Opinie

  1. Weronika Kobylińska ★☆☆☆☆

    W nocy na Modlinie taksówkarz nie czekał na nas o czasie, mimo, że była umówiona na konkretną godzinę na 8 osób. Musieliśmy dzwonić do dyspozytorni, która nie dała żadnych konkretnych danych. W końcu w chaosie szukaliśmy samochodu na parkingu, latając z walizkami i małymi dziećmi o 1szej w nocy. Taxi nie miała żadnych oznaczeń, nazwy firmy na drzwiach, a kierowca nie miał wywieszonej licencji. Jak zwróciłam mu uwagę, że szkoda, że nie zadzwonił gdzie jest, by wszystkim oszczędzić czasu i nerwów, był agresywny, rzucał się, mówił do mnie nieakceptowalnym tonem. Gdybym była sama, odmówiłabym z nim jazdy. Czułam się W MIARĘ bezpiecznie, tylko dlatego, że byłam w grupie. ZDECYDOWANIE UNIKAĆ! Nieprofesjonalna obsługa i zachowanie, zarówno kierowcy, jak i dyspozytorni. Wolę zapłacić więcej, niż znosić coś takiego.

  2. Barbara Czajkowska ★★★★★

    Dziękuję Firmie Glob Taxi za rzetelną i uczciwą obsługę klienta.Korzystałam z niej w dniach 29.04.-19.05.2025.,gdy potrzebowałam pomocy w drodze z ul.Szegedyńskiej do i ze Szpitala Św.Wincentego.Przemiłe Panie natychmiast przyjmowały moje zgłoszenie,Panowie Kierowcy czekali punktualnie.Byli grzeczni,kulturalni,pomocni,podczas podróży mnie,zbolałą po operacji,bawili miłą rozmową.Z całego serca im za to dziękuję!

  3. Camil Dreams ★☆☆☆☆

    Chamski, prymitywny kierowca widocznej na zdjęciu taxi. Wyskoczył do mnie z buzią i zaczął mi grozić i sugerować, że zaraz do mnie wyjdzie.

  1. Mariusz Sieńko ★☆☆☆☆

    Jakiego trzeba mieć pecha, żeby dwa razy tego samego dnia zamawiając w Globie taksówkę, dwa razy przyjęto zamówienie podając godzinę przyjazdu, a później przed każdym z dwóch zamówień dzwoniła pani z przeprosinami, że taksówka jednak nie przyjedzie albo się mocno spóźni (tak o pół godziny). A może to nie pech? Glob, co się Wam stało? Jeżeli nie jesteście w stanie dotrzymać umowy, to chociaż postawcie sprawę jasno i od razu powiedzcie, że nie macie w najbliższym czasie samochodu. Przestańcie klientów robić w ciula wrzucając ogłoszenie na giełdę, licząc, że znajdzie się kierowca. Bo kiedy się nie znajduje, klient pozostaje z ręką w nocniku. Naprawdę, jestem ideologicznym antyfanem Ubera, ale nie mam syndromu szwedzkiego i widzę, że nie mam wyjścia.

  2. Karolina Szwejkowska ★☆☆☆☆

    3 taksówki zamówione o godz. 9.30 na 18:30. Na 15 minut przed dostaję info, że taxi nie będzie... i żadnej propozycji rozwiązania. Bez komentarza, omijać szerokim łukiem. Szkoda, że nie można dać 0, bo 1 to za dużo.

  3. Gold Fshn ★☆☆☆☆

    Generalnie nie polecam. Pomimo zawsze planowania przejazdu duzo wczesniej, maja notoryczne spoznienia. Taksówkarze mają problem zainstalować sobie blika, jakakolwiek płatnosc karta to problem z ich strony i zmuszają do zatrzymywania sie przy bankomatach i wyplacania pieniadzy dla nich, bo oni muszą miec na juz. W efekcie chodzę z resztą niepotrzebnej gotowki, bo nigdzie indziej jej nie potrzebuje i spozniam sie do swojego celu, bo wyplata gotowki, szukanie bankomatu i stanie do niego w kolejce to strata czasu. Samochody sa stare, smierdzace i brudne, przewaznie. Jezdze bardzo czesta z ta firma i na tych samych trasach mam non stop inne kwoty, rozniace sie az o czasem 15zl. Czas przerzucic sie na ubera... szkoda mi 100zl na przejazd, bo takie sa teraz ceny.

  1. Magdalena Sujkowska ★☆☆☆☆

    Zamówiłam taksówkę na ul. Astronautów 10, róg Zarankiewicza. O 1.40 pojawilam sie na miejscu. O godz. 1.42 otrzymałam smsa, że taksówką oczekuje. Taksówki nie było, potem stając ciągle w tym samym miejscu przez 20 minut próbowałam skontaktować się na początku bezpośrednio z kierowcą, nie odbierał. O godz. 2.00 dodzwoniłam się do Glob Taxi, Pani poinformowała mnie, że taksówką czekała i odjechała. Poinformowałam Panią dyspozytor, że coś takiego nie miało miejsca z uwagi na to, że od 20 minut stoję w miejscu, w którym zamówiłam taksówkę. Taksówkarz powinien odbierać telefon od klienta, a dyspozytorka nie powinna wmawiać klientowi sytuacji, które nie mają miejsca, bo po poinformowaniu Pani dyspozytor, że ja stoję od 20stu minut w tym miejscu ona dalej wmawiała mi, że kierowca ciągle oczekiwał. I skorzystałam z konkurencji będąc bardzo zadowolona z ich usług. Z uwagi na zaistniałą sytuację zaprzestaję korzystania z uslug Glob Taxi.

  2. Marcin Fest ★☆☆☆☆

    UWAGA! Taksówkarz wymusił pierwszeństwo, był bliski spowodowania wypadku z moim udziałem po czym niestrudzony odjechał jeszcze szybciej niż mi wyjechał… tak się zastanawiam czy osoby jeżdżące taksówkami posiadają aktywne prawo jazdy kat.b ponieważ stwarzają zagrożenie w ruchu lądowym. Dodam iż na pokładzie samochodu tego pana, który nie włączył nawet kierunku znajdowali się pasażerowie. Pan nawet na mnie nie spojrzał jakby miał klapki na oczach. Niestety kolejna korporacja, która zatrudnia świetnych gburowatych kierowców… -.- nie pozdrawiam Ps warunki na drodze -5 i snieg. Brawurowa jazda z pasażerami -.- to może na torze? A nie na ulicy?

  3. Alex Ulanowska ★☆☆☆☆

    Chciałabym złożyć skargę na pracownika Glob Taxi, który w dniu dzisiejszym tj . 27.06.2021 ok. godz. 15.10 przy wyjeździe ze szpitala Banacha bezczelnie i bez zważania na bezpieczeństwo wepchnął się swoim pojazdem z prawego pasa na lewy zmuszając mnie do hamowania aby nie uszkodzić pojazdu. Nadmieniam, że jestem w 8 miesiącu ciąży a z tyłu w samochodzie od strony kierowcy taksówki wiozłam w foteliku 2-letnie chore dziecko. W załączeniu przesyłam numery rejestracyjne taksówkarza. Proszę o wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji. Takie wymuszanie i wpychanie się na siłę stwarza zagrożenie dla innych użytkowników ruchu oraz ich pojazdów.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Glob Cab Taxi?

Glob Cab Taxi znajduje się przy Zagójska 7, 04-160 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Glob Cab Taxi?

Można skontaktować się z Glob Cab Taxi pod numerem +48 666 009 668

Jak można dotrzeć do Glob Cab Taxi?

Do Glob Cab Taxi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements