nie wprowadzają tego, co od dawna ma konkurencja. Sam sposób transportu paczek do klienta też budzi wątpliwości, miałam okazję zajrzeć do ich dostawczaka i paczki wwalone do samochodu byle jak, no ale po co mają się starać, wszelkie reklamacje za uszkodzone w transporcie sprzęty i tak nie oni będą rozpatrywać. No i to, co w przypadku innych osób tutaj piszących, kurierzy pracują jak chcą, będzie chciał dostarczyć zamówienie, to dostarczy w terminie, nie będzie chciał, to bujaj się kliencie. Po ocenach tutaj dziwi mnie, jakim cudem firmy meblowe wciąż z nimi współpracują, pewnie są najtańsi.
Zdjęcia
Opinie
-
Ada Kowalska ★☆☆☆☆
-
Kamil Pędzierski ★☆☆☆☆
Fatalna firma - olewanie klienta, zero kontaktu z kurierem/infolinią i partactwo. Rzadko piszę opinie na google, ale w tym przypadku podzielę się doświadczeniami żeby oszczędzić innym nerwów. Transport kuchni z IKEA miał odbyć się w niedzielę (zakres godzinowy całodniowy, czyli 8-20 co już samo w sobie jest kpiną żeby nie mogli ogarnąć węższego przedziału godzinowego). Dzień wcześniej NIE otrzymałem żadnej informacji np. z numerem telefonu do kuriera żeby omówić szczegóły na którą konkretnie ma być transport (w przypadku konkurencyjnych firm kurierskich to normalka że dostaje się smsa z imieniem i numerem telefonu do kuriera żeby można było to zrobić). Nie dostałem nawet informacji pół godziny wcześniej że wkrótce dostawa. Zero kontaktu ze strony firmy. Kurier pojawił się niespodziewanie, zadzwonił (akurat nie mogłem odebrać) i odjechał. Po chwili przyszedł mi sms że nie udało się dostarczyć mojego zamówienia. Jak starałem się oddzwonić (kilkanaście razy) - zero kontaktu. Jak transportuje się pół tony towaru wartego kilkanaście tysięcy złotych to moim zdaniem powinno się przynajmniej dogadać szczegóły z klientem albo chociaż poinformować pół godziny wcześniej że się będzie. Stanowczo odradzam korzystanie z "usług" tej firmy. Zdecydowanie lepiej zorganizować sobie transport z IKEA we własnym zakresie.
-
Magdalena M ★☆☆☆☆
Ta firma jest niepoważna. Przesyłka od Ikei miała być dostarczona w środę. Kurier stwierdził, że nie pasuje mu godzina i spróbuje kolejny raz dopiero w poniedziałek! Jest poniedziałek godz. 15 i zero przesyłki oraz zero kontaktu z firmą.
-
Ewa Julia ★☆☆☆☆
To jakiś żart, że ikea może mieć styczność z tak niepoważną firmą. Wzięłam wolne, żeby odebrać paczkę bo będzie w przedziale 8:00-20:00, a na termin trzeba było czekać tydzień. Po czym o 9:00 rano informacja, że nie zastali mnie w domu. Nawet nie chciało im się przyjechać, ale podobno mają zdjęcie mojej klatki, której nie chcą dostałać. Żenada.
-
Paweł Kozakiewicz ★☆☆☆☆
FATALNA firma, absolutnie nie polecam korzystania z usług i odradzam. Kurier - nie pojawił się pod adresem, chamski w rozmowie dla osoby kontaktowej. Biuro obsługi klienta udaje, że jest chatem GPT popełniając błędy i przerzucając odpowiedzialność na firmę, która wysyłała zamówienie, nie chce podać danych do kontaktu, oraz wysłać rzekomego zdjęcia wykonanego przez dostawcę. NIE WARTO - niesamowite jest to jak taka firma funkcjonuje w tych czasach
-
Gabriela Zaloga ★☆☆☆☆
Najbardziej nieprofesjonalna firma z jaka miałam odczynienia. Montażysta nieterminowy, spóźniał się, robił jakieś swoje rzeczy (wystawiał faktury) zamiast realizować umówiona usługę, przy okazji siarczyście przeklinał. Montaż kuchni wydłużył się dwukrotnie a w dodatku został spartaczony. Mimo wielokrotnych kontaktów z firma i skarg na montażystę i reklamacji montażu firma olała sprawę a do rozpatrzenia reklamacji (skargi na montażystę) wyznaczyła tego właśnie montażystę. Poniżej zdjęcia Nie polecam!!! Omijać szerokim łukiem!
-
Gala ★☆☆☆☆
Ikea straciła stałych klientów przez taką " dostawę ". W dniu dostawy zero informacji i oczywiście brak dostawy. Następnego dnia dostarczyli. Sprawdziłam tylko szyby w drzwiach.Wszystko zostało zabezpieczone przeze mnie folią jeszcze w sklepie. Kiedy następnego dnia zdjęłam całą folię okazało się, że boczna ścianka witryny jest uderzona I pękła. Pod folia tego nie było widać, w sklepie tego nie było w ogóle. Uderzono przy transporcie. Nie mogę już nic wskórać. Mój błąd, że nie sprawdziłam całą witrynę przy dostawie,a tylko szyby. Nie pomyślałam, że można rozwalić coś oprócz szkła przy profesjonalnej dostawie. Póki ikea współpracuje z daną firmą transportową, nie będziemy robić tam zakupów większych towarów.
-
lacriime ★☆☆☆☆
Zamówiliśmy ramę do łóżka z Ikea bez usługi wniesienia. Dostaliśmy informację, że kurier zadzwoni do nas 30 minut przed dostawą. Owszem, telefon był, ale kilka minut przed zadzwonieniem domofonu. Nie mogłam odebrać, bo miałam spotkanie, ale po oddzwonieniu moje połączenie zostało odrzucone. Zadzwonił domofon, za kilka sekund podeszłam i odezwałam się do słuchawki. Zero odzewu. Za dosłownie minutę mój narzeczony był na dole, żeby złapać kuriera ale już nikogo nie było. Zadzwoniłam do niego z innego numeru telefonu i powiedział, że mamy zepsuty domofon (!), bo on nic nie słyszał, a skoro nie mieliśmy usługi wniesienia to nie czekał. Było jeszcze kilka dziwnych tekstów. Podsumowując - jedna wielka żenada
-
Małgorzata Wróblewska ★☆☆☆☆
Ta firma to jakaś kpina. Przesyłka zamawiana w sklepie Ikea. Dwa terminy dostawy - nigdy nikt się nie pojawił ani nie zadzwonił. Całe dwa dni zmarnowane, mało tego dzwoniąc do Ikea dostałam informację, że nikogo nie było w domu, a drugi raz, że przekładałam telefonicznie termin dostawy. Do firmy No Limit dodzwonić się nie można i w komunikacie oświadcza się, że podobno rozmowy się nagrywają, więc proszę o udostępnienie tego nagrania, kiedy przekładam termin dostawy! Odradzam każdemu.
-
Sophie Matejak ★☆☆☆☆
Otrzymałam dzisiaj dostawę łóżka z Ikea po czym gdy kurier przyjechał, kazał mi samej odebrać z samochodu paczki. Zaznaczam że mieszkam w domku jednorodzinnym gdzie z samochodu kuriera na posesje były 2 kroki. Podchodząc do samochodu kurier stojąc w samochodzie wręczył mi paczkę do odbioru zaznaczam że był to element łóżka. Rozumiem że bez wniesienia to bez wzniesienia do mieszkania ale mieszkam w domku rodzinnym gdzie postawienie elementów na posesji nie jest wniesieniem do mieszkania. Kurier wykazał się wybitną bezczelnością i brakiem kultury. Nie wspomnę o tym że zaczął na mnie przeklinać i wyzywać. Jeżeli ktoś będzie miał dostawę tą firmę to serdecznie odradzam , przestrzegam przed tymi ludźmi i nie polecam dostawy tą firmą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres No Limit Sp. z o.o.?
No Limit Sp. z o.o. znajduje się przy Księżnej Anny 3, 03-866 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do No Limit Sp. z o.o.?
Do No Limit Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku