Zdecydowanie nie polecam. Oddałem amortyzator do regeneracji który miał być naprawiony do tygodnia czasu gdy okres ten minął zadzwoniłem spytać się kiedy mogę się spodziewać okazało się że Pan wysłał go gdzieś i paczkę rozpakowują i jutro zaczynają robić. Minął kolejny tydzień znowu wykonałem telefon do tego Pana i znowu że dopiero paczkę otwierają i czas do dwóch tygodni się zwiększył. Nie poważny człowiek który zresztą po sposobie rozmowy ewidentnie próbuje zgrywać cwaniaka.
Zdjęcia
Opinie
-
Adam X x x ★☆☆☆☆
-
Herios Herios ★★★★★
W serwisie rozłożyli ręce tutaj nam pomogli i doradzili fachowcy jakich mało
-
Sergiusz Nachabe ★★★★★
Naprawdę fachowo i za normalną cenę
-
Marcin Prędki ★★★★★
Witam, fachowa obsługa. W wielki piątek pomogli w jedną godzinę a mało brakowało i na święta jechał bym chyba pociągiem. Wszytko śmiga, pojechałem i wróciłem bez problemu. Dziękuję za szybką pomoc
-
Piotr Skrobecki ★☆☆☆☆
Super mechanik do zdzierania pieniędzy za cześci liczy o połowe drożej bo sprawdziłem wymienił tylne miechy po regeneracji i osuszacz w kompresorze za 45 zł plus uszczelki 150 z robocizną zgarnoł 4500 a te 500 doliczył za przyspawanie trzech śrubek średnicy piecu milimetrów które się oderwały po miesiącu.Sam robie przy blacharce samochodowej gdybym tyle za spawanie liczył to byłbym chyba milionerem albo nie mił żadnego klijeta.Facet po prostu myślał że nie będę sprawdzał tego co zrobił.A do tego trzymał samochód trzy tygodnie.Za zrobienie przodu zażyczył sobie 5000 plus robocizną więc sam to wymieniłem w dwie godziny i kosz był 2800.jak myślicie jest różnica?
-
Radek ★★★★★
Polecam, byłem w kilku serwisach i tylko wyrzuciłem pieniądze, przypadkowo trafiłem na ten warsztat. Tylko ten sprostał naprawić błąd w airmatic. Prawdziwy fachowiec!
-
Agnieszka Ostrowska ★★★★★
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście. Firma godna polecenia,audi śmiga bez zarzutu!!!
-
Andrzej Ch ★★★★★
Wysłałem do Pana Amortyzator od Porsche Panamery. Pan poinformował z góry o kosztach. Na drugi dzień zadzwonił że dojdą dodatkowe koszty uszczelki i czy wyrażam zgodę. Co bardzo mi się spodobało bo wiele warsztatów sobie sami wymieniają dodatkowe rzeczy bez konsultacji i przy rozliczeniu jest problem i nie smak. Naprawa miała trwać 2 dni a trwała 4-5 dni ze względu na uszczelkę ale również zostałem o tym poinformowany. Kontakt telefoniczny bez żadnego problemu, jak nie odbiera to w ciągu kilkudziesieciu minut oddzwania. Korzystałem z wielu warsztatów z wieloma samochodami ale tutaj jeden z nie wielu gdzie mi się naprawdę podobała obsługa i konkret. Bez żadnych tekstów, a zobaczymy , a nie wiem, a dogadamy się itd. Z pełną świadomością polecam.
-
Mr. Meeseeks ★★★★★
Naprawdę mechanik godny polecenia. Gdy byłem w Warszawie padły mi poduchy w CLS po rozmowie z mechanikiem zostałem przyjęty od ręki i auto było sprawne na następny dzień!!! Mega pomoc za co serdecznie dziękuję. Cenny Naprawdę uczciwe.
-
Łukasz Dybkowski ★★★★★
Fachowiec, już coraz mniej takich. Diagnoza w punkt, po naprawie problemy zniknęły i wszystko działa jak należy. Czas naprawy i cena adekwatna do usterki. Oddawałem już zawieszenia z dwóch różnych marek i widać, że człowiek zna się na rzeczy i ma wiedzę. Szczerze polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zawieszenia Pneumatyczne Airmatic?
Zawieszenia Pneumatyczne Airmatic znajduje się przy Pogodna 23c, Struga, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zawieszenia Pneumatyczne Airmatic?
Można skontaktować się z Zawieszenia Pneumatyczne Airmatic pod numerem +48 512 180 992
Jak można dotrzeć do Zawieszenia Pneumatyczne Airmatic?
Do Zawieszenia Pneumatyczne Airmatic można dotrzeć, korzystając z poniższego linku