Opinie

  1. Agnieszka Olszewska-fit ★☆☆☆☆

    Nie polecam Pani doktor Ewy Jastrzębskiej Szyszko - Laryngolog. Przyjechałam do Pani doktor z daleka, ponieważ z opisu jej osoby wydawało się, że będzie odpowiednią specjalistką, która mi pomoże. Niestety, wizyta okazała się dużym rozczarowaniem. Odniosłam wrażenie, że Pani doktor nie do końca wiedziała, jak postępować – narzędzia wyciągała z woreczka IKEA, co wyglądało mało profesjonalnie. Największym zaskoczeniem i powodem mojego niezadowolenia było jednak to, że na problem z uchem dostałam… krople do nosa. Gdy zadzwoniłam później, żeby zapytać o zasadność takiego leczenia, Pani doktor odpowiadała w sposób niespójny i niezrozumiały. Co więcej, próbowała mi wmówić, że przepisała inny lek, ale takiej recepty w ogóle nie otrzymałam podczas wizyty. Jestem bardzo rozczarowana całą sytuacją i niestety nie mogę polecić tej lekarki innym pacjentom.

  2. Oliwia Orłowska ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej placówki. Umówiłam się na konsultację ginekologiczną do dr. Paulina Pająk. Podczas konsultacji Pani doktor wykonała kilka dodatkowych badań bez konsultacji z pacjentem i bez poinformowania, że te badania są dodatkowo płatne oraz jaki jest ich koszt wraz z pytaniem o zgodę na ich wykonanie. Gdy doszło do płatności okazało się, że cena całej uslugi wyszła trzykrotnie większa. Na zgłoszone reklamacje Pani doktor podeszła z brakiem zrozumienia sytuacji, pacjenta oraz brak był jakiegokolwiek kontaktu przez kilka miesięcy mimo kolejnego kontaktu. Sama konsultacja była w porządku, ale całościowe podejście zdecydowanie negatywne. W ramach odpowiedzi: Szanowna Pani Doktor, korzystam z wielu lekarzy prywatnie i nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją. Zgodnie z obowiązujacym prawem to Pani jako lekarz ma prawo poinformować o dokładnej kwocie za dane badanie i uzyskać od pacjenta zgody na jego wykonanie. Jak widać po opiniach nie jestem jedyną pacjentką, która spotkała się u Pani z taką sytuacją. Już nie mówiąc o obsłudze klienta - widać, że najważniejsze jest wzięcie z wizyty jak największej kwoty.

  3. Jagoda Niski ★★☆☆☆

    Samą wizytę u dr. Pająk oceniam dobrze. Pani doktor jest delikatna i sympatyczna, natomiast obowiązkiem lekarza jest poinformowanie o dodatkowych kosztach jeśli sam proponuje dodatkowe badanie. Na początku wizyty kiedy Pani doktor chciała wykonać cytologię zaznaczyłam, że zapisałam się na samą konsultacje (przez Znany Lekarz). Podczas konsultacji zaproponowano mi USG, przez które, jak się okazało moja wizyta stała się prawie 2x droższa. Jeśli lekarz proponuje badaniem dodatkowe, na które pacjent nie był zapisany, powinien poinformować o koszcie, a tutaj nie było wspomniane nawet o dodatkowej opłacie. Zabrzmiało to jakby w konsultacji było zawarte USG. Jest to dodatkowe 260 zł! Rozumiem, że cennik jest dostępny ale podczas wizyty ja nie mam w ogólnie wszystkich cen Państwa usług. Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją, dlatego jestem ogromnie zła i tak jak polecałam to miejsce, tak teraz będę odradzać, ponieważ czuję się oszukana i nie potraktowana w odpowiedni sposób.

  1. Monika Moczulska ★★★★★

    Zabieg labioplastyki odbył się w miłej atmosferze. Od początku czułam się, że jestem w dobrych rękach. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i serdecznie polecam Dr Pająk każdej wymagającej Pani, która myśli o wykonaniu tego zabiegu.

  2. Ludmila Derkacz ★☆☆☆☆

    Niestety moja opinia na temat wizyty przeprowadzonej przez dr. Pająk jest bardzo negatywna i dla dobra innych pacjentek/pacjentów czuję się w obowiązku przestrzec ich przed wyborem tej specjalistki. Do dr. Pająk zgłosiłam się ze względu na długotrwałe dolegliwości bólowe zlokalizowane w podbrzuszu. Po badaniu i wizycie, która w sumie kosztowała mnie 540 zł dr. Pająk oceniła, że wszystko jest w porządku i nie mam się czym martwic. Po kilkunastu dniach po wizycie dotarła do mnie również infomacja z gabinetu Pani Doktor, że wyniki mojej cytologii wypadły bez zastrzeżeń i ze wszystko jest ok. Dolegliwosci jednak nasilały się, a ja nie byłam w stanie już funkcjonować normalnie ze względu na ból… W desperacji zdecydowałam się na konsultacje u innego lekarza tej samej specjalizacji i ku mojemu przerażeniu okazało się, ze mam w sobie mięśniaka macicy o długości ok. 13 cm!!! Ta diagnoza została potwierdzona jeszcze przez jednego lekarza. Obecnie przygotowuję się do operacji i do walki o zdrowie. Aż boję się pomyśleć co byłoby, gdybym nie skonsultowała się z innym lekarzem i zawierzyła błędnej diagnozie dr. Pająk… Jak można nie zauważyć tak dużego guza?! Rzadko wystawiam opinie niepozytywne, ale w tym przypadku nie mam wyjścia, bo tu chodzi o życie i zdrowie drugiego człowieka. Niestety mocno przestrzegam przed konsultacją u dr. Pająk.

  3. Patrycja Wojtczak ★★★★★

    Zabieg przeprowadzony przez dr Pająk przyniósł oczekiwane efekty. Już od momentu konsultacji czułam się zaopiekowana, dr Paulina wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Na duży plus możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego po zabiegu.

  1. Alicja Skrzypek ★☆☆☆☆

    To jakiś żart panie dwie godziny przed zamknięciem nie odbierają telefonow kompletnie, wykonałam z 20 połączeń

  2. Ir Relevant ★☆☆☆☆

    Punkt czynny od 8.30, o 9.00 kolejka 6 pacjentów i brak personelu, tylko zawstydzona i niczemu nie winna rejestratorka. Polecam unikać.

  3. Gabriella X ★☆☆☆☆

    Zostałam wprowadzona w błąd w kwestii opłaty za usługę szczepienia na HPV. Na portalu Znany Lekarz w cenniku usługa widniała jako darmowa, natomiast przy wyjściu okazało się, że kosztuje 180 zł. Uważam, że ta pomyłka jest po stronie centrum. Dodatkowo wizyta była opóźniona ponad 20 minut. Pani doktor była przemiła i kompetentna, natomiast więcej nie skorzystam z usług tej placówki przez lekceważące podejście do pacjentów. Proszę widocznie zaznaczać ceny usług, lub informować pacjentów przed wizytą o dokładnych kosztach. W niżej opublikowanych opiniach nie jestem odosobniona w ocenie.

  1. Andrzej Dworak ★★★★★

    Dzisiaj otrzymałem drugą dawkę przypominającą. Polecam to miejsce. W recepcji grzeczni ludzie a szczepienie w gab. nr 4 wykonane tak, że go prawie nie czułem. Igła cieniutka, porcja mała a szczepiąca sympatyczna.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne INNOVA-MED Kabaty?

Centrum Medyczne INNOVA-MED Kabaty znajduje się przy Ksawerego Bronikowskiego 1, Ursynów, 02-796 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne INNOVA-MED Kabaty?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne INNOVA-MED Kabaty pod numerem +48 699 712 502

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne INNOVA-MED Kabaty?

Do Centrum Medyczne INNOVA-MED Kabaty można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements