Polecam współpracę z Merlimi, pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta oraz miła atmosfera podczas prowadzenia rozmów. Firma godna zaufania
Zdjęcia
Opinie
-
andziamilu * ★★★★★
-
Klaudia ★★★★★
Współpracuje z firmą już nie pierwszy raz. Stały kontakt, pieniądze na czas, profesjonalni spedytorzy. W wypadku jakichkolwiek problemów wszystko jest należycie rozwiązywane.
-
Konrad Rybkowski ★☆☆☆☆
Przestrzegam przed współpracą! Szczególnie z Panem Łukaszem Sado. Transport z wymianą palet. W związku z nieprawidłowymi danymi przekazanymi przez zleceniodawcę (Pana Sado) auto najpierw oczekiwało na rozładunek kilka godzin, a następnie nie wyrobiło się do punktu zwrotu palet. Z tego powodu anulowano kolejny zaplanowany ładunek. Spedytor nie poczuwa się do odpowiedzialności za przestój i anulację. Komunikacja w kolejnym dniu tragiczna. Do godziny 12 kolejnego dnia nie udało się uzyskać żadnych informacji na temat rekompensaty. Spedytor pracuje od 4 lat w firmie, a w rozmowach telefonicznych udaje, że nie wie co to booking na transporeon :) Nie polecam !!!
-
Michal I. ★★★★☆
W porządku spedycja, różnie bywa z ładunkami, ale warto nadmienić wysiłek i rzetelną współprace z panią Justyna K. Przy dość problematycznym transporcie mogłem liczyć na regularnych kontakt oraz profesjonalne podejście do sytuacji.
-
łukasz pater ★☆☆☆☆
Od wielu lat współpraca z firmą była bardzo dobra lecz teraz zaczynają praktyki jak większość spedycji. Auto jest przetrzymane na załadunku i rozładunku w sumie na ponad 48h. Brak jakiejkolwiek dopłaty i jeszcze aroganckie podejście spedytora Rafała S. Odradzam współpracę bo dzięki takim praktykom firmy transportowe mają problemy finansowe.
-
Klaudia Z. ★★★★★
Bezproblemowy kontakt z firmą, całokształt współpracy oceniam bardzo dobrze, nie było kłopotów z płatnościami.
-
Eliza Roguska ★★★★★
Dobra współpraca, płatność w terminie
-
kacper piec ★☆☆☆☆
Nie polecam, firma nie płaci faktur, na wszelkie sposoby unika obowiązki zapłaty, faktury trzeba windykować.
-
Anna Roguska ★★★★★
Polecam współpracę z tą firmą
-
Pan Adamek ★☆☆☆☆
Nie akceptują zleceń na transie bo jak jest problem to nie płacą za pusty podjazd, przetrzymują auto cały dzień, opóźnienia w płatnościach, dzodzwonić się nie ma możliwości. Jedna z najgorszych spedycji w Polsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Merlimi Sp.z.o.o.?
Merlimi Sp.z.o.o. znajduje się przy Franciszka Bohomolca 21, Żoliborz, 01-613 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Merlimi Sp.z.o.o.?
Można skontaktować się z Merlimi Sp.z.o.o. pod numerem +48 223 009 861
Jak można dotrzeć do Merlimi Sp.z.o.o.?
Do Merlimi Sp.z.o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku