Opinie

  1. Slavicilona Slavicilona ★★★★★

    najlepsza i najszybsza obsługa ever! Rysiek i Michal zawsze wszytko na czas! polcem Hipol

  2. Piotr Bielicki ★☆☆☆☆

    Kupiłem klocki i tarcze prosiłem najlepsze i co tarcze biją aż kierownica się trzęsie . Dramat więcej tam nie kupię. Nie odbierają telefonów

  3. Wiktor Bukała ★★★★★

    Kilkukrotnie odwiedzałem "Hipola" i nie zamierzam przestać. Panowie mają zazwyczaj wszystko na stanie (płyta podłogowa golf4), a jak nie mają to zamawiają (czasem nawet na sobotę). Nie ma problemu z otwarciem części i porównaniem z tą na samochodzie. Raz zdarzyła się sytuacja że na samochodzie była inna część (numer części identyczny) a przyszła inna. Nie było problemu żeby wymienić. Obsługa miła i fachowa. W kwestii cen: "W internecie można znaleźć taniej" ale raz że trzeba czekać na dostawę a dwa, tutaj panowie doradzą. Zresztą nie ma tutaj zdzierstwa ;).

  1. de gustator ★★★★★

    Jeśli chodzi i części do Japończyków to jest zdecydowanie najlepsze miejsce jakie znam. Obsługa miła i śmiechowa, nie dość, że Panowie doradzą to i pożartatować z nimi idzie. Kupuje tu części od kilku lat i nigdy nie miałem z niczym problemu, więc Poleconko

  2. Bogdan Świtaj ★★★★★

    Miałem okazję robić zakupy w tym sklepie. Do dziś wspominam miłą obsługę, fachowe doradztwo i profesjonalne podejście do klienta. Części w dobrej cenie i jakości znalazłem właśnie tam

  3. LiderBus Szczecin ★★★★★

    Bardzo dobry kontakt, mimo iz nie bylo dostepnosci czesci sprzedawca poswiecil czas i znalazl czesc w innem sklepie a kontakt przekazal dzieki czemu udalo sie pozytywnie dokonac zakupu. Polecam

  1. Maciek Mijal ★★★★★

    Bogata oferta, szybka merytoryczną obsługa i dostępność części "od ręki". Z uwagi na prowadzoną przeze mnie działalność gospodarczą odwiedzam kilka razy w miesiącu. Wracam regularnie

  2. Daniel Kędzierski ★☆☆☆☆

    Obsługa nie jest uprzejma. W ciągu 18h ten sam akumulator zdrożał o 48 zł, u tego samego sprzedawcy. Pomimo, iż cena została ustalona i dogadana. Sprzedawca gubi się w zeznaniach - raz mówi, że namówił mnie na droższy akumulator dlatego jest inna cena, żeby po chwili powiedzieć mi, że on nie gwarantował tej ceny i musiała ona wzrosnąć. Dodatkowo gdy zamówi się samemu ten akumulator, przez stronę internetowa tego sklepu różnica wynosi już 90 zł. Bardzo nie polecam tego sklepu, szkoda czasu na zakupy w tej placówce

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hipol Sp. z o.o.?

Hipol Sp. z o.o. znajduje się przy Staniewicka 26, Targówek, 03-310 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hipol Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z Hipol Sp. z o.o. pod numerem +48 225 122 810

Jak można dotrzeć do Hipol Sp. z o.o.?

Do Hipol Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements