Opinie

  1. Piotr Piotr ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa jesteśmy rodzina raz w miesiącu i za każdym razem obsługa nadęta!! czego nie można powiedzieć o szatni zawsze miło przyjemnie! Panie na kasach to jakaś porażka

  2. Wiktoria ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego parku, okropna obsługa, bardzo nie mili ratownicy ponieważ jak pływałam sobie z koleżanką na dużym basenie podszedł do nas ratownik i bardzo nie miło powiedział nam że na głębokiej wodzie nie możemy pływać. Ale czy nie od tego jest basen aby sobie pływać? Może koleżanka nie pływała idealnie lecz miała deskę ze sobą i próbowała swoich możliwości. Daję jedną gwiazdkę. Już nigdy nie pojadę na ten park wodny. Nie polecam, okropne miejsce.

  3. Alan Przewozniczuk ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego parku pierw obsłóga była bardzo nie miła i jak w automacie kupiłem Tirgera to automat zeżarł mi pięniądze spytałem pana że nie automat nie chce mi oddać reszty to powiedział chamsko że:A napewno wrzucziłeś 8zł? No jagby nwm wrzuciłem grosza wieś pijaku?

  1. OgórkowyTerminator ★★★☆☆

    Dobra lokalizacja, ciekawy wyglądowo budynek. Baseny ok. Woda w pływackim bardzo zimna, a w jaccuzi zbyt chłodna jak na tą strefę. Sauny to nieporozumienie. Więcej gwiazdek nie ma za co dać.

  2. Konrad Siedlanowski #37 ★★★★★

    Fajny park wodny, polecam czerwoną zjeżdżalnie, jest calkiem szybka :D

  3. Barti I. ★★★☆☆

    Nie mogę dać więcej gwiazdek temu miejscu ...z zewnątrz park wodny wygląda bardzo nowocześnie, zachęcająco. Ciekawe bryła budynku, rzeźby, otoczenie. W środku też aranżacja wnętrza jest bardzo ciekawa. Miły pan obsługujący szatnię. Basen pływacki jest bardzo dobry - szerokie tory. Dużo atrakcji dla dzieci. ..ale....woda w basenie pływackim najzimniejsza w jakiej pływałem. Woda w jacuzzi można powiedzieć - zimna, nawet bardzo jak na takie miejsce. Teraz najważniejsze: "strefa" saun (w cudzysłowiu "strefa" bo ciężko te dwie marne sauny nazwać strefą) - NIE powinna być dodatkowo płatna do i tak drogiego (jak na takie warunki) basenu. 11 zł za 10 minut ! - jakieś nieporozumienie chyba...dwie sauny ....w kąciku basenu ..przepraszam ale to żart ...jeśli już miałaby być dodatkowo opłata za wejście na tę "strefę" z basenu to chyba max 2 zł za 10 minut i to by było przesadą. Dla porównania: basen w Białymstoku - 1 h - 13 zł lub 17 zł - i w tej cenie do dyspozycji jest 6 saun ! bez dodatkowych opłat. Za wejście na strefę saun można płacić jak jest to strefa z prawdziwego zdarzenia, a nie dwie sauny jako dodatek w hali basenowej. Niestety byłem na naprawdę wielu basenach a ten - a szczególnie ta "strefa" to porażka.

  1. Lola Bunny ★★★★☆

    Cały kompleks w dobrej lokalizacji i zadbany. Wchodząc wszędzie czysto i przestrzennie. Szafki na buty z możliwością zwrotu pieniądz - bardzo na plus. W szatniach sporo miejsca, czysto i bez tłumów. Nie jest to może ogromny basen ale można znaleźć tutaj chwilę relaksu i zabawy. Prąd wodny dość silny, ja bawiłam się świetnie ale dzieci raczej pod opieką rodzica. Możliwość skorzystania z biczy wodnych, jacuzzi, sauny i basenu do pływania na odległości. Kilka zjezdzalni i baseny dla dzieci. Jedyny minus to okropnie zima woda i ogólnie zimno było w pomieszczaniu.

  2. Paulina Muzyka ★★★★☆

    Basen w porządku, czerwona zjeżdżalnia fajna, nie było zbyt tłoczno nawet w czasie majówki. Odrzuca jednak bardzo intensywny zapach chloru już w szatni. Panie na kasie jak zwykle - zależy jaka się akurat trafi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Wodny Siedlce?

Park Wodny Siedlce znajduje się przy Jana Pawła II 8, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Park Wodny Siedlce?

Można skontaktować się z Park Wodny Siedlce pod numerem +48 256 333 333

Jak można dotrzeć do Park Wodny Siedlce?

Do Park Wodny Siedlce można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements