Opinie

  1. Czitos Manuel ★☆☆☆☆

    Nie polecam, faktury po terminie 30-40 dni. Problemy z wypłacacalnością - radzę nie pchać sie w problemy. widać, że pozytywne opinie piszą opłaceni pracownicy - masakra.

  2. Wojciech Mierzejewski ★☆☆☆☆

    Nie płacą - omijać z daleka!!! Zadna z faktur nie została zapłacona w wymaganym terminie, opóźnienia rzędu 40 - 50 dni

  3. Kinga Gruszewska ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Typowi „przepisywacze” ładunków z giełdy, potwierdzają auto nie mając auta, odwołują transport na mniej niż godzinę do planowanego załadunku, kłamią do samego końca, zero skruchy, za to umiejętnie próbują odsunąć od siebie wszelkie niepowodzenia. Syf straszny! Nie warto jeździć z takimi pseudo przewoźnikami bo jedyne co z nimi można to stracić klienta! Dramat dramat dramat! Ta jedna gwiazdka to zdecydowanie za dużo!

  1. S3 System ★☆☆☆☆

    Porażka auto umówione na 13 FIX, najpierw twierdzą, że załadują o 15 później 17... i oczywiście twierdzenia Pani Joanny (nie polecam współpracy), że ustala z klientem dlaczego nie ładują. Jak zwykle z takich ustaleń nic nie wynika, a auto czeka dalej. Jak auto było już złapane, to reszta tej Pani nie interesuje.

  2. Micek Żarski ★☆☆☆☆

    Kpina! Bezczelnie przeklejają zlecenia z Timo na Transa pomimo wyraźnego zakazu i wymyślają bajki i uczą zasad transportu! Sprawę zgłaszam gdzie trzeba, takie procedury są surowo zabronione. Totalna dezinformacja, kłamstwa na każdym etapie realizacji transportu, spore spóźnienie, zero skruchy. Oni rządzą zleceniem i robią sobie, co chcą. Szczerze odradzam. Szkoda nerwów. Spedytorzy świeżo po przedszkolu, zero pojęcia o temacie.

  3. Marianna Kuklińska ★★★★★

    Profesjonalne podejście do klienta i kompetentna obsługa sprawiają, że nie zamieniłabym tej firmy na żadną inną. Serdecznie polecam!

  1. Agnieszka Szewczak ★★☆☆☆

    Opóźnienie w płatności już 3 tygodnie. Jeszcze nie uregulowane a spedytor dostał info z działu księgowego aby grzecznie czekać w kolejce...

  2. Ryszard Piskorowski ★☆☆☆☆

    Uwaga na ta firme. 100% amatorka. Przetrzymali 6h na rozladunku w Danii i oferują marne 100€. Spedytor nie panuje nad niczym, nie potrafil zalatwic rozladunku(kierowca sam sobie zorganizowal wozek widlowy) oraz nie potrafi wynegocjowac godnego zadoscuczynienia. Omijac, bo bedziecie zdani tylko na siebie!

  3. Dawid Dębicki ★★★★★

    Złego słowa o tej firmie spedycyjnej nie mogę powiedzieć. Wszystko zrealizowane zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, doświadczeni kierowcy i trzymanie się terminów.

  1. Hubert Karnas ★☆☆☆☆

    Niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat współpracy z tą firmą, konkretnie z jednym spedytorów. Ustalenia podczas rozmowy inne, kiedy otrzymałem zlecenie (po 5 godzinach) okazało się że wszystko jest całkowicie inaczej. Towar jest inny, godziny są inne. Każdy pracownik/spedytor powinien być wizytówką całej firmy ale coś tutaj zawiodło.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Interlogis Poland Sp.z o.o.?

Interlogis Poland Sp.z o.o. znajduje się przy Wiertnicza 34, 02-952 Warszawa, Polska

Jak można dotrzeć do Interlogis Poland Sp.z o.o.?

Do Interlogis Poland Sp.z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements