Byłam przez lata zadowolona z przychodni stomatologicznej dopóki mój ból zęba nie został zdiagnozowany jako nadwrażliwość a okazało się że ten ząb umiera. Nie dostałam skierowania na RTG zęba dopóki nie mogłam już znieść bólu. Niepotrzebnie wymieniano mi plombę za którą zapłaciłam bo nie w niej był problem. Ja tu chodzę od ponad 15 lat. W niektórych prywatnych przychodniach jest zamiennik miazgi zęba. Może gdzieś by go uratowano przed leczeniem kanałowym? Inna stomatolog powiedziała że za późno zareagowano na moje dolegliwości bólowe by go uratować i się dziwiła co się działo wcześniej. Niemniej odbierają tu telefony przynajmniej w niektóre dni i terminy są krótkie jak na NFZ. Można się dostać z bólem bez terminu. Cena kanałowego bez mikroskopu się nie opłaca w stosunku do przychodni z mikroskopem. Za to płaci się w trzech jakby ratach bo leczenie kanałowe rozkładają tu na trzy wizyty.
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika Dudek ★★★☆☆
-
Marta Żukowska ★☆☆☆☆
W dniu wczorajszym dentystka przejechała mi wiertłem po twarzy - byłam umówiona do dr Zajączkowskiej, jednak Pani doktor oddelegowała do mnie najprawdopodobniej swoją stażystkę - nie przedstawiła się, nie poinformowała o posiadanych kwalifikacjach, nie zapytała o zgodę na taką zamianę. Przyjmuję pokarmy w formie płynnej przez słomkę, bo nie mogę nadwyrężać rany i nikt nie da mi gwarancji, że nie zostanę ze szpecącą blizną na twarzy. Uważajcie na siebie!
-
Iga Szymanek ★☆☆☆☆
Byłam umówiona na 10:00, a chirurg pojawił się dopiero po 1,5 godziny i nawet nie przeprosił. Pacjenci zapisywani są podwójnie na tę samą godzinę, a kolejne wizyty co 15 minut, mimo że lekarz jest jeden – przez co cały grafik to fikcja. Na dodatek w rejestracji panie mało uprzejme – kontakt telefoniczny czy osobisty sprawia wrażenie, że pacjent przeszkadza. Umawianie „na godziny” to żart, a cała organizacja działa tak, jakby czas pacjentów nie miał żadnej wartości.
-
Wiktor ★☆☆☆☆
Totalnie odradzam, stomatolog zepsuła mi zęba, rano gdy wstałem kawałek zęba odpadł tak sam z siebie. Dodatkowo wdała się infekcja, w buzi zbiera się ropa a cała twarz jest spuchnięta. Omijać szerokim łukiem!
-
Ewelina ★★☆☆☆
Ponad godzinne opóźnienie do stomatologa i nikt nie poinformował pacjentów o sytuacji – ani w recepcji (która była pusta), ani pani doktor, która mimo wychodzenia po kolejnych pacjentów, nie przekazała nic osobom czekającym. Nie zadzwoniono również wcześniej, mimo że numer telefonu mają. A przecież, gdy pacjent nie przychodzi, to potrafią zadzwonić, by zaprosić kogoś innego wcześniej. Szkoda, że ta komunikacja działa tylko w jedną stronę – kiedy lekarz ma lukę w grafiku. Gdy pacjent traci swój czas w poczekalni, to już nikogo to nie interesuje. Rozumiem, że nagłe sytuacje się zdarzają – to normalne. Ale w dzisiejszych czasach podstawowa informacja czy krótki telefon to kwestia szacunku i organizacji, której niestety tutaj zabrakło.
-
Lidia “SOJ” ★☆☆☆☆
Ortopeda tutaj to jakieś nieporozumienie. Nikt nie mówi , że trzeba sobie dzień wolny brać, bo opóźnienie ponad godzinne i nadal czekam. Zatem poco umawia się na daną godzinę? Już lepszy system bez godzinowy. Barak poszanowania czyjegoś czasu. Pracownicy mają płatne te godziny a pacjent nie. Nieudolność kierujących tą przychodnią, może powinni się zastanowić czy są na właściwym stanowisku
-
Bh ONy ★☆☆☆☆
Doktor S@dk0wsk! idealny przykład lekarza, który już dawno powinien zostać odsunięty od pracy w zawodzie. Przyszedłem do niego z pewnymi objawami górnych dróg oddechowych. Doktor stwierdził, że krople do nosa wystarczą. Odpowiedziałem, że biorę już drugi tydzień i nic nie pomagają. Jedyną odpowiedź po tym jaką uzyskałem to, że doktor mi nie pomoże. Oburzyłem się ponieważ nie po to idę do lekarza, z takim stażem żeby usłyszeć coś takiego. Zasugerowałem, że może powinienem zostać przez niego przebadany, zalecenie innego rozwiązania niż krople do nosa, ogólnie przynajmniej najmniejsza inicjatywa pomocy w moim kierunku. Cała wizyta trwała maksymalnie 3 minuty. Nie polecam tego człowieka w tej roli w jakiej większość ludzi do niego przychodzi. Służba zdrowia kuleje właśnie przez takich ludzi jak on, którzy biorą pieniądze a w żadnym przypadku nie przykładają się do swojej pracy. Jeżeli moje podatki, które płacę mają iść na coś takiego to już wolę żeby szły na potrzebujące dzieci i rodziny. Brak słów.
-
Anna Rogowska ★☆☆☆☆
Odradzam z całego serca ginekologa. Właśnie czekam na przyjęcie umówiona dwa miesiące temu na 11.30. jest godzina 13.03 i jeszcze dwie osoby przede mną. Chodzi o dr Panek. Dramat z opóźnieniami. Cały dzień stracony mimo umówionej na konkretną godzinę wizyty. Nie zdążę dziecka ze szkoły odebrać. Unikajcie!
-
Daria Ostrowska ★☆☆☆☆
Jakbym mogła, to dałabym zero. Po godzinie czekania i słuchania melodyjki i finalnie bycia „pierwszym w kolejce” zresetowało się i od nowa: „jesteś 10 w kolejce”. KPINA!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Lekarska WAT SP ZOZ?
Przychodnia Lekarska WAT SP ZOZ znajduje się przy Kartezjusza 2, Bemowo, 01-480 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Lekarska WAT SP ZOZ?
Można skontaktować się z Przychodnia Lekarska WAT SP ZOZ pod numerem +48 224 193 210
Jak można dotrzeć do Przychodnia Lekarska WAT SP ZOZ?
Do Przychodnia Lekarska WAT SP ZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku