Opinie

  1. andziamilu * ★★★★★

    Polecam współpracę z Merlimi, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta oraz miła atmosfera podczas prowadzenia rozmów. Firma godna zaufania

  2. Klaudia ★★★★★

    Współpracuje z firmą już nie pierwszy raz. Stały kontakt, pieniądze na czas, profesjonalni spedytorzy. W wypadku jakichkolwiek problemów wszystko jest należycie rozwiązywane.

  3. Konrad Rybkowski ★☆☆☆☆

    Przestrzegam przed współpracą! Szczególnie z Panem Łukaszem Sado. Transport z wymianą palet. W związku z nieprawidłowymi danymi przekazanymi przez zleceniodawcę (Pana Sado) auto najpierw oczekiwało na rozładunek kilka godzin, a następnie nie wyrobiło się do punktu zwrotu palet. Z tego powodu anulowano kolejny zaplanowany ładunek. Spedytor nie poczuwa się do odpowiedzialności za przestój i anulację. Komunikacja w kolejnym dniu tragiczna. Do godziny 12 kolejnego dnia nie udało się uzyskać żadnych informacji na temat rekompensaty. Spedytor pracuje od 4 lat w firmie, a w rozmowach telefonicznych udaje, że nie wie co to booking na transporeon :) Nie polecam !!!

  1. Michal I. ★★★★☆

    W porządku spedycja, różnie bywa z ładunkami, ale warto nadmienić wysiłek i rzetelną współprace z panią Justyna K. Przy dość problematycznym transporcie mogłem liczyć na regularnych kontakt oraz profesjonalne podejście do sytuacji.

  2. łukasz pater ★☆☆☆☆

    Od wielu lat współpraca z firmą była bardzo dobra lecz teraz zaczynają praktyki jak większość spedycji. Auto jest przetrzymane na załadunku i rozładunku w sumie na ponad 48h. Brak jakiejkolwiek dopłaty i jeszcze aroganckie podejście spedytora Rafała S. Odradzam współpracę bo dzięki takim praktykom firmy transportowe mają problemy finansowe.

  3. Klaudia Z. ★★★★★

    Bezproblemowy kontakt z firmą, całokształt współpracy oceniam bardzo dobrze, nie było kłopotów z płatnościami.

  1. Eliza Roguska ★★★★★

    Dobra współpraca, płatność w terminie

  2. kacper piec ★☆☆☆☆

    Nie polecam, firma nie płaci faktur, na wszelkie sposoby unika obowiązki zapłaty, faktury trzeba windykować.

  3. Anna Roguska ★★★★★

    Polecam współpracę z tą firmą

  1. Pan Adamek ★☆☆☆☆

    Nie akceptują zleceń na transie bo jak jest problem to nie płacą za pusty podjazd, przetrzymują auto cały dzień, opóźnienia w płatnościach, dzodzwonić się nie ma możliwości. Jedna z najgorszych spedycji w Polsce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Merlimi Sp.z.o.o.?

Merlimi Sp.z.o.o. znajduje się przy Franciszka Bohomolca 21, Żoliborz, 01-613 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Merlimi Sp.z.o.o.?

Można skontaktować się z Merlimi Sp.z.o.o. pod numerem +48 223 009 861

Jak można dotrzeć do Merlimi Sp.z.o.o.?

Do Merlimi Sp.z.o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements