Opinie

  1. THOMAS MILLER ★☆☆☆☆

    Nie Polecam. Mówią co innego, Piszą co innego. A co innego realizują. Spedytorzy i Dyspozytorzy wyzywają kierowców i są wulgarni. Stawki takie, że się nie opłaca nawet wsiadać do ciężarówki. Trasy liczą po google maps. Trasy liczą jak najkrótsze. Oczywiście kosztów drogowych nie zwracają, a ich karty paliwowe, to pożal się boże. Przed wystawieniem tej opinii poczytałem inne. Okazało się, że pozytywne opinie wystawiają im nawet ich właśni pracownicy z różnych działów. Dają 5 gwizdek bez komentarza lub piszą "POLECAM +5 GWIAZDEK" Nie wygodne opinie usuwają. ODRADZAM WSPÓŁPRACE.

  2. Krystian Sikorski ★★★★★

    Polecam współprace z firmą DARTOM, współpracuje od dawna z spedytorem P. Damianem oddział Gdańsk, zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik, w razie problemów na załadunku bądź rozładunku natychmiastowa reakcja i co najważniejsze pomoc! Płatności w terminie.

  3. Vlad Klivoda ★★★★★

    Gdybym musiał opisać współpracę z firmą Dartom w trzech słowach to byłoby to: Jakość, sprawność i profesjonalizm! Serdecznie polecam, w ostatnich czasach mało jest takich firm, które oferują tak zaawansowane rozwiązania w różnych sytuacjach!

  1. Grzegorz Galek ★★★★★

    Witam. Współpracując że spedycja Dartom jestem zadowolony. Cenie sobie to że mam przelewy na czas otwartość spedytorów i pomoc w razie potrzeby. Jestem bardzo zadowolony ze współpracą z Edytą. Czuję się tak jak w rodzinnej firmie. Nie zamierzam zmieniać spedycji a jeśli chodzi o polecenie jak najbardziej. Pozdrawiam.

  2. Dariusz Haładaj Transport ★★★★★

    Chcielibyśmy podziękować firmie DARTOM za ich niezawodność i profesjonalizm! Od początku naszej współpracy 2018 są dla nas partnerem, na którym zawsze można polegać. Cenimy przede wszystkim: ✅ Terminowość i punktualność (zawsze na czas!) ✅ Wysoką jakość usług (bezproblemowy przebieg każdego zlecenia) ✅ Świetny kontakt i elastyczność (profesjonalna obsługa, która rozumie potrzeby klienta) Jeśli szukacie solidnego partnera w zakresie transportu, logistyki, zaopatrzenia, Dartom to strzał w dziesiątkę. Cieszymy się na kolejne, wspólne projekty!

  3. Kamil BANAS ★☆☆☆☆

    Firma ogłosiła na portalu sprzedaży samochodów ogłoszenie, że sprzeda busa 9-osobowego marki Renault WGM8GN7. "Samochód w bardzo dobrym stanie technicznym, bez wkładu finansowego dla Kupującego". Niestety, po obejrzeniu samochodu okazało się że jest naprawiany blacharsko, a naprawa jest bardzo kiepska - pęknięta szpachla na boku (przedstawiciel firmy zarzekał się że nic nie było robione), również lakierowany jest przód o czym sprzedający całkowicie zapomniał. Przedni zderzak niechlujnie zamontowany - w grillu wkręty, a po dotknięciu przodu zderzaka wypada z bocznych mocowań. Na plus niby jest "nowy" silnik o przebiegu 125kkm, w którym niektóre kostki elektryczne są odłączone, uszkodzona przednia szyba, a w miejsce katalizatora wspawany zwykły tłumik. Mimo uświadomienia sprzedawcy wad dalej próbuje sprzedać samochód jako stan bardzo dobry. Gdyby ktoś kupił ten pojazd z celowo ukrytymi wadami przez sprzedającego to chętnie pomogę w dochodzeniu praw.

  1. Krzysztof Marlewski ★★★★★

    Polecam miała atmosfera konkretną obsługa profesjonalizm.

  2. Katarzyna ★★★★★

    Jedna z największych firm spedycyjnych w Polsce. Dostawy na czas dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu wszystkich osób zajmujących się konkretną dostawą.

  3. Olga Tkaczyk ★★★★★

    Polecam współpracę z tą firmą!

  1. Roman Markowski ★☆☆☆☆

    Nie polecam firmy. Dostałem ładunek od nich, ponad 6h czekania na załadunku , około 10 na rozładunek, oczywiście żadnej dopłaty.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dartom Sp. z o.o.?

Dartom Sp. z o.o. znajduje się przy Bałtycka 50, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dartom Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z Dartom Sp. z o.o. pod numerem +48 227 391 100

Jak można dotrzeć do Dartom Sp. z o.o.?

Do Dartom Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements