Czekalem na odpowiedz operatora ponad 10 minute, choczaz bylem 1 w kolejce. Nie doczekalem sie. Chiba kawa byla wazniejsza
Zdjęcia
Opinie
-
Богдан Кристюк ★☆☆☆☆
-
Adam Obuchowski ★★★★★
Bardzo dobry sklep z częściami do samochodów. Polecam. Czasami jest tam kłopot z zaparkowaniem bo jest mało miejsca przed sklepem przy Młodzieńczej, ale zawsze dotąd jak tam byłem, to udawało mi się jakieś miejsce znaleźć, więc daje radę.
-
Piotr Borowski ★☆☆☆☆
Zamówiłem części nie dotarły nie poinformowali mnie nawet a dzwoniąc na infolinie po czekaniu 40 minut jak już byłem pierwszy rozłączyli mnie. Nie polecam
-
Michał Trojanowski ★☆☆☆☆
Godzina wiszenia na linii w oczekiwaniu na połączenie i końca nie widać. Proponuje zwiększyć liczbę konsultantów bo tak daleko nie zajedziecie.
-
Bartosz ★★★★★
Dobry sklep. Najczęściej znajdą potrzebną cześć, jeśli się nie uda, to zaproponują alternatywne rozwiązanie
-
Mateusz Siwiec ★☆☆☆☆
Wisisz na lini 25 min jako 6 ty w kolejce potem dochodzisz do 1 miejsc w kolejce potem kolejne 30 min czekasz już jako pierwszy w kolejce i nikt nie odbiera. Bardzo słabo... Nie polecam kontaktu z tą firmą.
-
Grzegorz ★☆☆☆☆
Zmarnowałem prawie 30 min żeby kupić dwa filtry a było pusto w sklepie. Żenada i amatorstwo.
-
piotr gmitrzak ★☆☆☆☆
Nie polecam. Asortyment ok ale kolesie za lada już nie. Nie znają się , poszedłem do nich po zakup mcpersona amorki, mocowania, łożyska, sprężyny. Niestety po nr Vin niby dobrali ale nie tak jak być powinno. Dali nie ten element i zabrakło jednego. Po zrobieniu po tygodniu ponowny demontaż bo stukało. Okazało się że pękła guma z powodu braku elementu którego nie dali. Kazali złożyć reklamacje ( obwiniając producenta a nie siebie) niestety odrzucili reklamacje. Ale ja akurat tej sprawy tak nie zostawię bo ich niewiedzia i nie potrafię nie przyznania się do winy pociągnęła za sobą też inne koszty. Niestety ale pracownik po vinie miał dodać całość miał powiedziane że ma być wyjął włożył. A nie dał mając wvin widzi wszystko. Pomijam że po zakupie tego samego dnia byłem wymienić górne mocowanie bo dał nie to co powinno być. A miał vin. Niestety ale błąd został ujawniony wcześniej przed waszym serwisem pseudo. Bo po 2dniach jak zdemontowalem zwoju wszystko żeby zobaczyć dlaczego stuka, dorwałem rysunek z ASO z elementami i zauważyłem że nie daliście jednej części. Pomijam że nie kompetencje pracownika chcieliście zwalić na producenta. A ja jak informowałem pracownika sprawy tej nie zostawię bo zgodnie z prawem minęło 14dni na rozpatrzenie reklamacji .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KTD Sp. z o.o.?
KTD Sp. z o.o. znajduje się przy Młodzieńcza 15, Targówek, 03-655 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KTD Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z KTD Sp. z o.o. pod numerem +48 226 782 939
Jak można dotrzeć do KTD Sp. z o.o.?
Do KTD Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku