Opinie

  1. Agnieszka Cozel Kasperek ★★★★★

    Super obsługa i doradztwo. To już kolejny raz korzystamy z tego sklepu. Polecam

  2. Adrian Maciejewski ★★★★★

    Sklep Petrostar to świetne miejsce dla kierowców szukających olejów czy filtrów powietrza w dobrej cenie. Produkty są wysokiej jakości. Ogromnym plusem jest możliwość odbioru osobistego w kilku lokalizacjach na terenie Warszawy z opcją wyboru płatności zarówno kartą, jak i gotówką. Zamówienia można odebrać nawet do 7 dni, co daje dużą wygodę. Polecam

  3. Andrzej Be ★★★★☆

    Bardzo szybka obsługa. Udało mi się kupić szczotkę w kilka sekund i bez zbędnego gadania. Polecam na szybkie zakupy, również dlatego, że sklep jest dobrze wyposażony. Jeden minus to problem z parkingiem, a sklep z akcesoriami samochodowymi siłą rzeczy powinien mieć dużo miejsc, bo większość klientów przyjeżdża autami.

  1. . ★☆☆☆☆

    Nigdy więcej! Takiego nieprofesjonalnego traktowania klienta trudno już doświadczyć w dzisiejszych czasach!!! Chłop w średnim wieku opryskliwy już od wejścia, wydawał się maksymalnie zblazowany i niepocieszony że tu siedzi, gdyby nie ci klienci to by była całkiem fajna robota co?:) Z tego co widzę sklep nic sobie nie robi z opinii klientów, moje odczucia co do okropnego traktowania klientów w tym sklepie nie są odosobnione. Nigdy więcej nie kupię niczego w takiej firmie.

  2. Lu Bo ★☆☆☆☆

    Może moja opinia wpłynie na jakość obsługi jednego z Panów ze sklepu stacjonarnego na Bielanach. Pan miał problem z wydaniem zamówionego towaru przez internet gdyż nie otrzymałem SMSa potwierdzajacego gotowość towaru do odbiór. Towar stoi na półce ale jest problem. Udało się kupić. Pozdrawiam

  3. Cam Kozlovsky ★★★★★

    Kupiłem wszystko czego potrzebowałem. Mają też filtry oleju do motocykli. Załoga oczywiście pomocna. Polecam.

  1. Sebastian Bastian ★★★★★

    Zwiedziłem różne oddziały Petrostar, ale oddział na Bielanach na najwyszym poziomie. Bardzo sprawna obsługa.

  2. Karol Zdancewicz ★★☆☆☆

    Polecono mi ten sklep, obsługa miła jednak jak się okazało, że akumulatora nie ma na miejscu Pan twierdził że zamówić muszę sam z ich strony. Jako że się nie znam szukałem kolejnego sklepu. Niedaleko na wolumenie w sklepie z akumulatorami Pan zamówi, trochę dalej na arkuszowej w inter-cars również. Ja nie polecę, choć jak towar będzie na miejscu to myślę że wszystko pójdzie sprawniej :)

  3. Michał Rokicki ★☆☆☆☆

    Akumulator przestał mi działać. Poszedłem do sklepu, żeby reklamować akumulator lub ustalić, że jest rozładowany. Pan z obsługi zmierzył prąd amperomierzem i powiedział, że akumulator jest przepalony lub uszkodzony w inny sposób i że trzeba go reklamować - odesłać do producenta co ma trwać do 2 tygodni. Ponieważ musiałem mieć sprawny samochód kupiłem nowy akumulator, pan z obsługi powiedział, że jak producent odeśle fabrycznie nowy akumulator po uwzględnieniu reklamacji, będę mógł ten fabrycznie nowy akumulator zwrócić i odzyskać pieniądze. Teraz okazało się, że reklamowany akumulator tak naprawdę nie jest uszkodzony, był tylko rozładowany. Finał sprawy jest taki, że mam teraz 2 akumulatory i wpłacone 30zł kaucji, jako że przy zakupie drugiego akumulatora nie miałem starego na wymianę. Czyli przez to, że pan z obsługi nie potrafi odróżnić akumulatora rozładowanego od uszkodzonego (mimo to stwierdził, że jest przepalony) jestem teraz stratny ponad 300zł. Sklep w żaden sposób nie pomógł mi w tej sytuacji, nie zaproponował żadnego rozwiązania.

  1. Gonschik7 ★★★★★

    Trafiłem do tego sklepu z polecenia mojego kolegi, i jestem bardzo zadowolony. Na prawdę duży wybór i dużo mają na stanie. A tego czego nie mają to można do zamówić. Obsługa na 5 gwiazdek! Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Petrostar?

Petrostar znajduje się przy Aleja Zjednoczenia 52, Bielany, 01-803 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Petrostar?

Można skontaktować się z Petrostar pod numerem +48 228 644 643

Jak można dotrzeć do Petrostar?

Do Petrostar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements