Nie Polecam. Mówią co innego, Piszą co innego. A co innego realizują. Spedytorzy i Dyspozytorzy wyzywają kierowców i są wulgarni. Stawki takie, że się nie opłaca nawet wsiadać do ciężarówki. Trasy liczą po google maps. Trasy liczą jak najkrótsze. Oczywiście kosztów drogowych nie zwracają, a ich karty paliwowe, to pożal się boże. Przed wystawieniem tej opinii poczytałem inne. Okazało się, że pozytywne opinie wystawiają im nawet ich właśni pracownicy z różnych działów. Dają 5 gwizdek bez komentarza lub piszą "POLECAM +5 GWIAZDEK" Nie wygodne opinie usuwają. ODRADZAM WSPÓŁPRACE.
Zdjęcia
Opinie
-
THOMAS MILLER ★☆☆☆☆
-
Krystian Sikorski ★★★★★
Polecam współprace z firmą DARTOM, współpracuje od dawna z spedytorem P. Damianem oddział Gdańsk, zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik, w razie problemów na załadunku bądź rozładunku natychmiastowa reakcja i co najważniejsze pomoc! Płatności w terminie.
-
Vlad Klivoda ★★★★★
Gdybym musiał opisać współpracę z firmą Dartom w trzech słowach to byłoby to: Jakość, sprawność i profesjonalizm! Serdecznie polecam, w ostatnich czasach mało jest takich firm, które oferują tak zaawansowane rozwiązania w różnych sytuacjach!
-
Grzegorz Galek ★★★★★
Witam. Współpracując że spedycja Dartom jestem zadowolony. Cenie sobie to że mam przelewy na czas otwartość spedytorów i pomoc w razie potrzeby. Jestem bardzo zadowolony ze współpracą z Edytą. Czuję się tak jak w rodzinnej firmie. Nie zamierzam zmieniać spedycji a jeśli chodzi o polecenie jak najbardziej. Pozdrawiam.
-
Dariusz Haładaj Transport ★★★★★
Chcielibyśmy podziękować firmie DARTOM za ich niezawodność i profesjonalizm! Od początku naszej współpracy 2018 są dla nas partnerem, na którym zawsze można polegać. Cenimy przede wszystkim: ✅ Terminowość i punktualność (zawsze na czas!) ✅ Wysoką jakość usług (bezproblemowy przebieg każdego zlecenia) ✅ Świetny kontakt i elastyczność (profesjonalna obsługa, która rozumie potrzeby klienta) Jeśli szukacie solidnego partnera w zakresie transportu, logistyki, zaopatrzenia, Dartom to strzał w dziesiątkę. Cieszymy się na kolejne, wspólne projekty!
-
Kamil BANAS ★☆☆☆☆
Firma ogłosiła na portalu sprzedaży samochodów ogłoszenie, że sprzeda busa 9-osobowego marki Renault WGM8GN7. "Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym, bez wkładu finansowego dla Kupującego". Niestety, po obejrzeniu samochodu okazało się że jest naprawiany blacharsko, a naprawa jest bardzo kiepska - pęknięta szpachla na boku (przedstawiciel firmy zarzekał się że nic nie było robione), również lakierowany jest przód o czym sprzedający całkowicie zapomniał. Przedni zderzak niechlujnie zamontowany - w grillu wkręty, a po dotknięciu przodu zderzaka wypada z bocznych mocowań. Na plus niby jest "nowy" silnik o przebiegu 125kkm, w którym niektóre kostki elektryczne są odłączone, uszkodzona przednia szyba, a w miejsce katalizatora wspawany zwykły tłumik. Mimo uświadomienia sprzedawcy wad dalej próbuje sprzedać samochód jako stan bardzo dobry. Gdyby ktoś kupił ten pojazd z celowo ukrytymi wadami przez sprzedającego to chętnie pomogę w dochodzeniu praw.
-
Krzysztof Marlewski ★★★★★
Polecam miała atmosfera konkretną obsługa profesjonalizm.
-
Katarzyna ★★★★★
Jedna z największych firm spedycyjnych w Polsce. Dostawy na czas dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu wszystkich osób zajmujących się konkretną dostawą.
-
Olga Tkaczyk ★★★★★
Polecam współpracę z tą firmą!
-
Roman Markowski ★☆☆☆☆
Nie polecam firmy. Dostałem ładunek od nich, ponad 6h czekania na załadunku , około 10 na rozładunek, oczywiście żadnej dopłaty.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dartom Sp. z o.o.?
Dartom Sp. z o.o. znajduje się przy Bałtycka 50, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dartom Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Dartom Sp. z o.o. pod numerem +48 227 391 100
Jak można dotrzeć do Dartom Sp. z o.o.?
Do Dartom Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku