Opinie

  1. Kamil Kamilski ★★★★★

    Pełny profesjonalizm. Przyjechałem z zapytaniem odnośnie jednej sprawy, od ręki była odpowiedź, a przy okazji fachowym okiem wychwycono inny uszkodzony element. Element mi wymieniono również sprawnie.

  2. Paweł Krotowski ★★★★★

    Auto i mechanik, to zawsze niepotrzebny stres. Naszczęscie jest kuznia. Kosztorys, dokumentacja i transparetność, zamiast rozmytego „wie pan, 5000 i zobaczymy. ” Prawda, poczekalni z kawką nie ma, ale jeszcze zadna poczekalnia mi auta nie naprawiła.

  3. Michał Firszt ★★★★★

    UWAGA! Jeżeli szukasz naprawdę dobrego mechanika to trafiłeś dobrze. Naprawiałem auta na Bemowie i Bielanach i w Jabłonnej, ale zawsze coś było nie tak. Nie do końca jasne wyceny i teksty typu " wie pan cena może wzrosnąć (zawsze wzrastała). W Kuźni mechanika dostałem super dokładną wycenę. Wyszczególnione godziny pracy i stawka. Do tego zdjęcia oraz film uszkodzonych elementów. Nawet zdjęcia na podczerwień się znalazły. Jednym słowem profeska! Auto naprawione w 3 dni, a było tego trochę! Naprawdę szczerzę polecam i na 100% jeżeli będzie potrzeba to tam właśnie się udam następnym razem. Gdyby wszyscy mechanicy tak działali to by było dobrze :-) Pozdrawiam właściciela. Tak trzymaj!

  1. Biuro Mercedes-Retro ★★★★★

    Dziękuje za przeprowadzony przegląd i naprawę zawieszenia, jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Jak zawsze pełen profesjonalizm i w rozsądnych cenach. Polecam , maksymalnie wysoka ocena.

  2. Michał Wilk ★★★★★

    Profesjonalna obsługa, przyzwoite ceny, szybkie terminy i ogromna wiedza. Z całego serca polecam ten warsztat. Dopiero oni dali radę naprawić auto które było już u 3 innych mechaników.

  3. Ciribati ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Miałam wrażenie, że coś się dzieje z hamulcami - w innym zakładzie sprawdzili i powiedzieli, że niby OK. Gdy przyjechałam do Kuźni na robienie czegoś zupełnie innego od razu wskazali, że to hamulce są w pierwszej kolejności do wymiany (po tym zdałam sobie sprawę, że nie są leniwi, nie zależy im tylko na zarobku a na tym aby auto było bezpieczne i sprawne). Teraz jeżdżę tam już cały czas :) Plus za wycenę na maila, wskazanie co należy zrobić najszybciej, co można odłożyć na później. Miła obsługa. Polecam. Byłam tam już z 5 razy i za każdym wyjeżdżam zadowolona... na pewno też będę wracać :)

  1. Joanna Wolosiewicz ★★★★★

    Serwisuje tutaj auto od 2 lat, polecam :)

  2. martenz555 ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Za każdym razem bardzo miła obsługa. Zawszę bardzo dobrze wykonana praca. Profesjonalne wykonanie usług, zgodnie z zaleceniami ASO danej marki. Polecam w 100%.

  3. Tomasz Kolanowski ★★★★★

    Polecam !! Profesjonalizm, dobra diagnoza , szybka wycena, Sprawna naprawa i bardzo miły kontakt. Super! Pozdrawiam Pana Bartosza

  1. Mateusz Kacper ★★★★★

    Świetna obsługa ! Polecam z całego serca :) Przyjechałem na wymianę oleju, wcześniej dostałem wycenę usługi. Gdy poprosiłem o tańszy olej, Pan Bartosz wysłał mi kilka tańszych propozycji. Serwis przebieg bardzo sprawnie. Na koniec dostałem jeszcze klika informacji odnośnie tego na co zwrócić uwagę przy aucie. Na zdecydowany plus uzupełnienie płynu do spryskiwaczy. Mała ponad programowa rzecz a cieszy :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kuźnia Mechanika?

Kuźnia Mechanika znajduje się przy Szkolna, 05-110 Jabłonna, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kuźnia Mechanika?

Można skontaktować się z Kuźnia Mechanika pod numerem +48 662 000 909

Jak można dotrzeć do Kuźnia Mechanika?

Do Kuźnia Mechanika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements