Opinie

  1. Angelika Rosa ★★★★★

    Pani Doktor bardzo konkretna. Bardzo szybko nas poprowadziła po nie udanych konsultacjach. Bardzo pomocna i nie zostawia pacjenta bez rozwiązania:) polecamy

  2. Tymoteusz Wojewódzki ★★★★★

    Szczerze super miejsce wrzystko śmiga umówienie trwa maks 5 minut polecam

  3. Malgo Jancz ★☆☆☆☆

    To poradnia to jakiś żart. Po dwóch miesiącach czekania na wizytę dzisiaj po przyjechaniu na miejsce „pocałowałam klamkę”. Przychodnia zamknięta na głucho, telefonów nikt nie odbiera. Oczywiście żadnej informacji, że wizyta odwołana. Oprócz mnie czekała jeszcze inna rodzina, która przyjechała na wizytę spod Warszawy. Powiedzieli, że to już drugi raz kiedy ma miejsce taka sytuacja. Nie polecam, totalny brak profesjonalizmu.

  1. Gwiazda ★★★★★

    Polecam bardzo serdecznie. Umówienie wizyty zajmuje chwilę i trzeba być cierpliwym, godziny pracy są podane na stronie internetowej. Bardzo ale to bardzo miła obsługa pod każdym względem. Dziecko nawet nie odczuło badania kamerką przez nos tylko chwilowy stresik i dyskomfort . Polecam

  2. Karolina Przygoda ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam. Jakby się dało to dałabym 0 gwiazdek, No ale cóż. Dodzwonić się do nich to graniczy z cudem, myśle że szybciej było by już się połączyć z białym domem niż z ich przychodnia. Zarezerwowalam wizytę u lekarza przez proponowana przez nich aplikacje, została odrzucona bez podania podwoi czy zaproponowania nowego terminu a lekarz potrzebny na już. Nie polecam jednym słowem. Omijajcie z daleka bo ma się tylko poczucie że państwu się przeszkadza jako ze chce się iść na wizytę.

  3. Piotr B ★☆☆☆☆

    Brak miejsc parkingowych to minus, ale nie wina Centrum - taka okolica.. Za to ABSOLUTNY BRAK KONTAKTU telefonicznego to już pełny absurd. Dodzwonić się nie da, na wiadomości nie reagują. Przez stronę możesz się umówić - jeśli potrzebujesz o coś dopytać - No to trudno… Specjalista - super, placówka - dramat, jeśli zależy Ci na lekarzu - lepiej poszukać czy przyjmuje gdzie indziej.

  1. Damian Rożek ★☆☆☆☆

    Ci Państwo powinni zastanowić się nad organizacją pracy. Umówiłem wizytę dziecka na konkretną godzinę. Po 5 minutach dostałem SMS że przełożono moją wizytę 15 minut wcześniej (bez konsultacji czy mogę czy dojadę etc) Ok. Zebrałem sobie i dziecko i w drogę. Zdążyłem idealnie 5 minut przed terminem a w recepcji smutny Pan informuje mnie że jest opóźnienie i że trzeba poczekać ok 45minut!!!! Ściągnęli mnie 15 minut wcześniej żebym poczekał 45! Dramat! Jeżeli tak leczą jaki poziom obsługi oferują to dziękuje bardzo. Efekt wyszliśmy i nigdy tam już nie wrócimy. Gratulacje.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne na Brożka?

Centrum Medyczne na Brożka znajduje się przy Jana Brożka 18U1, 01-451 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne na Brożka?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne na Brożka pod numerem +48 662 368 162

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne na Brożka?

Do Centrum Medyczne na Brożka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements