Opinie

  1. Jola So ★☆☆☆☆

    Zła diagnoza i kierunek leczenia. Dr J. zabrakło kompetencji jednak 3 wizyty diagnostyczne policzone extra. Dziecko najadło się niewłaściwych leków, stracony czas i dużo pieniędzy. Najpierw schizofrenia, potem zespół Aspergera a jak w końcu trafiłam gdzie trzeba to się okazało, że nic z tych rzeczy. Żenada z którą należałoby pójść dalej...i ogromny żal

  2. Anna Kowalska ★☆☆☆☆

    Nie polecam placówka nie profesionalna rozmowa przy dziecku ..w gabinecie ? ! i kłamią że wykonują diagnozę ADHD kolejna naciagarnia kasy !! Osobno trzeba wykonać u innego specjalisty z polecenia dr. .. dramat !! Omijajcie z daleka !

  3. Magdalena Piekarz ★★★★★

    My czekamy na drugą wizytę z Franiem, dojeżdżamy z Warszawy. Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona doktor Jasek zlecił szereg badań inni lekarze nawet nie podejmowali tematu....więc czekamy na drugą. Pozdrawiamy

  1. Ewelina R ★★☆☆☆

    Nie polecam. Jeśli chodzi o rejestrację to nie mam żadnych zastrzezen. Natomiast z wizyty na wizytę u dr Jaska niestety ale się zniechęcalam do tej poradni gdyż miałam wrażenie, że doktor za każdym razem co innego mówi na ten sam temat. Ostatnia nieprzyjemna wizyta w poradni uświadomiła mi, że to nie jest dobre miejsce dla mojej autystycznej corki. Nie chce podawać szczegółów aby nie mieć nieprzyjemności. Dodatkowy minus to duże opóźnienia wizyt nawet do godziny.

  2. Adam Kłosek ★★☆☆☆

    Zacznę od pozytywów, czyli specjalistów, z wizyt u dr Joanny Łacisz byłem bardzo zadowolony, pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Niestety sama przychodnia pozostawia wiele do życzenia, wizyty są bardzo często przekładane, na korytarzu słychać co się dzieje w gabinecie. Wisienką na torcie jest podwyższenie ceny wizyty o 100zł już po jej umówieniu (co ciekawe, wbrew woli samego lekarza który w innych miejscach przyjmuje za „starą stawkę")

  3. Karolina Polańczyk ★☆☆☆☆

    Pierwsze wrazenie ok. Zla diagnoza, dlugie leczenie bez zadnych zmian. Po zasugerowaniu choroby leczenie nieadekwatne. Odstawienie lekow okazalo sie bardzo niebezpieczne. Zbedne rozmowy nie na tematy psychiki, o zyciu doktora, ktore z calym szacunkiem mnie nie obchodzi. Wywyzszanie sie i traktowanie pacjenta z gory. Az w koncu poddanie sie lekarza, co swiadczy o braku nalezytych kompetencji. Przykre. Ostrzegam, nie polecam. Wiedza lekarza jest nieadekwatna do ceny .

  1. Juka ★★☆☆☆

    Powiem szczerze prawie nic nie pomogła mi terapia w tej placówce.

  2. kedrus ★☆☆☆☆

    pamiętam to jak dziś kiedy miałem depresje i fobie szkolną to zadawał mi pytania podpalali cię lub biją cię i zagroził mi poprawczakiem że jeśli nie pójdę do szkoły powiem tyle to zwykła gnida pamiętam jak stwierdził że symulowałem ciekawe jak by się zachował jagby dowiedział się że miałem myśli samobójcze nie polecam

  3. Pawel Horna ★★★★☆

    Umówione godziny są tylko teoretyczne. Opóźnienia mogą sięgać godzinę i więcej. Nawet na miejscu nikt nie jest w stanie udzielić informacji ile wynosi aktualne opóźnienie. O informacji wyprzedzającej nie ma co marzyć. Tak więc można spędzić następne 2 godziny czekając w 4 miejscowej poczekalni. Jeśli przykładowo ktoś ma do odebrania dziecko z przedszkola to trzeba to załatwić przed wizytą. Płatność tylko gotówką. Parking na ulicy, poszukiwanie miejsca może zająć trochę czasu, chociaż nie wiem czy to problem bo czasu jest aż nadto. ;) Te czynniki trzeba uwzględnić jeśli chce się skorzystać z usług Medico. Sam Pan doktor równy gość.

  1. Anna Kwiatkowska ★★★★★

    Pierwsze wrażenie niestety jest istotne - a tymczasem pani, która odbiera telefony, obsługi klienta chyba uczyła się w PRLu. Rozmowa niemal tak "przyjemna", jak typowa wizyta w dziekanacie. Całkowicie odechciewa się korzystać z Państwa usług. To nie jest żadna złośliwa opinia, po prostu zdecydowanie polecam właścicielom Medico przyjrzeć się tej osobie, bo mogą niepotrzebnie tracić klientów. (Daję 5 gwiazdek tylko dlatego, że nie chcę Państwu zaniżać średniej, nie korzystając ostatecznie z oferowanych usług.)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Psychiatria dziecięca MEDICO - Specjalistyka?

Psychiatria dziecięca MEDICO - Specjalistyka znajduje się przy Przędzalniana 93, Widzew, 93-114 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Psychiatria dziecięca MEDICO - Specjalistyka?

Można skontaktować się z Psychiatria dziecięca MEDICO - Specjalistyka pod numerem +48 515 515 422

Jak można dotrzeć do Psychiatria dziecięca MEDICO - Specjalistyka?

Do Psychiatria dziecięca MEDICO - Specjalistyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements