Szybka dostawa, przewidywany czas dostawy był na godzinę 11:02 kurierzy równo przyjechali, wniesienie do domu ,ustawili tak jak chciałem, bardzo mili. Polecam z całego serca.
Zdjęcia
Opinie
-
Etavrene ★★★★★
-
Gienia ★★★★★
Bardzo miły kontakt. Panowie przed przyjazdem zadzwonili. Bardzo mili i sympatyczni. Króciutka rozmowa również bardzo całość umiliła. Uważam, że opłata za wniesienie na konkretne piętro powinna być dodatkowo płatna. Obecna jest zbyt niska. Byłabym w stanie zapłacić znacznie więcej za ten komfort. Dziękuję bardzo.
-
Mateusz Surdel ★★★★☆
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy kuriera. Bardzo profesjonalna robota. Problem w tym , że wyslali jednego człowieka do rozladowania 700 kg towaru z czego niektóre paczki miały po 50+ kg i 2 m długości. Wniesienie było oplacone. I oczywiście kurier wniósłby to sam, ale jakim kosztem... Kurier 5 gwiazdek, firma kurierska 3.
-
Marta Zając ★★☆☆☆
Okazało się że godziny dostawy podawane przez Agata meble 8-20 oznaczają że to klient ma być dostępny w tych godzinach, ogromny problem z umówieniem dostawy na konkretny przedział czasowy. Udało się przy trzeciej próbie kiedy to po ustalonym przedziale czasowym 8-11 kurier 7.15 był na miejscu i powiedział że nie może czekać, na szczęście udało mi się dojechać i w końcu odebrać kanapę. Usługa dowóz +montaż podstawowy oznaczał tylko wniesienie paczki, Pan stwierdził że wystarczy rozpakować i wszystko jest złożone…no jednak kanapa była w częściach i wymagała skręcenia elementów. Panowie mili ale niestety całego procesu umawiania i realizacji dostawy nie polecam.
-
Ciche Moto ★★★★★
Dostawa super a narożnik z Agaty jeszcze lepszy. Od momentu kiedy mi panowie go wnieśli leżę i nie chce wstawać. Po co jak tak wygodnie. Zamowie pizze i poleżę jeszcze kilka dni aaaaaj a do pracy trzeba iść bo juz dzwonią gdzie jestem a mi sie tak fajnie leży... ajjjj jak wygodnie
-
Vito ★☆☆☆☆
Nie polecam. Termin dostawy ustalany z tym przewoźnikiem to bajka w którą nie warto wierzyć. Wysyłają sms, linki do śledzenia - wszystko to wielka ściema. Po co cały ten cyrk, skoro moja dostawa z wczoraj dalej na ich stronie ma status "w magazynie" i nowy termin dostawy wyznaczony jest na dziś? A meble już stoją u mnie od wczoraj. Po ustaleniu pierwszego terminu dostawy wziąłem pół dnia urlopu który zmarnowałem siedząc w oknie czekając na kuriera. Żeby odebrać w innym zaproponowanym przez nich terminie musiałem zmienić termin wizyty u lekarza. Jak tak można nie szanować czyjegoś czasu? Czy to taki problem zadzwonić że dziś nie dojedziemy? A dostawa w końcu została dowieziona przez inną firmę której Rhenus podzlecił transport. I do tamtej firmy powędruje 5 gwiazdek.
-
Anna Rogalska-Bućko ★★★★★
Jestem pozytywnie zaskoczona po niezbyt udanych doswiadczeniach sprzed kilku lat. Dostałam dwa maile od Rhenus (jeden po opłaceniu zamówienia, drugi dzień przed dostawą), gdzie otrzymałam link z możliwością śledzenia przesyłki. Mimo że dostawę miałam w opcji 8-20 to wieczorem wiedziałam już, że transport przyjedzie między 9.30 a 11.30 (nie musiałam całego dnia spędzić w domu żeby odebrać przesyłkę), a w dniu odbioru pojawiła się już dokładniejsza godzina (10.34). Panowie byli u mnie dokładnie w tym czasie, a ja na stronie miałam podgląd ile dostaw przede mną mają do zrealizowania. Gratuluję sprawności i pracowników, którzy oczywiście na ok. 40 minut przed dostawą zadzwonili że jadą. Bardzo dziękuję
-
Natalia Łomiak ★☆☆☆☆
Nie polecam... Cały dzień czekałam na dostawę, śledziłam przesyłkę. Kurier był 20km od miejsca mojego zamieszkania po chwili informacja, że nikogo nie było w domu! No to jakaś kpina! Kurier mógł zadzwonić podawałam numer telefonu. Jestem w szoku że po mimo tylu złych opinii Ikea jeszcze współpracuje z tą firmą ! Tym bardziej, że przesyłka jest opłacona... . Kolejny termin dostawy za 5dni. PORAŻKA
-
Marcin Koziara ★☆☆☆☆
Nie polecam, najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Nie wiem po co dają możliwość wyboru terminu dostawy skoro dzień wcześniej zmieniają datę dostawy, ale trudno, zdarza się. Następnego dnia z rana zmieniony status przesyłki na "dostarczony" pomimo braku dostawy. Po telefonie na infolinie okazało się, że wprowadzili zły status przesyłki, ale zostałem zapewniony, że przesyłka zostanie dostarczona jeszcze tego samego dnia a kurier się ze mną skontaktuje w celu poinformowania o szacowanych godzinach dostawy. Po paru godzinach bez kontaktu ze strony kuriera zadzwoniłem drugi raz na infolinię i zostałem ponownie zapewniony, że dostawa odbędzie się dzisiaj i że kurier się ze mną jeszcze skontaktuje. Oczywiście ze strony kuriera zero odzewu, przesyłka niedostarczona status na stronie, że przesyłka w magazynie. EDIT: po 20 tego samego dnia zmienili status przesyłki, że klient o 10:37 nieosiągnięty pomimo tego, że cały dzień zmarnowałem na czekanie w domu na kuriera. Ta firma to porażka i jakiś smutny żart, jeżeli macie wybór to polecam skorzystanie z usług porządnej firmy.
-
Anna Kłoda ★☆☆☆☆
Zamówiłam meble z Ikea Bydgoszcz. Dostawa była zaplanowana na środę, mail z potwierdzeniem dostawy i sms dotarły. Cały dzień czekałam na kuriera, a o 16 sms, że klient nieosiągalny, dostawa przeniesiona na piątek. Oczywiście kurier wcześniej nie zadzwonił. W piątek śledziłam zamówienie na stronie internetowej, samochód dostawczy byl 1 km od mojego mieszkania po czym po kilku minutach status na stronie - klient nieosiągalny. Telefonu od kuriera brak! Konsultant na infolinii rhenus powiedział tylko, ze kurier mnie nie zastał w mieszkaniu i zawrócic go nie moze, bo taka polityka firmy. Może poprosić kuriera o zdjęcie, ze byl pod blokiem co dla mnie nie jest żadnym dowodem, że niby nie było mnie w mieszkaniu! Co ciekawe po kontakcie z infolinia ikea konsultant, który kontaktował się z rhenus przekazal informacje od firmy dostawczej, że w środę auto miało.... tak- awarie i w piątek wcale nie wyjechało (ciekawe dlaczego na śledzeniu przesyłki w pt było niedaleko mojego mieszkania?). Ewidentnie ktoś z rhenus kłamie, firma to totalna porażka. Nie polecam dostawy z ikea przez tę firmę, przy większym zamówieniu lepiej na własną rękę znaleźć pewna firmę dostawczą. Szkoda czasu i nerwów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Rhenus Delivery Services Sp. z o.o.?
Rhenus Delivery Services Sp. z o.o. znajduje się przy Komitetu Obrony Robotników 45B, 02-146 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Rhenus Delivery Services Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Rhenus Delivery Services Sp. z o.o. pod numerem +48 222 726 028
Jak można dotrzeć do Rhenus Delivery Services Sp. z o.o.?
Do Rhenus Delivery Services Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku